رفتن به مطلب

نمایش توضیحات دسته موقع نمایش محصولات دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

تو وردپرس میتونیم توضیحات دسته اضافه کنیم تو  edd هم همینطور برای اینکه صفحه دسته بندی محصولات معمولا متنی ندارن که نمایش بدن و برای سئو بهتره که متن باشه برای نمایش( حالا گذشته از سئو برای سرچ اینجین ها توضیحاتی که میتونیم برای کاربرا بنویسیم هم کمک میکنه به سایت) خواستم بپرسم راهی هست که توضیحات دسته رو به قالب اضافه کنیم؟

تو نت شورت کد هایی هست ولی پرسیدم گفتن برای دسته های اصلی وردپرس کاربرد داره نه دسته های edd 

اساتید لطفا راهنمایی کنید 

لینک به ارسال

من از افزونه‌ی Category Sticky Post استفاده می‌کنم. با این افزونه شما ی‌توانید یک نوشته را برای همیشه به عنوان مطلب سنجاق شده به دسته‌ی مورد نظر اضافه کنید.

برای مثال اگر به لینک زیر بروید می‌بینید که یک پست سیاه رنگ در ابتدا نشون میده. من اون را به کمک افزونه‌ی Category Sticky Post به عنوان پست سنجاق شده برای دسته «اورهان ولی» انتخاب کرده ام.

لینک دسته:  اشعار اورهان ولی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...