1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و ایام به کام

دوستان امروز خیلی اتفاقی 2 از برگه هام که محصولات رو نشون میدن این ارور رو میده و چیزی نمایش داده نمیشه و در ضمن بنده محصولاتم رو با برگه ساختم نه افزونه ووکامرسی نه چیزی و چند وقت به خوبی کار می کرد

text/x-generic error_log ( UTF-8 Unicode text, with very long lines )
[16-Jan-2019 20:02:06 UTC] خطای Column 'post_password' in where clause is ambiguous در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS  wp_posts.ID FROM wp_posts  LEFT JOIN wp_term_relationships ON (wp_posts.ID = wp_term_relationships.object_id) LEFT JOIN wp_posts AS p2 ON (wp_posts.post_parent = p2.ID)  WHERE 1=1  AND ( 
  wp_term_relationships.term_taxonomy_id IN (626,1426,1427,1428,1429,1452)

) AND wp_posts.post_type IN ('post', 'page', 'attachment', 'revision', 'nav_menu_item', 'custom_css', 'customize_changeset', 'oembed_cache', 'user_request', 'wp_block', 'gfw_report', 'gfw_event', 'amn_smtp', 'portfolio', 'avia_framework_post') AND (((wp_posts.post_status = 'publish') OR (wp_posts.post_status = 'inherit' AND (p2.post_status = 'publish')))) AND post_password = '' AND post_password = '' AND post_password = '' GROUP BY wp_posts.ID ORDER BY wp_posts.post_date DESC LIMIT 0, 15 ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/themes/enfold/template-builder.php'), apply_filters('the_content'), WP_Hook->apply_filters, call_user_func_array, do_shortcode, preg_replace_callback, do_shortcode_tag, call_user_func, aviaShortcodeTemplate->shortcode_handler_prepare, avia_sc_masonry_entries->shortcode_handler, avia_masonry->query_entries, WP_Query->__construct, WP_Query->query, WP_Query->get_posts

[16-Jan-2019 20:02:07 UTC] خطای Column 'post_password' in where clause is ambiguous در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS  wp_posts.ID FROM wp_posts  LEFT JOIN wp_term_relationships ON (wp_posts.ID = wp_term_relationships.object_id) LEFT JOIN wp_posts AS p2 ON (wp_posts.post_parent = p2.ID)  WHERE 1=1  AND ( 
  wp_term_relationships.term_taxonomy_id IN (1451)

ویرایش شده در توسط Mohammad Bazli
راست چین بودن کد
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط madidi
      سلام دوستان ما یه سیستمی داریم که کاربرا میان ثبت نام میکنند و ایمیل خودشونو وارد میکنند 
      حالا میخوایم ایمیل این افراد از دیتابیس استخراج کنیم و توی اکسل بریزیم 

از دیتابیس اکسپورت گرفت و الان یه افیل sql دارم اما نمی دونم چطوزی این ایمیل هارو استخراج کنم و یا به کسل تبدیلش کنم ؟ 
    • توسط foojiteam
      سلام دوستان
      من وردپرس رو دوباره نصب کردم بدون پاک کردن فایل wp-content و دیتابیس.
      اطلاعات دیتابیس رو در wp-config وارد کردم وردپرس رو بالا اوردم اما هیچ کدوم از نوشته های نمایش داده نمیشه دیتا بیس درست به وردپرس متصل شده چون میشه آپلود کرد و همینطور رفت داخل سرور و در پوشه آپلود اونها رو مشاهده کرد
      حجم دیتابیس هم 400 مگ بود تغییری نکرده ولی هیچ کدوم از نوشته های در وردپرس نمایش داده نمیشه
      لطفا هرکی میتونه کمک کنه 3000 تا پست داشتم کلی زحمت کشیده بودم روش
      ممنون
    • توسط foojiteam
      سلام دوستان
      من وردپرس رو دوباره نصب کردم بدون پاک کردن فایل wp-content و دیتابیس.
      اطلاعات دیتابیس رو در wp-config وارد کردم وردپرس رو بالا اوردم اما هیچ کدوم از نوشته های نمایش داده نمیشه دیتا بیس درست به وردپرس متصل شده چون میشه آپلود کرد و همینطور رفت داخل سرور و در پوشه آپلود اونها رو مشاهده کرد
      حجم دیتابیس هم 400 مگ بود تغییری نکرده ولی هیچ کدوم از نوشته های در وردپرس نمایش داده نمیشه
      لطفا هرکی میتونه کمک کنه 3000 تا پست داشتم کلی زحمت کشیده بودم روش
      ممنون
    • توسط mrkarami937
      سلام
      میخواستم ببینم چطوری میشه یه صفحه بسازم که یک تکس باکس داشته باشه و مشتری کد محصول رو وارد کنه و نمایش بده ک آیا این جنس متعلق به ما هست یا خیر
    • توسط Amir.
      درود
      این ارور در زمان استفاده از برخی قسمت های وردپرسم نمایش داده میشه :
      اوضاع دیتابیس من طبیعی هستش؟ تصویر پیوست شده رو ببینید