رفتن به مطلب

استایل به کدهای php

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من از افزونه acf  برای نمایش برخی اطلاعات استفاده میکنم. ولی میخوام نمایش این اطلاعات رو یکم زیبا و منظم و مرتب کنم. مثلا تو یه کادر قرار بگیره، رنگشون تغییر کنه و ....

میشه از شورتکد استفاده کرد؟ مثلا تو ویژوال کامپوزر یا صفحه ساز خود قالبم اون فرمی که میخوام رو بسازم بعد این اطلاعات رو نمایش بدم؟

اگه نمیشه چطوری باید بهشون استایل دلخواهم رو بدم؟

خواهش میکنم دوستانی که تواناییش رو دارن کمکم کنن خیلی کارم گیره:(

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، mahsa98 گفته است :

سلام دوستان. من از افزونه acf  برای نمایش برخی اطلاعات استفاده میکنم. ولی میخوام نمایش این اطلاعات رو یکم زیبا و منظم و مرتب کنم. مثلا تو یه کادر قرار بگیره، رنگشون تغییر کنه و ....

میشه از شورتکد استفاده کرد؟ مثلا تو ویژوال کامپوزر یا صفحه ساز خود قالبم اون فرمی که میخوام رو بسازم بعد این اطلاعات رو نمایش بدم؟

سلام

من با ACF کار نکردم، اما احتمالا توی خروجی یه کلاس یا آی‌دی باید داشته باشه، شما همونو پیدا کنید و براش استایل بنویسید،‌ اگر نتونستید لینک صفحه رو بدید تا راهنماییتون کنم.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، mahsa98 گفته است :

در صفحه ویرایش زمینه های دلخواه، امکان افزودن کلاس هست.

1545.PNG

ویرایش شده توسط MohamamdZarei
لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، MohamamdZarei گفته است :

امکان افزودن کلاس هست.

خیلی ممنون از پاسختون. الان اینجا باید کلا کلاس رو تعریف کنم؟ یا کلاس رو باید جای دیگه تعریف کنم و اینجا اسمش رو بیارم؟

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، mahsa98 گفته است :

خیلی ممنون از پاسختون. الان اینجا باید کلا کلاس رو تعریف کنم؟ یا کلاس رو باید جای دیگه تعریف کنم و اینجا اسمش رو بیارم؟

توی اون فیلدی که @MohamamdZarei عزیز، با ستاره مشخص کردن می‌تونید اسم دلخواه بنویسید که توی خروجی قالبتون به عنوان اسم کلاس استفاده بشه، مثلا اسمش رو بذارید ostad

بعد برای اینکه فیلد توی خروجی، اون ظاهری که شما می‌خواین رو بگیره، کافیه توی فایل css براش استایل تعریف کنید، مثلا اگر بخواین دورش یه کادر قرار بگیره می‌تونید اینجوری بنویسید:

.ostad {
	border: 1px solid red;
}

استایل رو باید با توجه به نیازتون تغییر بدید دیگه، 1px اندازه‌ی کادر دورش هست، solid شکلش (که به صورت یک خط معمولی هست) و red رنگش.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...