رفتن به مطلب

زمینه دلخواه برای پست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

دوستان من میخوام مثل سایت های اندرویدی آخر پست هام تصاویر بازی ها و برنامه ها رو کنار هم نمایش بدم آیا افزونه ی خاصی هست یا با کد میشه این کارو کرد :

نمونه : http://androidkade.com/6102/%D9%84%D8%A7%D9%86%DA%86%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-sslauncher-the-original-v1-4-2.html

ممنون . منتظرم

لینک به ارسال

سلام ،

این کار دقیقا مثل ایجاد سایر زمینه های دلخواه انجام میشه . ولی باید بهشون استایل بدید فقط .

لینک به ارسال

بطور خلاصه عرض کنم اینکه هر قالب دارای یه سری کد استایل (css) هستش که برای شکل ظاهری قالب استفاده میشه و توسط کد های داخلی سایت فراخوانی میشه .

برای ساختن اون باکس ها آموزش های زیادی توی نت هستش و باید به نسبت قالب شما براتون یه باکس طراحی بشه .

بعد از طراحی اون باکس برای قالب ؛ باید با زمینه های دلخواه وردپرس هماهنگ بشه .

اول باید کد زیر رو داخل جایی که قصد استفاده از زمینه دلخواه دارید بزارید :

<?php $NAME= get_post_meta($post->ID, 'NAME', true); ?>

و توسط این کد هم فراخوانی بشه :

<?php echo $NAME; ?>

ضمنا NAME نام زمینه دلخواهه که قابل تغییره .

بعد از اضافه کردن کد های بالا به پوسته باید هنگام نوشتن نوشته زمینه دلخواه رو اضافه کنید .

لینک به ارسال

داداش من نمیدونم والا - شما میتونید استایلشو بهم بگید بلد نیستم :( (من منظورم تصاویر کنار هم هست نه اون باکس دانلود !)

نگهداریه سایت یک صنعته و لازمه چیزهایی را بیاموزید برای سئوال جدید تایپیک جدیدذ بزنید برای سئوال قبلی همانطور که گفته شد عمل کنید

لینک به ارسال

برای طراحی استایل مد نظرتون باید از یک طراج درخواست کنید براتون باکس مورد نظرتون رو طراحی کنه . میتونید در بخش خرید هم درخواست بدید تا دیگران این کار رو با هزینه براتون انجام بدن . اما اینکه یکی بیاد از اول براتون طراحی کنه غییر ممکنه .

میتونید خودتون اونقدر سوال بپرسید تا یاد بگیرید :D کسی هم به شما بابت سوال های زیاد خرده نخواهد گرفت .

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز سخت نیستش

مثلن شما برای اینکه باکس ها یا عکس ها کنار هم بیان باید بهشون خاصیت float:right بدی یا float:left و بعد با چیزایی مثل margin و padding بینشون فاصله بدی و ....

مشکل اینجاست که ما نمیدونیم شما چطوری میخوای یا چهع شکلی دوست داری یا کلن چطوری باشه و ....

وگرنه اینجا همه هستیم تا مشکلای شمارو رفع کنیم

برای اینی که میخوای از چند راه میشه مثلن زمینه دلخواه بساز و هر کدوم رو در div قرار بده و با css بهشون استایل بده و کافیه float بدی تا بیان کنار هم

لینک به ارسال

شما هنوز نتونستی سئوالتون رو درست بپرسید اینکه پاسخ سئوال شما را بدهند با اینکه براتون یک بخش از قالبی که دیگری طراحش بوده دستکاری کنند فرق زیادی داره اولی رو دوستان برای کمک به مردم انجام می دن ولی دومی یک مقدار توهین آمیزه

شما مشکلت را دقیق و درست مطرح کنی من جوابتون را پیدا می کنم و عرض می کنم ولی باز اجراش با خودتونه

یه روز گذشت و جوابی نگرفتم - فقط بلدین اخطار بدین .

زمان انتظار برای تیکت های ماکروسافت (پشتیبانی ویندوز) 72 ساعته

لینک به ارسال

اولاً هر کی گفته اینجا سریع جواب میدن خودش بیاد سریع جواب بده

دوماً منظورتون از اون عکسا که می فرمایید همون 5 تا عکسی هست که بالای سایت دانلود گذاشتید؟

اگر بله؟ می خواهید وقتی عکس کلیک شد، تصویر با سایز اصلی نمایش داده بشه؟

-------

پی نوشت: حالا ببینیم شما سریع جواب این سوالات رو میدید؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

شما هم دوست عزیز مشکل منا دارید

ولی من مثل شما عجول نیستم چون اون مدیر یا پول داده یا خودش طراحی کرده اگه واقعا علاقه شدید داری باید یه کم کد نویسی و استایل نویسی بلد باشی وگرنه که باید یه مقداری هزینه کنی و بسپریش به یکی که طراحی میکنه یه زمینه دلخواه حتی بهتر از اون برات طراحی کنه

ولی من که از این افزونه استفاده میکنم اگه یه نصف روز باهاش کار کنی قلقش میاد دستت و میتونی نیازت را تا حدی رفع کنه البته بازم بستگی به خودت داره

اینم افزونه ultimate tinymce

میدونم افزونه ویرایش متنه ولی میتونی باهاش باکس های مختلفی طراحی کنی خیلی ساده و قشنگ

در ضمن من یه با یه افزونه از http://wordpress.org دانلود کردم که باکس های جالبی با جیکوری داشت که میشد استایلاش را تغیر داد و ازش هر جای متن که میخوای استفاده کرد خیلی جالب بود

من نمیدونم اسمش چی بود از اساتید بپرس یا خودت یه سرچی بکن شاید پیداش کردی گله

شاید استفاده از افزونه برای شما راحتر باشه درسته سادن ولی کارهای زیبای دارن

لینک به ارسال

<body>
<div class="name" style=" border:solid 2px #0F0 ;
background:#9FF;
float:right;
padding-right:10px;
padding-top:10pz;
text_align:center;
border-radius:10px;
-moz-border-radius:10px;
" >
<br />
دانلود :
<br />
معرفی :
<br />
رمز:
<br />
</div>

من همین الان اینا نوشتم تا همین جاش بلد بود ببین کسی بهتر از من بلد هست یا نه البته باید بهش عکس اضافه کنی بعد بهشون استایل بدی بلد هستم ولی برای من شاید یه روز طول بکشه داداشی به بروبچ بگو برات هی بهترش کنن

ویرایش شده توسط hassannak
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...