رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

از اساتید درخواست دارم که به بنده در مورد پرمیشن های مناسب وردپرس و فایل ها یک راهنمای درستی معرفی کنند

من چند وقت پیش یکی ایمل مشکوک از هکر به ایمیل رسمی سایت info  رسید مبنی بر اینکه 72 ساعت فرصت دارم تا مشکل رو برطرف کنم در غیر این صورت سایت مشکل میخوره 

من اکثر موارد را رعایت کردم ولی به یه مورد برخوردم برخی پرمیشن ها ی فایل ها تغییر کرده میخواستم ازتون بپرسم به صورت کلی کسی میدونه پرمیشن های استاندارد و خوب و تمیز برای وردپرس چی باید باشه 

---

البته یه مورد مهمی رو بگم وقتی وارد سی پنل میشم پوشه های که قبل از public  هست پرمیشن ها 755 داره ایا این اشکال داره یا خیر ؟

یا مهم اینه که پوشه های خود وردپرس بررسی بشه الان به عنوان نمونه پرمیشنه های هاست من برای وردپرس اینگونه است 

en  بخش انگلیسی سایت روی 755 

تالار گفتمان سایت تو پوشه forum  روی 755

بخش جایزه سایت jayezeh  روی 755

بخش پرداخت سایت روی 755

بخش wp-admin  روی 755

بخش wp-contant  روی 755

بخش wp includes هم روی 755

بقیه موارد رو حتما ببینید تو عکس پیوست کردم 

ممنون میشم واقعا در این مورد کمکم کنید خیلی برام مهمه بازم ممنون

پرمیشن.png

لینک به ارسال

سلام و درود @unipaper

به صورت پیشفرض سطح دسترسی فایل ها در سیستم عامل لینوکس rw-r--r-- هست که مطابق عددیش 644 میشه و همچنین سطح دسترسی پوشه ها rwxr-xr-x که مطابق عددیش 755 میشه.

برای شما هم اینطور که نوشتید به همین شکل هست و مشکلی نداره.

لینک به ارسال

جناب مهران عزیز ممنون از راهنماییتون اما الان متوجه شدم تصویری که اخر سر ارسال کردم کامل پرمیشن ها را نشون نمیده میتونی در این مورد هم کمکم کنی 

اینجا بخش مشکلات amp  راه اندازی نشده من یه پست زدم متاسفانه کسی درست راهنماییم نکرده 

این عکس جدید هست که فرستادم ممنون میشم این مورد هم در مورد پرمیشن بهم بگی 

پرمیشن 2.png

پرمیشن جدید 1.png

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

مورد مشکوکی مشاهده کردید ممنون میشم بفرمایید اگه نه حتما اینکار رو کنم از طرفی اگه به حالت دیفالت برگرده محدودیتی ایجاد نمیشه ؟

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، unipaper گفته است :

مورد مشکوکی مشاهده کردید ممنون میشم بفرمایید اگه نه حتما اینکار رو کنم از طرفی اگه به حالت دیفالت برگرده محدودیتی ایجاد نمیشه ؟

سطح دسترسی ها خود به خود تغییر نمیکنه حتما کسی یا فایلی تغییرشون داده.

ولی در هر صورت همون هاستینگ باید میتونه مشکل رو حل کنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...