رفتن به مطلب

نمایش اطلاعات کاربر در gravity form

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

من فرم دو مرحله ای یا دو صفحه ای با موضوع مثلا شماره 1  ایجاد کردم و میخوام در مرحله یا صفحه دوم یکسری از اطلاعات کاربر نشون داده بشه. برای نمایش اطلاعاتی مثل نام کاربری و نام و ایمیل مشکلی نیست و به سادگی با درج

{user:display_name}
{user:user_email}

قابل نمایش هست اما من برای ثبت نام از gravity form استفاده می کنم و چند فیلد اضافه مثل نام کشور، شماره حساب و ... هم اضافه کردم. برای نمایش این فیلدها داخل صفحه دوم فرم شماره 1 که جزء فیلدهای اصلی فرم ثبت نام نیستند چه باید کرد؟

پیشاپیش ممنون  از راهنمایی شما دوستان

لینک به ارسال

سلام

منوی سمت چپ وبسایت راهنمای گراویتی فرم رو مشاهده کنید متوجه روش استفاده از تگ ها خواهید شد

https://docs.gravityforms.com/fields-merge-tag/

لینک به ارسال

ممنونم ولی من میخوام اطلاعات کاربر، داخل فرم دیگه ای نشون داده بشه. به غیر از فیلدهای زیر چطور میتونم فیلدهایی که خودم به فرم ثبت نام اضافه کردم نشون بدم؟

{user:first_name}

{user:last_name}

{user:display_name}

{user:user_email}

{user:user_login}

{user:ID}

مثلا فرض کنید من کشور به فرم ثبت نام (gravity form) اضافه کردم. چطور محتویات این فیلد مربوط به کاربر لاگین شده نشون بدم داخل فرم دیگه ای؟ 

لینک به ارسال

کافیه نام متای کاربر رو در تگ یوزر گرویتی قرار بدین

مثلا من برای هرکاربر در پنل کاربریش یه متا دارم با نام description پس تگ اینجوری میشه

{user:description}

لینک به ارسال

شما کافیه نام name فیلد مربوطه رو به جای مثلا user_email جایگذاری کنید که اگر در دیتابیس ذخیره شده بود مقدار رو بازگردانی میکنه براتون

لینک به ارسال

از همکاری شما ممنونم

فکر کنم چون فیلدهایی که من لازم داشتم فقط داخل جدول کاربرهای ثبت نامی Gravity Form وجود داشت نشد از روش شما استفاده کنم.

در نهایت فیلدهای کاربر که نیاز داشتم داخل Gravity View اضافه کردم و Gravity View رو داخل فیلد HTML داخل فرم صدا زدم.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۱۰/۱ در 14:24، عابد گفته است :

سلام، من با Gravity Form یک فرم ارتباط با مشتری ایجاد کردم. ولی نمیدونم اطلاعات اونا رو از کجا ببینم. ممنون میشم راهنمایی کنین.

سلام به انجمن خوش آمدید

هرگونه بحث و گفتگو در مورد محصولات تجاری و نال شده در انجمن ممنوع بوده، پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...