رفتن به مطلب

مشکل با صفت ها د رووکامرس

sadegh-khan

پست های پیشنهاد شده

كسي از دوستان نبود كه بتونه من رو راهنمايي كنه!؟ 

براي توضيحات بيشتر، تب ‹صفت ها› كه زير تب ‹ويزگي ها› بايد باشه نيست !!! تصوير فوق نيز مشخصه

و اينكه همه ي افزونه ها بغير از افزونه ووكامرس رو نيز غير فعال كردم ولي باز هم تب ‹صفت ها› نبود !!

ویرایش شده توسط sadegh-khan
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، sadegh-khan گفته است :

كسي از دوستان نبود كه بتونه من رو راهنمايي كنه!؟ 

براي توضيحات بيشتر، تب ‹صفت ها› كه زير تب ‹ويزگي ها› بايد باشه نيست !!! تصوير فوق نيز مشخصه

و اينكه همه ي افزونه ها بغير از افزونه ووكامرس رو نيز غير فعال كردم ولي باز هم تب ‹صفت ها› نبود !!

سلام ،

ویژگی ها همون صفت ها هستن 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، soma گفته است :

سلام ،

ویژگی ها همون صفت ها هستن 

سلام، ویژگی ها میشه مشخصات ، مثلا دارای سایز از m تا xl ، تو قسمت مشخصات کالا نشونشون میده

صفت میشه مواردی که قابل انتخابه مثل انتخاب سایز یا رنگ و ...

من هر چی ویژگی ساختم فقط تو مشخصات نشون میده و قابل انتخاب نیست

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sadegh-khan گفته است :

سلام، ویژگی ها میشه مشخصات ، مثلا دارای سایز از m تا xl ، تو قسمت مشخصات کالا نشونشون میده

صفت میشه مواردی که قابل انتخابه مثل انتخاب سایز یا رنگ و ...

من هر چی ویژگی ساختم فقط تو مشخصات نشون میده و قابل انتخاب نیست

منظورتون چیزی شبیه به این تصویر زیر هست ( در بعضی موارد به صورت select   نمایش داده میشه ) ، باید نوع محصول رو متغیر انتخاب کنید و هنگام انتخاب ویژگی ها تیک استفاده در متغیر رو بزنید 

اموزشش هم در اینترنت بسیار زیاد هست ، سرچ کنید راهنمای کامل ارسال محصول متغیر در ووکامرس  نتایج خوبی به دستتون میاد 

add-ons1.thumb.png.d896b8cfe994b25cc21e955438aa6887.png

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، soma گفته است :

منظورتون چیزی شبیه به این تصویر زیر هست ( در بعضی موارد به صورت select   نمایش داده میشه ) ، باید نوع محصول رو متغیر انتخاب کنید و هنگام انتخاب ویژگی ها تیک استفاده در متغیر رو بزنید 

اموزشش هم در اینترنت بسیار زیاد هست ، سرچ کنید راهنمای کامل ارسال محصول متغیر در ووکامرس  نتایج خوبی به دستتون میاد 

add-ons1.thumb.png.d896b8cfe994b25cc21e955438aa6887.png

بله دقیقا همین ، خودم همه موردش رو تقریبا انتخاب کردم ولی نشد، تو یکی از انجمن ها یه بنده خدایی گفت باید از قسمت صفت ها صفت بسازی ، فکر کنم گمراهم کرده :) 

سپاس ، تست می کنم و نتیجه اش رو اعلام می کنم 

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، sadegh-khan گفته است :

بله دقیقا همین ، خودم همه موردش رو تقریبا انتخاب کردم ولی نشد، تو یکی از انجمن ها یه بنده خدایی گفت باید از قسمت صفت ها صفت بسازی ، فکر کنم گمراهم کرده :) 

سپاس ، تست می کنم و نتیجه اش رو اعلام می کنم 

خواهش میکنم ، آموزشهای زیادی با عبارتی که گفتم خدمتتتون میتونید پیدا کنین که مرحله به مرحله توضیح دادن ،

اون دوست عزیز هم اشتباه نگفته  دقیقا صفت ها همون ویژگی ها هستن در همون ابتدا خدمتتون عرض کردم، فقط تفاوت ترجمه ای بوده 

موفق باشید 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...