رفتن به مطلب

چرا بخش بروزرسانی فارسی نیست؟

پست های پیشنهاد شده

الان من میخوام وردپرس رو بروزرسانی کنم که شاید برخی مشکلاتش حل بشه ولی لینک بروزرسانی فارسی رو نمیتونم پیدا کنم!

دوستان راهنمایی کنید لطفا

لینک به ارسال

شما اگر از اخرین ورژن استفاده میکنید لینک بروزرسانی فارسی رو نباید مشاهده کنید و فقط میتونید نسخه انگلیسی رو دوباره ریزی کنید .

اون پیین سمت چپ پنل ببینید چه ورزنی رو نصب دارید . . .

لینک به ارسال

نه اشکالی نیست . وقتی شما آخرین ورزن رو نصب دارید دیگه لازم نیست دوباهر نصب شه دیگه . . .

میتونید دستی فایل هاش رو بریزید توی هاست برای نصب دوباره .

لینک به ارسال

خوب با این ستدلال انگلیسی هم لازم نیست دیگه می تونیم دستی بریزیم!

شخصا وقتی مشکلی برای وردپرسم پیش میومد که از پلاگین و پوشه نبود بروزرسانی فارسی می کردم. ولی الان اون لینک نیست!

لینک به ارسال

فکر میکنم بدلیل اینه که واسه فارسی سازی وردپرس تغییراتی رو روی هسته اعمال کردند . . . بهرحال این مورد اشکالی در روند کار وردپرس شما نیست و سیستم داره کارش رو بخوبی انجام میده و فکر میکنم از دست کسی کاری ساخته نیست مگر اینکه با خود بچه های wp-persian صحبت کنید .

لینک به ارسال

خوب با این ستدلال انگلیسی هم لازم نیست دیگه می تونیم دستی بریزیم!

شخصا وقتی مشکلی برای وردپرسم پیش میومد که از پلاگین و پوشه نبود بروزرسانی فارسی می کردم. ولی الان اون لینک نیست!

آپدیت آخر در ترجمه تغییری نداشته

انگلیسی را هم که آپلود نید تمام خواص فارسی را دارد چون پوشه زبان شما تغییری نمی کند

اگر در ترجمه ها تغییراتی داده اید که می خواهید اصلاح شود باید به سراغ سایت و نسخه های قبلی بروید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...