3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به دوستان

میخواستم برای فروش فرش وبسایتی طراحی کنم اما این سوال برام پیش اومده

میشه نسبت به متراژ مشتری انتخاب کنه و قیمت تغییر کنه؟؟

مثلا یک طرحو انتخاب کنه و در قسمت خرید که متراز انتخاب میکنه قیمت های فرق بکنه؟؟؟

ممکنه؟؟/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 7 ساعت قبل، mrkarami937 گفته است :

سلام به دوستان

مثلا یک طرحو انتخاب کنه و در قسمت خرید که متراز انتخاب میکنه قیمت های فرق بکنه؟؟؟

ممکنه؟؟/

بله باید از متغیر ها استفاده کنید در ووکامرس استفاده کنید

ویرایش شده در توسط neda411
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، mrkarami937 گفته است :

سلام به دوستان

ممکنه؟؟/

وقت بخیر

این کار رو از قسمت ویژگی ها (متغیر ها) میتونین انجام بدین و علاوه بر اون افزونه ایم وجود داره که به راحتی میتونین این امکاناتو داخل سایتتون پیاده سازی کنید

ولی این افزونه تجاری هستش اگه نیاز داشتین بفرمایید اسمشو بگم خدمتتون

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirdehghani
      سلام ببخشید من داخل سایت ام query monitor نصب کردم بعد بهم ارور slow query میده  میگه دو تا slow query داری 
      الان باید چیکار کنم که درست بشن با افزونه میشه درستش کرد یا باید کد های query رو تغییر بدم 
      لطفا کمک کنید خیلی مهمه تا امشب باید درستش کنم تحویل بدم
    • توسط seyedahmadqz
      سلام خدمت دوستان و مهندسین گرامی
      برای یکی از محصولات در ووکامرس، یک ویژگی : نوع بسته بندی با چندین مقدار 100 گرمی و 200 گرمی و ... قرار دادیم.
      پس از انتخاب هر بسته بندی در قسمت تغییرات و وزن دهی و قیمت دهی و کلیک روی ذخیره تغییرات، منوی بازشوی هر متغیر سریع تغییر میکنه و میره روی انتخاب نشده (هر نوع بسته بندی). 
      تمام افزونه ها غیرفعال شدند و تست گردید.
      بازهم نمیتوان متغیرها را قیمت گذاری و  وزن دهی نمود و دکمه تغییرات را زد و تغییرات به حالت قبل ازانتخاب برنگردند. 
      صفحه نیز ذخیره و به روزرسانی میشود اما در صفحه محصول با انتخاب هر محصول میگوید یک فیلد باید انتخاب شود.
      این مساله مربوط به خود ووکامرس است.
      چگونه این مساله برطرف میشود؟
    • توسط denjoores
      سلام ما در قالب،  ماژول هایی داریم که محصولات رو به سبک های مختلف  نشون میدن، ولی مشکلی که هست نماش محصولات موجود و ناموجود با هم می باشند با اینکه میخوایم محصولات موجود بیان به ابتدای تمام این ماژول ها،
      دو تصویر زیر که پیوست شده قسمت تنظیمات مربوط به ترتیب نمایش اطلاعات می باشد، ولی دقیقا نمی دانیم باید کدام گزینه و چه مقداری وارد شود،
      از بررسی دوستان سپاس فراوان دارم.

• توسط mahditaj
      سلام دوستان
      من به تازگی با یک شرکت پستی برای انجام خدمات پرداخت در محل قرار داد بستم و میخوام از این به بعد وقتی کاربری در سایتم روی افزودن مجصول به سبد خرید کلیک میکنه به یک پیج خاص که مربوط به اون شرکت میشه فرستاده بشه و به صفحه سبد خرید ووکامرس نره
      لینکی که اون شرکت به من داده باید به شکل زیر باشه
      http://irmc.tjmarket.ir/Card/add.php?PID=21320758(شناسه محصول در ووکامرس)&checker=0
      حالا میخوام بدونم که
      اولا لینک باتن سبد خرید در ووکامرس رو چطور تغییر بدم
      دوما چطور شناسه محصول رو که کار بر انتخاب کرده به صورت اتوماتیک وارد لینک کنم
      (یعنی دیگه لازم نباشه برای هر محصول این کار رو انجام بدم و به صورت خودکار شناسه هر محصولی که مشتری انتخاب کرده داخل لینک ثبت بشه)
    • توسط ahmad25532
      سلام. لینک زیر رو نگاه میفرمایید:
      https://wpyad.com/greenlight-yoast-seo-plugin-wordpress/

یه دکمه داره که با فعال و غیر فعال کردنش سایدبار مخفی میشه. خیلی چیز خوبیه. میخواستم بدونم با چه افزونه ای این کار رو انجام دادن. کسی از دوستان اطلاع داره؟