رفتن به مطلب

مشکل با ابزار برون بری وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام...

دوستان امروز بعد مدتها که دنبال کارهای سایت بودم احساس کردم الان دیگه از همه نظر(افزونه و کد نویسی و قالب و ...)کامل شده.

اما به یه مشکل برخوردم که نمی تونم برون بری رو انجام دهم رو دریافت که کلیک می کنم پیغام خطا می دهد که پوشه مورد نظر پیدا نشده است....

قبلا این جور نبود ...میشه لطف کنید و کمک نمایید.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز:

وقتی گزینه هر محتوایی رو انتخاب می کنم و گزینه دریافت پرونده برون بری شده رو کلیک می کنم این صفحه ظاهر می شود ولی اگر گزینه های نوشته‌ها یا برگه‌ها یا فرم تماس رو انتخاب می کنم و روی دریافت پرونده برون بری شده رو کلیک می کنم فایل رو برای دانلود برام میاره فقط گزینه اول اینجور است...

قبلا اینجور نبود.

مشکل کجاست؟

ممنون

http://www.0up.ir/do.php?imgf=111eeerooor.jpg

ویرایش شده توسط ACE1
لینک به ارسال

خطای Not Found مرورگر هست

بهتره نگارش انگلیسی را از سایت اصلی دریافت و نصب دستی داشته باشید

لینک به ارسال

همین لینک رو بصورت دستی در مرورگر تست کنید :

http://www.sport90.ir/wp-admin/export.php?download=true&content=all&cat=0&post_autor=0&post_start_date=0&post_end_date=0&post_status=0&page_author=0page_start_date=0&page_end_date=0&page_status=0&submit=دریافت+پرونده+برون بری+شده

همچنین میتونید از آدرس زیر هم بصورت دستی استفاده کنید :

http://www.sport90.ir/wp-admin/export.php?download=true&content=all

ببینید باز هم خطا دارید . .

لینک به ارسال

همین لینک رو بصورت دستی در مرورگر تست کنید :

http://www.sport90.ir/wp-admin/export.php?download=true&content=all&cat=0&post_autor=0&post_start_date=0&post_end_date=0&post_status=0&page_author=0page_start_date=0&page_end_date=0&page_status=0&submit=دریافت+پرونده+برون بری+شده

همچنین میتونید از آدرس زیر هم بصورت دستی استفاده کنید :

http://www.sport90.ir/wp-admin/export.php?download=true&content=all

ببینید باز هم خطا دارید . .

با تشکر فراوان از همه عزیزان:

هر دو حالت رو تست کردم اما همان پیام رو میده....مشکل از کجاست ؟قبلا درست بود

آیا راهی داره که بتونم یک بک آپ کامل که شما تمام نوشته هام و افزونه و ها و ..... رو از سایت بگیرم ....از توی هاست این کار امکان پذیر است؟

لینک به ارسال

بله میتو نیداز بخش phpmyadmin کل دیتابیس رو رخوجی و از داخل هاستتون هم کلیه فایلها رو فشرده و در سایت مقصد آپلود کنید.

لینک به ارسال

من شیوه برون ریزی رو برای گرفتن بکاپ پیشناد نمیکنم . گرچه باید این کار رو هم برای محکم کاری انجام بدید ولی مهمترین نکته گرفتن بکاپ از دیتابیس هست . میتونید از افزونه Remote Database Backup هم استفاده کنید . بهتره وقتی کارتون باهاش تموم شد غیر فعالش کنید .

لینک به ارسال

افزونه های بک آپ را با نظر رسنجی نمی شه شناخت باید تست بگیرید ممکن است با افزونه ای ناسازگار باشد و یا کدی در یک مطلب باعث ارور شود که باز هم تکرار شود اگر کار نکرد از پنل اصلی سایت به phpmyadmin رفته و با استفاده از گزینه اکسپرت بک آپ بگیرید

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب وتشکر خدمت دوستان:

گفتم شاید دوستان از این افرونه استفاده کرده باشند....به هر حال خیلی خیلی ممنون هستم از تمام کمک ها و پاسخ های شما دوستان جدید عزیز....

بنده به شخصه خیلی خوشحالم از اینکه به دنیای وردپرس وارد شدم و در این حین دوستان جدیدی هم پیدا کردم ....

یه سوال در مورد کدهی در قالب دارم که توی بخش خودش می پرسم ببخشید والا مقصر من نیستم چه کنم از دنیای کد دهی واقعا هیچی نمی دونم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام اساتید»

یه سوال من دیشب یک بک آپ گرفتم 40 مگابایت اما امروز یک بک آپ گرفتم 120 مگابایت در حالی که از دیشب تا به الان هیچ چیز به سایت انتقال ندادم مگر چند عکس یا یکی دو تا افزونه سبک ....

خیلی نگرانم این چه مشکلی است؟

ممنون دوستان

لینک به ارسال

هر دو بکاپ رو به یک طریق گرفتید ؟

اگر اینطوره وارد PHPMYADMIN بشید ببینید کدوم جداول حجم بالایی داره .

همه رو انتخاب کنید و یک بار repair یک بار optimize کنید ببینید حجم کلی تغییری میکنه .

نتایج رو اینجا قرار بدید .

لینک به ارسال

سلام ممنون دوست من :از توی فایل منیجر چک کردم یک فایل به نام manual backup توی پوشه 5cc455248a-backups از سایتم است که زیپ شده است همه حجم از این است...این فایل چیه؟چی شده یهو پیدا شده؟امکان داره دیشب افزونه گرفتن بک آپ رو نصب کردم ایجاد شده؟

ممنون دوستان از حسن توجهتان

لینک به ارسال

هر دو بکاپ رو به یک طریق گرفتید ؟

اگر اینطوره وارد PHPMYADMIN بشید ببینید کدوم جداول حجم بالایی داره .

همه رو انتخاب کنید و یک بار repair یک بار optimize کنید ببینید حجم کلی تغییری میکنه .

نتایج رو اینجا قرار بدید .

سلام:

استاد کارهایی که فرمودید رو انجام دادم تغییر نکرد ...جالب اینجاست که اون فایل 80 مگابایتی رو هم حذف کردم اما همچنان مقدار رو مثه توی کنترل پنل هاست همون مقدار قبل از پاک کردن فایل نشون میده؟میشه توی کش مونده باشه؟

لینک به ارسال

شما بکآپ کلی گرفتید؟ از طریق پنل سایتتون؟

آره مرتضی جان....یک بک آپ دیگه هم است که دیدمش از طریق phpmyadmin گرفتم 150 مگ است...مشکل به گمان همینه.....این رو دانلود کنم و از توی هاست برش دارم که مشکلی نیست؟

یه سوال مرتضی جان نمی خوام واسش تاپیک ایجاد کنم...اینکه آیا افرونه ای است که بشه باهاش روی زمان نمایش یک ابزارک مدیریت داشت؟منظورم اینه که مثلا فلان ابزارک در ساعت 9 فعال بشه و در ساعت 10 غیر فعال و دیگه نشان داده نشه...چیزی برای این کار است؟

ممنون

لینک به ارسال

ببینید شما ظاهرا یکی دو سری سری دستور بکاپ را از سی پنل اجرا کردید و فایل را دریافت نکردید که tmp های مربوطه و فایل بک آپ شده به صورت خودکار پاک شده باشند

یعنی بکاپ را دستی تعریف کردید و در این حالت فقط همون فایل manual_backup.zip براتون تهیه می شه و باید از طریق ftp اونرو دانلود کنیذ و بعد از روی سرور حذفش کنید گه شما نکردید بک آپ دیروز شما صحیحه و حجم اضافه کپی های اضافی از همون بکاپیه که شما دریافت کردید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...