unid_user

افزونه وردپرس
افزونه دریافت سفارش کالا

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و درود

دوستان گرامی ،من یه افزونه می خوام که به صورت مراحل پشت سر هم از کاربر ابتدا یک تصویر ، بعد متن و ابعاد را دریافت کند.

با تشکر و سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام @unid_user

شما فرم ساز نصب و یه فرم چند مرحله ای ایجاد کن به نتیجه مناسبی میرسی

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط wordpresschi
      سلام دوستان این مرجع خرید قالب و افزونه وردپرس که آدرس اش رو زیر براتون نوشتم قالب ها و افزونه های وردپرس تا 70 درصد تخفیف به فروش گذاشته . اگه خواستید یه سری بزنید

http://wordpresschi.ir/
    • توسط zhanot

افزونه نوار اعلانات هوشمند وردپرس ژانوت | Zhanot

طی بررسی های که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که وبسایت های زیادی برای افزایش سطح اطلاع رسانی نیاز دارند تا از نوار اعلانات استفاده کنند
      افزونه های زیادی برای این کار وجود داره اما امکانات کمی دارند و نمیشه هر نوع اعلانی رو باهاشون ایجاد کرد و بزرگترین مشکل اینه که پشتیبانشون ایرانی و در دسترس نیست
      ما قابلیتی میخواستیم که خریدار افزونه بتونه نوار اطلاع رسانی رو در هرجای وبسایت نمایش بده تا بازدیدکننده توجه بهتر و بیشتری داشته باشه
      افزونه وردپرس ژانوت امکاناتی رو براتون فراهم میکنه تا بهترین نوار های اطلاع رسانی رو در وبسایتتون به تعداد نامحدود با موضوع های دلخواه ایجاد و نمایش بدین
      افزونه ژانوت چه امکاناتی داره؟
      ایجاد بینهایت اعلان اعلان با موضوع های مختلف قابلیت مدیریت کامل اعلان ها لود جداگانه استایل در مطالب قابلیت نمایش فقط به نقش کاربری خاص قابلیت نمایش فقط یکبار (جدید و برای اولین بار) نمایش عریض یا باکس اعلان مورد نظر قابلیت نمایش در هرجای وبسایت ارائه کد کوتاه و کد پی اچ پی مدیریت اعلان ها از بخش پیشخوان نمایش تاریخ پایان تایمرها در پیشخوان پشتیبانی از انتخابگر تاریخ شمسی قابلیت دسته بندی اعلان ها پشتیبانی از المنتور و ویژوال کامپوزر راهنمای کامل افزونه در صفحه تنظیمات انتخاب پس زمینه برای اعلان تغییر رنگ پس زمینه محتوای اعلان تغییر رنگ متن اعلان ایجاد دکمه در اعلان قابلیت بروزرسانی خودکار پنل تنظیمات همگانی برای افزودن استایل های سفارشی اعلان های کاملا واکنشگرا + امکاناتی حتی بیشتر از اینها که باید ببینید
    • توسط hami73
      سلام روز بخیر،
      من میخوام یه سایت خدمات راه اندازی کنم که یک سری اطلاعات رو از مشتری میگیره و اونا رو به یک اپ اندروید ارسال میکنه،میخوام ببینم اگر افزونه برای این کار برام بنویسید چقدر هزینه میبره،ممنون.

• توسط فرهاد حسن پور
      شاید برای شما هم پیش اومده باشه بخواهید نظرات کاربرانتون رو سریعا در تلگرام دریافت کنید. نظراتی مانند خرابی لینک دانلود، پشنهاد، انتقاد و… . خوشبختانه برای این منظور افزونه‌ای رو طراحی و آماده کردیم که بوسیله آن میتوانید در برگه‌ها یا حتی نوشته‌‌های سایت خود با قرار دادن یک تکه شورت کد؛ فرم پیغامگیر رو قرار بدید و بلافاصله پیام‌های کاربرانتون را در تلگرام دریافت کنید.
      شما می توانید افزونه پیغام گیر تلگرام را بسته به نیاز خود برای موارد مختلفی بکار ببرید.
      ویژگی‌های افزونه پیغام گیر تلگرام
      این افزونه هیچ گونه تاثیری در سرعت لود سایت شما ندارد! و با خیال راحت می‌توانید از این افزونه استفاده کنید.
      تصاویر محصول

در زیر تصویر فرم پیغامگیر را مشاهده میکنید که در یک برگه درج شده است.

در تصویر زیر پیام ارسالی کاربر را از طریق فرم موجود در سایت را مشاهده می‌کنید.

دموی آنلاین

توضیحات بیشتر و خرید افزونه از وب سایت ژاکت

• توسط freebtc220
      سلام
      من این افزونه رو نصب کردم. مشکلی ک دارم اینه پروفایل کاربرارو نمیتونم ببینم. روی لینک ی کاربر ک کلیک میکنم پروفایل مدیرو میاره درصورتی ک آدرسی که مرورگر نشون میده آدرس همون کاربره.
      همه کار کردم. افزونه های دیگه رو غیر فعال کردم. یوزرپرو رو ریست کردم . برگه هارو مجدد نصب کردم آدرس دهی رو عوض کردم ولی درست نشد.
      چیکار میتونم کنم
      ممنون