رفتن به مطلب

درخواست پوسته بخش نقد و بررسی (ویدئو) دی جی کالا

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

دوستان پوسته ای شبیه بخش نقد و بررسی دی جی کالا جایی دیدید؟

http://tv.digikala.com/Main/Review

لینک به ارسال

پوسته ی قشنگیه - اما میشه ساختش

سایدبار = latest post

ابزارک 1 = Most View post

ابزارک 2 = popular Post یا Most rate post

بقیشم که معمولیه

اگه عجله نداری - یکی دو روز صبر کن تا یه سمپل بهت بدم

لینک به ارسال

سلام

تشکر از لطفتان فقط لطف می فرمایید سمپل یعنی چی؟

یعنی با وجود سمپل چه چیزی بدست میاریم

لینک به ارسال

دیجی کالا از همون ابتدا جزو سایت های مورد علاقه ی من بوده و همیشه دوست دارم از دور و محترمانه بهش نگاه کنم و پیشنهاد می کنم شما هم از شبیه سازی دیجی کالا منصرف بشید - لطفاً

اما به هر حال، من برای این کار از دو پوسته ی magpress‌ و arras استفاده می کنم - نه فقط برای این کار بلکه برای هر کاری

اولین قدم بعد از نصب پوسته غیر فعال کردن بلاک اسلایدر توکار خود پوسته بود چون از پست ها تصویر رو میگیره و شاید ما نخوایم اینجور باشه

به جای اون از اسلایدر Slideshow استفاده می کنم - به دلایل مختلف: درج متن، تصویر و فیلم درون اسلاید - استفاده از چندین اسلایدر در یک پست - استفاده از اسلایدر در ساید - استایل پذیری بسیار بالا - اصرار بسیار زیاد نویسنده برای به روز بودن و ....

نصب پلاگین نمایش فیلم Secure HTML5 Video Player - دلیل انتخاب: استفاده از شورت کدهای با انعطاف بالا - ایمپورت فایل های نمایشی از یوتیوب و سایر سایت های اینچنینی - پشتیبانی از فرمت های پرکاربرد نمایشی - قابلیت درج فیلم در سایدبار (برای پروموشن ها و تیزرها) و ....

نصب افزونه ی Advanced Most Recent Posts Mod برای نمایش جدید ترین ها و نمایش فیلم های هم دسته در سایدبار - دلیل انتخاب: قابلیت استفاده از thumbnail با سایز بندی دلخواه - قابلیت تعیین نمایش هم خانواده ها در دسته و ...

بقیه کار رنگبندی و سلیقه های شخصیه به اضافه ی چند تا فوت ...

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید

جناب isk سپاس گزاریم از راهنمایی

درباره پوسته که متعلق به دی جی کالا می باشد چون تقریبا شبیه یوتوب است فکر نکنیم ایرادی داشته باشه کمی شبیه اون طراحی کرد. طرح داخل صفحه پست که شبیه یوتوب است قسمتهایی از صفحه اصلی هم همین طور و اینکه پوسته های مخصوص ویدیو تقریبا همه یک شکل هستند. وردپرس پوسته های ساده و سبک برای ویدیو تا جایی که ما جست و جو کردیم ندارد و برای همین مزاحم شدیم چرا که پوسته دی جی کالا به نوعی ساده شده یوتوب است. ( اگر لطف بفرمایید و اشکالی نداشته باشد ما حاضریم برای این پوسته هزینه ای قرار دهیم)

و با عرض پوزش ما یک مطلب رو نفهمیدیم اینکه منظور شما این است که ما از یکی از دو پوسته magpress‌ و arras استفاده کنیم یا پوسته را طراحی فرمودید و فراموش کردید لینک دانلود قرار دهید

جسارت ما را ببخشید

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید

ببخشید جناب isk این پوسته ها نسخه آزمایشی هستند یعنی حالت دمو دارد و بعد باید لایسنس خریداری کنیم یا نسخه نهایی هستند

و اینکه شما یا دوستان فارسی این پوسته ها به خصوص پوسته دوم را در اختیار دارید؟ فارسی پوسته دوم فکر کنیم ضعف کمبود پوسته ویدیو در جامعه وردپرس فارسی را برطرف کند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...