رفتن به مطلب

فارسی شدن نصف و نیمه وردپرس و ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

من وردپرس و ووکامرس فارسی را بروز کرده و پس از آن قالب سایت رو هم بروز کردم و در ابتدا مشکلی نبود و پیشخوان وردپرس و ووکامرس مثل قبل کاملا فارسی بود.

ولی بعد از clear cash  کردن افزونه rocket همه چیز بهم ریخت و پیشخوان وردپرس بشکل نصف و نیمه فارسی شده. یعنی در بسیاری از منو ها برخی کلمات فارسی و برخی انگلیسی هستند.

همچنین خیلی از کلمات صفحه های ثبت سفارش، سبد خرید و تسویه حساب انگلیسی شده اند و ظاهر بدی به سایت داده اند.

ممنون میشم اگه کسی بتونه برای رفع مشکل منو راهنمایی کنه.

ویرایش شده توسط sh_amiri48
لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، sh_amiri48 گفته است :

من وردپرس و ووکامرس فارسی را بروز کرده و پس از آن قالب سایت رو هم بروز کردم و در ابتدا مشکلی نبود و پیشخوان وردپرس و ووکامرس مثل قبل کاملا فارسی بود.

ولی بعد از clear cash  کردن افزونه rocket همه چیز بهم ریخت و پیشخوان وردپرس بشکل نصف و نیمه فارسی شده. یعنی در بسیاری از منو ها برخی کلمات فارسی و برخی انگلیسی هستند.

همچنین خیلی از کلمات صفحه های ثبت سفارش، سبد خرید و تسویه حساب انگلیسی شده اند و ظاهر بدی به سایت داده اند.

ممنون میشم اگه کسی بتونه برای رفع مشکل منو راهنمایی کنه.

وقت بخیر

خصوصی در تماس باشید مشکلتون رو بررسی و حل کنم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، sh_amiri48 گفته است :

سلام. من چند روز پیش هم یه پیغام خصوصی فرستادم ولی مثل اینکه ثبت نشده. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

وقت بخیر من یه شماره تماسی براتون ارسال کردم و الان مجددا واستون ارسال میکنم تا واتساپ در تماس باشیم و مشکلتون رو بررسی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...