رفتن به مطلب

مشکل در قالب

vb-fgg

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده این قالب رو دانلود کردم :

اما یه مشکلاتی داره که دوستان هر کدوم یکی رو که انجام بدن هزار بار شکر میکنمشون :

خوب پیوست اول رو ببینید :

شماره ی 1 بجز سرچ اون دو تا ی دیگه خبر نامه ی میل و پیامکی اند میخوام اون عکس تلفن یک صفحه(مثل صفحه ای که روی تلفن کلیک میکنی باز میشه)باز شه و داخلش بنویسه (شماره پیامک) بعدا خودم ویرایش میکنم . و در مورد اون عکس نامه هم لینک بشه به ادرس (www.m321.ir) بعدا خود ویرایش میکنم

در شماره ی 2 منظورم اینه که خلاصه ی مطلب و عکس بند انگشتی مثل خود سایت همیار وردپرس هم همراه با عنوانای مطالب باشه و این که تو ی هر کدوم از اون منو ها که بالاشون نوشته matne shoma یا نوشته matne mozoe shoma یک مطلب رو نشون بده و اگر رو ی + ی کنارش کلیک بشه بره داخل صفحه ی مطالب اون موضوع

در شماره ی 3 منظورم اینه که اون قسمت رو میخوام بزارم برای قالب های طراحی شده اگه میشه اون رو هم به یک موضوع متصل کنید (با حفظ ظاهر و همون شکلی )

در پیوست دوم :

در شماره ی 4 هم همینطور که میبینید یک مشکل در فوتر پیش اومده لطفا درستش کنید

دوستان لطفا اگه حتی یک دونه از این تغییرات رو میتونوید انجام بدید دریغ نکنید اگر بلدید اما حوصله ندارید حد اقل هر کدومتون یکی رو انجام بدید و یا اگر نمیخواید خودتون انجام بدید اموزش کامل بزارید تا خودم انجام بدم

راستی اگه میشه یک شخصی سازی کلی هم بکنیدش (یعنی لینک ها و اینا شخصی شن)

اها راستی یک چیز مهم رو نگفتم

من میخوام این قالب رو فقط برای صفحه ی اول سایتم بزارم و برای بقیه ی بخش ها یک قالب دیگه بذارم اخه این قالب مشکلات زیادی داره مثل نداشتن نظرات ، خراب بودن مطالب مرتبط ، خراب بودن نام نویسنده ، خراب بودن تگ ها ، خراب بودن اشتراک گذاری و....................

خواستم بگم تا بدونید

ممنون

یاعلی

post-501-0-41748100-1359018538_thumb.png

post-501-0-39810000-1359018558_thumb.png

ویرایش شده توسط newbie
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...