sadegh-khan

مشکل با صفت ها د رووکامرس

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و درود

دوستان تو ووکامرس و قسمت محصولات بخش صفت ها رو ندارم !! ممنون میشم راهنماییم کنید چه باید بکنم ؟

عکس قسمت محصولات رو پیوست کردم :)

woocommerce-problem-attributes.png.f825612dc793ef41b83ffac367a198a5.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

كسي از دوستان نبود كه بتونه من رو راهنمايي كنه!؟ 

براي توضيحات بيشتر، تب ‹صفت ها› كه زير تب ‹ويزگي ها› بايد باشه نيست !!! تصوير فوق نيز مشخصه

و اينكه همه ي افزونه ها بغير از افزونه ووكامرس رو نيز غير فعال كردم ولي باز هم تب ‹صفت ها› نبود !!

ویرایش شده در توسط sadegh-khan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، sadegh-khan گفته است :

كسي از دوستان نبود كه بتونه من رو راهنمايي كنه!؟ 

براي توضيحات بيشتر، تب ‹صفت ها› كه زير تب ‹ويزگي ها› بايد باشه نيست !!! تصوير فوق نيز مشخصه

و اينكه همه ي افزونه ها بغير از افزونه ووكامرس رو نيز غير فعال كردم ولي باز هم تب ‹صفت ها› نبود !!

سلام ،

ویژگی ها همون صفت ها هستن 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، soma گفته است :

سلام ،

ویژگی ها همون صفت ها هستن 

سلام، ویژگی ها میشه مشخصات ، مثلا دارای سایز از m تا xl ، تو قسمت مشخصات کالا نشونشون میده

صفت میشه مواردی که قابل انتخابه مثل انتخاب سایز یا رنگ و ...

من هر چی ویژگی ساختم فقط تو مشخصات نشون میده و قابل انتخاب نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1 ساعت قبل، sadegh-khan گفته است :

سلام، ویژگی ها میشه مشخصات ، مثلا دارای سایز از m تا xl ، تو قسمت مشخصات کالا نشونشون میده

صفت میشه مواردی که قابل انتخابه مثل انتخاب سایز یا رنگ و ...

من هر چی ویژگی ساختم فقط تو مشخصات نشون میده و قابل انتخاب نیست

منظورتون چیزی شبیه به این تصویر زیر هست ( در بعضی موارد به صورت select   نمایش داده میشه ) ، باید نوع محصول رو متغیر انتخاب کنید و هنگام انتخاب ویژگی ها تیک استفاده در متغیر رو بزنید 

اموزشش هم در اینترنت بسیار زیاد هست ، سرچ کنید راهنمای کامل ارسال محصول متغیر در ووکامرس  نتایج خوبی به دستتون میاد 

add-ons1.thumb.png.d896b8cfe994b25cc21e955438aa6887.png

ویرایش شده در توسط soma
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، soma گفته است :

منظورتون چیزی شبیه به این تصویر زیر هست ( در بعضی موارد به صورت select   نمایش داده میشه ) ، باید نوع محصول رو متغیر انتخاب کنید و هنگام انتخاب ویژگی ها تیک استفاده در متغیر رو بزنید 

اموزشش هم در اینترنت بسیار زیاد هست ، سرچ کنید راهنمای کامل ارسال محصول متغیر در ووکامرس  نتایج خوبی به دستتون میاد 

add-ons1.thumb.png.d896b8cfe994b25cc21e955438aa6887.png

بله دقیقا همین ، خودم همه موردش رو تقریبا انتخاب کردم ولی نشد، تو یکی از انجمن ها یه بنده خدایی گفت باید از قسمت صفت ها صفت بسازی ، فکر کنم گمراهم کرده :) 

سپاس ، تست می کنم و نتیجه اش رو اعلام می کنم 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 36 دقیقه قبل، sadegh-khan گفته است :

بله دقیقا همین ، خودم همه موردش رو تقریبا انتخاب کردم ولی نشد، تو یکی از انجمن ها یه بنده خدایی گفت باید از قسمت صفت ها صفت بسازی ، فکر کنم گمراهم کرده :) 

سپاس ، تست می کنم و نتیجه اش رو اعلام می کنم 

خواهش میکنم ، آموزشهای زیادی با عبارتی که گفتم خدمتتتون میتونید پیدا کنین که مرحله به مرحله توضیح دادن ،

اون دوست عزیز هم اشتباه نگفته  دقیقا صفت ها همون ویژگی ها هستن در همون ابتدا خدمتتون عرض کردم، فقط تفاوت ترجمه ای بوده 

موفق باشید 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehrdadashtari
      سلام دوستان
      صفحه ی مشخصات نویسنده که نمایش دهنده ی توضیحات فرد و نوشته های منتشر شده از اوست، به صفحه ی اصلی ریدایرکت میشود. یعنی وقتی که میخاد بره به اون صفحه ارور 301 میده و میپره صفحه ی اصلی.
      قالب رو روی دامنه ی دیگری تست کردم و مشکلی نداشت. کسی این مشکل رو داشته؟

به نظرتون مشکل از چیه و چطور میکتونم حلش کنم؟
    • توسط emadd
      سلام بنده به تازگی با وردپرس اشنا شدم و الان دارم یک سایت فروشگاهی طراحی میکنم همه چیز خوب پیش رفت ولی وقتی خواستم صفحات ووکامرس رو ویرایش کنم و با قالبم هماهنگ کنم متوجه شدم که تغییرات اعمال شده در صفحات archive-product.php از فایل خودش نمیخونه و از صفحه یpage.php من میخونه و هر تغییری که میدم اعمال نمیشه و مشکل فقط به اینجا ختم نشد و متوجه شدم که صفحه ی single-product.phpهم از صفحه ی single.php خودم میخونه و هرچیزی رو که تغییر بدم داخل صفحه سینگل وردپرسم هم تغییر میکنه و تغییرات صفحه ی single-product.php همانند صفحه ی ارشیو اعمال نمیشود 
      ممنون میشم این بنده حقیر رو راهنمایی کنید
    • توسط دنیای وردپرس
      لینک خرید : iwordpress.ir/plugins/woocommerce-reporting
      حسابرس ووکامرس نام اولین افزونه گزارش گیری ووکامرس فارسی در ایران میباشد .توسط این افزونه به راحتی میتوانید سود و زیان فروشگاه اینترنتی خود را محاسبه نمایید.گزارش گیری کامل از محصولات و دسته بندی ها ٬ مشتریان و کپن های تخفیف٬درگاه های پرداخت و … همراه با نمایش در نمودار های مختلف برخی از امکانات این افزونه می باشد.
      برخی از امکانات این افزونه :
      هماهنگی کامل با آخرین نسخه وردپرس کنترل پنل ساده جهت راحتی کار با افزونه نمایش گزارشات در نمودار : امکان نمایش گزارشات در دو نمودار میله ای و خطی مدیریت چیدمان صفحه : شما میتوانید در هر صفحه از گزارش ستون های جدول را فعال/غیر فعال نمایید و در همان صفحه تعداد نمایش هر گزارش را تغییر دهید. امکان خروجی گرفتن از گزارشات در فرمت های اکسل , CSV , PDF و پرینت امکان گرفتن گزارشات از محصولات٬دسته بندی ها٬کپن های تخفیف٬درگاه های پرداخت٬وضعیت های سفارش٬موقعیت های مکانی٬سود و زیان٬مالیات و وضعیت موجودی انبار امکان ارسال خودکار گزارشات به ایمیل در بازه زمانی تعیین شده امکان گرفتن گزارشات با تعیین بازه زمانی(به طور مثال از فروردین ۹۷ تا خرداد ۹۷) امکان محاسبه سود و زیان ( گزینه ای تحت عنوان هزینه کالا به قسمت محصولات اضافه میشود) ویجت های متنوع جهت بررسی سریع وضعیت فروشگاه کاملا فارسی و راست چین پشتیبانی از تاریخ جلالی بدون نیاز به نصب افزونه های شمسی ساز پیش نمایش آنلاین :
      iwordpress.ir/demo/wooreports/wp-admin
      نام کاربری : demo
      رمز عبور : demo123

• توسط sydvza
      دوستان چطور میتونم مثل این پنل های کاربری برای وبسایت درست کنم؟