رفتن به مطلب

تغییر رتبه در گوگل

mrkarami937

پست های پیشنهاد شده

سلام

وبسایت من با کلمه کلیدی "طراحی لوگو" توی گوگل هتسش و داره داره رتبه میگیره. اما گاهی میره صفحه13 گاهی میاد 8 گاهی هم بین این صفحات جا به جا میشه. مطالب رو از روی کتابی تایپ میکردم و میدادم به گوگل اما امروز که کاملا شخصی تایپ کردم و محتوا گذاشتم اومدم صفحه 8 کسی میدونه دلیل چی میتونه باشه؟؟

اگر جواب میدید لطفا اینم بگید اگر مشکل از تایپ از روی کتاب نیست از چیه؟؟؟

آدرس سایت setashedesign.ir

و همین الان که اینو ادیت کردم از صفحه 8 به 10 منتقل شدم :|

ویرایش شده توسط mrkarami937
فراموشی آدرس سایت
لینک به ارسال

سلام

تا اونجایی که من میدونم، اگر مطالب رو از روی کتابی تایپ میکنید ممکن است که بعضی (اندک یا بسیاری) از وبسایت های دیگر هم از روی همون کتاب مطالب رو تایپ کرده باشند و داخل وبسایت خودشان قرار دهند، و در الگوریتم های جدید گوگل هم، ممکن است این یک نقض کپی رایت به حساب بیاد و وبسایت شما رو از صفحات اول به صفحات اخر منتقل کنه!! ولی هنگامی که خودتون مینویسید احتمالش خیلی کم هست که بخواد با وبسایت های دیگر یکی در بیاد و از این رو مطالبی که خودتون مینویسید برای گوگل از اعتبار و ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند و  به همین دلیل رتبه وبسایت شما رو کم کم بهبود میده.

اما این موضوع که شما میگید وقتی مطلب خودتون رو قرار دادید اومدید صفحه 8 خب کاملا فرق میکنه چون گوگل در هر زمان با هر IP و هزاران پارامتر های دیگه چینش رو انجام میده و این بخاطر مطلبی که گذاشتید نیست چون همونطور که گفتم کم کم بعد از چند ماه گوگل رتبه تون رو بهبود میده!

امیدوارم کمکتون کرده باشم ;)

لینک به ارسال
در در 2/21/2019 at 16:14، samirhm گفته است :

سلام

تا اونجایی که من میدونم، اگر مطالب رو از روی کتابی تایپ میکنید ممکن است که بعضی (اندک یا بسیاری) از وبسایت های دیگر هم از روی همون کتاب مطالب رو تایپ کرده باشند و داخل وبسایت خودشان قرار دهند، و در الگوریتم های جدید گوگل هم، ممکن است این یک نقض کپی رایت به حساب بیاد و وبسایت شما رو از صفحات اول به صفحات اخر منتقل کنه!! ولی هنگامی که خودتون مینویسید احتمالش خیلی کم هست که بخواد با وبسایت های دیگر یکی در بیاد و از این رو مطالبی که خودتون مینویسید برای گوگل از اعتبار و ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند و  به همین دلیل رتبه وبسایت شما رو کم کم بهبود میده.

اما این موضوع که شما میگید وقتی مطلب خودتون رو قرار دادید اومدید صفحه 8 خب کاملا فرق میکنه چون گوگل در هر زمان با هر IP و هزاران پارامتر های دیگه چینش رو انجام میده و این بخاطر مطلبی که گذاشتید نیست چون همونطور که گفتم کم کم بعد از چند ماه گوگل رتبه تون رو بهبود میده!

امیدوارم کمکتون کرده باشم ;)

ممنونم ازتون خیلی عالی بود

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به تغییر رتبه در گوگل تغییر داده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...