رفتن به مطلب

تغییر مکان دکمه "افزودن به سبد خرید"

mahsa98

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من میخوام صفحه جزییات محصول رو در ووکامرس سفارشی سازی کنم. تا حدودی موفق شدم ولی افزونه تخصصی برای اینکار هست؟

و سوال مهم هم اینه که مکان دکمه افزودن به سبد خرید رو میخوام تغییر بدم. میشه راهنماییم کنین؟ به کد هم خیلی مسلط نیستم

ممنون♥

ویرایش شده توسط mahsa98
لینک به ارسال

سلام

فولدر قالبتون رو باز کنید یه فولدر هست با نام woocommerce شما باید فایل های مربوط به single رو ویرایش کنید و شما ذکر کردین که با کدنویسی آشنا نیستید که میتونم در این مسیر همراهیتون کنم

اگر قالبتون از صفحه ساز پشتیبانی میکنه یه افزونه هست که تجاریه در صورت نیاز اسمش رو از پیام خصوصی براتون ارسال میکنم

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، cherry گفته است :

سلام

فولدر قالبتون رو باز کنید یه فولدر هست با نام woocommerce شما باید فایل های مربوط به single رو ویرایش کنید و شما ذکر کردین که با کدنویسی آشنا نیستید که میتونم در این مسیر همراهیتون کنم

اگر قالبتون از صفحه ساز پشتیبانی میکنه یه افزونه هست که تجاریه در صورت نیاز اسمش رو از پیام خصوصی براتون ارسال میکنم

ممنون از پاسختون. من با افزونه remove add to cart woocommerce تونستم دکمه افزودن به سبد خرید رو حذف کنم.

فقط این افزونه ای که گفتین کارش چیه؟ ممنون میشم معرفی کنین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...