sadegh-khan

مشکل با صفت ها د رووکامرس

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و درود

دوستان تو ووکامرس و قسمت محصولات بخش صفت ها رو ندارم !! ممنون میشم راهنماییم کنید چه باید بکنم ؟

عکس قسمت محصولات رو پیوست کردم :)

woocommerce-problem-attributes.png.f825612dc793ef41b83ffac367a198a5.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

كسي از دوستان نبود كه بتونه من رو راهنمايي كنه!؟ 

براي توضيحات بيشتر، تب ‹صفت ها› كه زير تب ‹ويزگي ها› بايد باشه نيست !!! تصوير فوق نيز مشخصه

و اينكه همه ي افزونه ها بغير از افزونه ووكامرس رو نيز غير فعال كردم ولي باز هم تب ‹صفت ها› نبود !!

ویرایش شده در توسط sadegh-khan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، sadegh-khan گفته است :

كسي از دوستان نبود كه بتونه من رو راهنمايي كنه!؟ 

براي توضيحات بيشتر، تب ‹صفت ها› كه زير تب ‹ويزگي ها› بايد باشه نيست !!! تصوير فوق نيز مشخصه

و اينكه همه ي افزونه ها بغير از افزونه ووكامرس رو نيز غير فعال كردم ولي باز هم تب ‹صفت ها› نبود !!

سلام ،

ویژگی ها همون صفت ها هستن 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، soma گفته است :

سلام ،

ویژگی ها همون صفت ها هستن 

سلام، ویژگی ها میشه مشخصات ، مثلا دارای سایز از m تا xl ، تو قسمت مشخصات کالا نشونشون میده

صفت میشه مواردی که قابل انتخابه مثل انتخاب سایز یا رنگ و ...

من هر چی ویژگی ساختم فقط تو مشخصات نشون میده و قابل انتخاب نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1 ساعت قبل، sadegh-khan گفته است :

سلام، ویژگی ها میشه مشخصات ، مثلا دارای سایز از m تا xl ، تو قسمت مشخصات کالا نشونشون میده

صفت میشه مواردی که قابل انتخابه مثل انتخاب سایز یا رنگ و ...

من هر چی ویژگی ساختم فقط تو مشخصات نشون میده و قابل انتخاب نیست

منظورتون چیزی شبیه به این تصویر زیر هست ( در بعضی موارد به صورت select   نمایش داده میشه ) ، باید نوع محصول رو متغیر انتخاب کنید و هنگام انتخاب ویژگی ها تیک استفاده در متغیر رو بزنید 

اموزشش هم در اینترنت بسیار زیاد هست ، سرچ کنید راهنمای کامل ارسال محصول متغیر در ووکامرس  نتایج خوبی به دستتون میاد 

add-ons1.thumb.png.d896b8cfe994b25cc21e955438aa6887.png

ویرایش شده در توسط soma
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، soma گفته است :

منظورتون چیزی شبیه به این تصویر زیر هست ( در بعضی موارد به صورت select   نمایش داده میشه ) ، باید نوع محصول رو متغیر انتخاب کنید و هنگام انتخاب ویژگی ها تیک استفاده در متغیر رو بزنید 

اموزشش هم در اینترنت بسیار زیاد هست ، سرچ کنید راهنمای کامل ارسال محصول متغیر در ووکامرس  نتایج خوبی به دستتون میاد 

add-ons1.thumb.png.d896b8cfe994b25cc21e955438aa6887.png

بله دقیقا همین ، خودم همه موردش رو تقریبا انتخاب کردم ولی نشد، تو یکی از انجمن ها یه بنده خدایی گفت باید از قسمت صفت ها صفت بسازی ، فکر کنم گمراهم کرده :) 

سپاس ، تست می کنم و نتیجه اش رو اعلام می کنم 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 36 دقیقه قبل، sadegh-khan گفته است :

بله دقیقا همین ، خودم همه موردش رو تقریبا انتخاب کردم ولی نشد، تو یکی از انجمن ها یه بنده خدایی گفت باید از قسمت صفت ها صفت بسازی ، فکر کنم گمراهم کرده :) 

سپاس ، تست می کنم و نتیجه اش رو اعلام می کنم 

خواهش میکنم ، آموزشهای زیادی با عبارتی که گفتم خدمتتتون میتونید پیدا کنین که مرحله به مرحله توضیح دادن ،

اون دوست عزیز هم اشتباه نگفته  دقیقا صفت ها همون ویژگی ها هستن در همون ابتدا خدمتتون عرض کردم، فقط تفاوت ترجمه ای بوده 

موفق باشید 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mehdi256
      درود
      تو ادیتور بلوکی من یه بلوک "رسانه و متن" قرار میدم و متنو مینویسم و عکسم کنارش میزارم ولی وقتی نمایش پست میزنم عکسه نشون داده نمیشه ! 
      درصورتی که عکس کاملا قرار گرفته و مشکلی نیست تو نمایش نشون نمیده ... 
      ممنون میشم راهنمایی کنید پستمو نتونستم انتشار بدم بخاطرش 
    • توسط nasisco
      با سلام
      ااز پشتیبانی هاستم گفتن که اختلال افزونه ای دارم برای حل و فهمیدن اینکه کدوم افزونه مشکل داره و چجوری میشه حلش کرد  چه راه حلی پیشنهاد میدید؟
    • توسط MiMCH
      این افزونه و میخواااام کسی داره ایاا؟

https://codecanyon.net/item/cost-calculator-for-wordpress/21709867?ref=QuanticaLabs

• توسط Erfan.H
      با سلام و احترام وقت بخیر دوستان یه سوالی داشتم بنده ووکامرس فارسی رو نصب کردم فعال میکنم اصلا تو قسمت پیشخوان وردپرس اثری از ووکامرس نمیبینم که بخوام برم ثبت نام کنم کلا وقتی ووکامرس نصب و فعال میکنم هیچیتو پیشخوان وردپرس نمیاد ولی وقتی افزونه دیگه نصب میکنم میاد مشکل از چیه