رفتن به مطلب

تعرفه طراحی قالب اختصاصی وردپرس

vahed

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان ؛

اگه بخوام درخواست طراحی قالب وردپرس بدم، به نظرتون تعرفه ها چطوریاست؟!

یه قالب برای سایت خبری ( فوتبالی )

لینک به ارسال

تعرفه ها با توجه به طراح و کاری که ارایه میده ، متفاوت هستش

اما یک قالب خبری خوب از یک طراح خوب ، با توجه به امکاناتش بین 600 تا یک میلیون تومان متغیر هستش

--------

داریم طراح هایی که پایه قیمتشون حدود 1.5 میلیون تومان هستش

• امتیاز 3
لینک به ارسال

تعرفه ها با توجه به طراح و کاری که ارایه میده ، متفاوت هستش

اما یک قالب خبری خوب از یک طراح خوب ، با توجه به امکاناتش بین 600 تا یک میلیون تومان متغیر هستش

--------

داریم طراح هایی که پایه قیمتشون حدود 1.5 میلیون تومان هستش

درسته

اما تا حدودی بستگی به طراحان عزیز هم داره!

یعنی یه جورایی سلیقه ای هم هست، میخوام مناسب ترین تعرفه رو بدونم تا بعد سفارش بدم

الان از یه سایت طراحی پرسیدم، گفته 450 تومان 7 روزه؛ میخوام ببینم پایین تر هم هست یا نه

لینک به ارسال

یک ضرب المثل انگلیسی:

هنوز اینقدر پولدار نشدم که جنس ارزان بخرم

بله ارزان تر هم هست من آگهی طراحی قالب به قیمت بیست هزار تومان هم دیدم

• امتیاز 10
لینک به ارسال

دوست گرامی قالب زدن اگه اختصاصی باشه هزینه اش گرون هست کم کم 1 تومان اونم برای سایت خبری ، قیمت پایین تر چندتا نکته هست

تم از تم های خارجی هست که مصیبتاش یه مدت بعد از استفاده کردن مشخص می شه

یا تمی که برای هر شخصی زده می شه .

• امتیاز 4
لینک به ارسال

یک ضرب المثل انگلیسی:

هنوز اینقدر پولدار نشدم که جنس ارزان بخرم

بله ارزان تر هم هست من آگهی طراحی قالب به قیمت بیست هزار تومان هم دیدم

اما من اصلا منظورم این نیست که ارزون تر باشه!!!!

منظور من اینه که قیمت واقعی باشه و قرار نباشه بعدا بفهمم که کلاه سرمون رفته!!

یه سری افراد هستند که با یه سری برنامه های خاص یه قالبی رو سر هم می کنند و تحویل 10 نفر میدن

هدف از زدن این تاپیک هم این بود که یه فرد معتبر رو پیدا کنم که در کنار کار خوبش قیمتش هم واقعی باشه

لینک به ارسال

اما من اصلا منظورم این نیست که ارزون تر باشه!!!!

منظور من اینه که قیمت واقعی باشه و قرار نباشه بعدا بفهمم که کلاه سرمون رفته!!

یه سری افراد هستند که با یه سری برنامه های خاص یه قالبی رو سر هم می کنند و تحویل 10 نفر میدن

هدف از زدن این تاپیک هم این بود که یه فرد معتبر رو پیدا کنم که در کنار کار خوبش قیمتش هم واقعی باشه

برای اینکه کلاه سرتون نره خیلی به قیمت توجه نکنید ازش نمونه کار بخواهید و سابقه اش را در نت جستجو کنید معمولا طراحان حرفه ای بجز کار برای مشتری خاص قالب های رایگان زیادی هم بیرون می دهند که قاعدتا باید با حفظ نامشان استفاده شود (در ایران خیلی جدی نگیرید ولی برای مطالعه روی طرف قرار داد بد نیست) و در نهایت با تضمین کار را تحویل بگیرید فکر کنم یک طراح و برنامه نویس که به خودش مطمئن باشه حاضر یک ماهی کارش را گارانتی کند

• امتیاز 8
لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

کلون http://nedayeenghelab.com/ با تمام امکانات و صفحه ی تنظیمات قالب که مثلا توی صفحه اصلی کدوم منو ها و کویری ها نشان داده بشن و تعداد اخبار هر بخش چند تا باشه و همراه افزونه هایی که برای بخش های مختلف سایت لازمه، مثل عضویت در خبرنامه و... ۲۰۰ هزار تومان.

بنا بر انتشار رایگان قالب داشتم، ولی در حال حاضر امکان پذیر نیست برام.

با تشکر

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...