1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام.

بنده یک قالب خبری به صورت نیمه خصوصی، خریداری کرده ام. این قالب ترجمه شده از نسخه ای خارجی است. من قصد داشتم جهت امنیت، کاملا شخصی بودن و برخی تغییرات، قالب را کاملا شخصی سازی کنم. به این صورت که همه کدها، پی اچ پی ها و اسکریپ ها و ... و حتی افزونه های لازم، به طور کامل در سرور خودمان، نوشته شده و بارگزاری شود.

1. آیا این کار شدنی است؟

2. می توانم به چه کسی مراجعه کنم؟

3. چه مقدار هزینه و زمان باید صرف شود؟

تشکر فراوان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mehdi256
      درود و خدا قوت
      دوستان یه سری سوالات داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
      من خوب یه قالبی رو نصب کردم که راضیم از و میخام باهاش کار کنم  ولی خوب بعضی بخش هاشو نمیخام یه یه سری بخش هاش یه تغییر جزئی باید انجام بدم مث رنگ و راست و چپ بودنش .. قالبمم از فارسی پشتیبانی میکنه و چپ چی و راست چین هست فقط بخش هایی از اونن میخام تغییر بدم  مثلا توی نمایش تبلتی یا موبایلیش میخام title  سایت و اون tagline  شو چپ به راست کنم و این جور چیزا این یه سوالمه ...
      و اینکه چطور میشه که بخشی از  کاستومایز کردن تو قالب رو کاری کنیم که توی دسکتاپ یه جور نمایش بده و توی گوشی مثلا یه جور دیگه ؟ اینم سوال دوممه و خیلی مهمه برام ؟
    • توسط rshorche
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      یه سایت برای نمایش کد تخفیف دارم 
      میخوام وقتی که یه پست رو ارسال میکنم یه باکس باشه که یه کد تخفیف رو نمایش بده 
      و یه دکمه باشه که هر سایتی که اون کد تخفیف رو ازش گرفتن لینک اون سایت رو بزارم و شخص با کلیک کردن روی دکمه منتقل بشه به اون سایت
      کد تخفیف و سایت رو میخوام به صورت دستی از داخل پنل وردپرس ثبت کنم 
      عکس ضمیمه هم نگاه کنید قسمتی که لازم دارم رو با رنگ مشکی نمایش دادم 
      خیلی ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه

• توسط wordpresschi
      سلام دوستان این مرجع خرید قالب و افزونه وردپرس که آدرس اش رو زیر براتون نوشتم قالب ها و افزونه های وردپرس تا 70 درصد تخفیف به فروش گذاشته . اگه خواستید یه سری بزنید

http://wordpresschi.ir/
    • توسط poutav
      سلام دوستان من سایت دانلود فیلم و سریال دارم و این قالبی که الان دارم ازش استفاده میکنم طراحش از آذرماه سال 97 تا الان دیگه جوابم رو نمیده و قالب لایسنس داره و الان لایسنسش منقضی شده و بعضی از بخش های سایت غیر فعال شده و گوگل خیلی بهم پیام میده که ایراد داره سایتت و برطرفش کن و سایتم خیلی بازدیدش اومده پایین. اگر کسی میتونه زمینه های دلخواه single post ها و باکس دانلود رو به قالب جدید انتقال بده لطفا قیمت رو پیشنهاد بدین.

آدرس سایتم