4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

برای سابمیت کردن نقشه سایت در کنسول گوگل با این خطا مواجه میشوم : 

sitemap is html

و میخواهد از فرمت قابل پشتیبانی استاده کنم.

خودم هم که ادرس سایت مپ را وارد میکنم به جای اینکه نقسه سایت برایم لیست شود، صفحه اول سایت لود میشود.

لطفا راهنمایی کنید چطور این مشکل را رفع کنم.

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

از افزونه Google XML Sitemap استفاده کنید مشکلتون حل میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوست عزیز من در سایت خودم  viskaoil.com از افزونه yoast استفاده میکنم . به طور خودکار میتونی xml بسازی

ویرایش شده در توسط mohamad_visk
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از افزونه غیر رایگان yoast استفاده کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط farstunes
      سلام دو تا مشکل دارم
      1 - این صفحه سایت مپ سایتمه : http://farstunes.net/sitemap_index.xml
      البته توسط youast seo ایجاد شده و به هفت صفحه تقسیم کرده (اگه نگاه کنین متوجه میشین ) سه صفحه برای تگ های سایت ایجاد کرده ولی وبمستر تولز ادشون نمیکنه و همش میزنه 
      Sitemap could not be read ... نمیدونم فرقش با بقیه سایت مپ ها چیه که نمیتونه بخوندش
      اگه میتونین راهنمایی کنید لطفا ...
      بعد یه سوال دیگه ... حتما باید سایت مپ رو بدیم به گوگل تا سایتمون رو ایندکس کنه ؟
      2 - مشکل دومم اینه که وقتی میری تو یه تگ تو سایتم مثلا این : http://farstunes.net/tag/mohsen-yeganeh/
      به جای اینکه پست های مربوط به تگ بالا بیاد ... آخرین پست های سایتم بالا میاد 
      نمیدونم چیکارش کنم ؟؟؟
    • توسط Aliyeh
      سلام، چطور می توانم افزونه نقشه گوگل sitemap رو در WordPress نصب کنم و تغییرات رو اعمال کنم؟
    • توسط Iarman
      سلام
      توی بخش Sitemap index ارور 

Your Sitemap is on a site that is not in the Google News database. Google News can only accept Sitemaps from sites that we crawl. If your site is crawled by Google News, please check that the URL of your Sitemap agrees with the URLs of your articles as they appear on Google News, including any leading "www". If you would like to request inclusion of your site in Google News, pleasecontact the Google News support team.
      دریافت کردم

برای سایت خبری نیاز هست news-sitemap قرار بدم یا اگه 2تا نقشه سایت اپلود کنم به مشکل میخوره سایت؟
      ممنون میشم کسی اطلاعات داره کمک کنه
      آدرس سایت : مجله فناوری برتر htmag.ir
    • توسط sydvza
      باسلام من 9 خطا دارم در سایت مپم و ایندکسم رو 400 قفل کرده وبسایتم جهت مشاهده
      https://dackeh.com
      لطفا کمکم کنید.
    • توسط Mr-Tarah
      سلام به همه
      توی هفته ی گذشته یک اتفاق عجیب مشاهده می کنم که خواستم نظر شما رو هم بدونم
      آمار کاربران یکی از سایت های بنده دچار اختلاف شده، طبق تصویر پایین، طبق گوگل کنسول مثلا در روز 24 سپتامبر بیش از 340 کلیک از گوگل داشتم اما طبق آمار بازدید گوگل آنالیتیکس و همینطور یک امارگیر دیگر، کل بازدیدهای اون روز به 200 نفر هم نمی رسه!

مگر چنین چیزی ممکن هست؟ یعنی آمار گوگل کنسول به مشکل خورده؟
      باتشکر