alimelody

راهنمایی درباره ی دسترسی و اشتراک گذاری یک صفحه خاص

4 پست در این موضوع قرار دارد

درود به شما دوستان و اساتید عزیز 

یک سوال داشتم 

من در حال ساخت یک فروشگاه ساز هستم که کاربر بتونه عضو بشه و محصولات خودشو به فروش بذاره (فقط در زمینه موسیقی) 

من میخوام یکاری کنم که کاربر یه صفحه اختصاصی واسه خودش بسازه، یعنی وقتی عضو شد و بعنوان فروشنده فایلهاشو واسه فروش گذاشت، و وقتی تصميم گرفت ادرس صفحه خودشو به اشتراک بذاره، بعد که مشتری به ادرس برگه یا نوشته اون کاربر مراجعه کرد فقط بتونه صفحه مربوط به کاربر رو ببینه و هیچ اثری از مجموعه سایت نباشه

انگار که مثلا یک سایت جدا واسه خودش ساخته و هیچ کسی به صفحات دیگه ای دسترسی نداشته باشه

چطوری باید این کارو انجام بدم 

در ضمن یه قالب خریداری کردم با عنوان آذین فایل که مخصوص فروش فایل هستش و افزونه های edd همراهش نصب بود و افزونه چند فروشنده هم همراهش هستش

فقط نمیدونم چطوری باید همچنین تنظیماتی رو اعمال کنم

یچی دقیقا شبیه به idpay.ir و یا file24.ir که خودم در هر دو فروشگاه ساز عضو شدم و بعد از عضویت هرکدوم آدرس مربوط به صفحه خودم رو دادن

مثلا

melody.file24.ir 

و یا 

idpay.ir/melody/file 

منم میخوام یه همچین قابلیتی رو اعمال کنم

اگه فقط یه راهنمایی کنید که باید دنبال چی باشم خودم جستجو میکنم و پیدا میکنم فقط نمیدونم دقیقا باید دنبال چی باشم

سپاس از لطفتون 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام @alimelody

اگر درست متوجه شده باشم وردپرس شبکه رو پیشنهاد میکنم 

چرا وردپرس شبکه: این قابلیت رو برای شما فراهم میکنه تا هر کاربر آدرس و وبسایت مربوط به خودش رو داشته باشه و حتی پنل مدیریت جداگانه 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 23 ساعت قبل، cherry گفته است :

@alimelody

وردپرس شبکه رو پیشنهاد میکنم 

درود به شما 

یکدنیا سپاس از لطفتون 

پیشنهاد عالی بود 

بخوبی نصب کردم 

ویرایش شده در توسط alimelody
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، alimelody گفته است :

درود به شما 

یکدنیا سپاس از لطفتون 

پیشنهاد عالی بود 

بخوبی نصب کردم 

خواهش میکنم دوست عزیز

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط heydarfhp
      با عرض سلام
      من صفحه ساز Elementor Pro رو همراه فروشگاه ساز woocommerce نصب کردم که در این صورت باید در بخش template های المنتور تب های archive product و single product اضافه بشه. اما واسه من این اتفاق نیوفتاد و با آپدیت کردن هم تغییری نکرد. ممنون میشم کمکم کنین
    • توسط sangshahrokh
      سلام ارادت 
      بچه ها به مشکلی بر خردم لطفا تقاضا میکنم هر کس میتونه کمکم کنه 
      دوتا افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر و المنتور دارم که با المنتور محصولات را گزاشتم بعدی چند ماهه میبینم این قالب اماده که خردیم با ویژوال کامپوزر طراحی شده و صفحه اولش را میخام تغیر بدم حالا ویژوال کار نمیکنه همین سایت را دقیقا روی لوکال دارم به راحتی هر دو افزونه کار میکنه 
      لطفا کمک کنید لطفا لطفا
    • توسط sendoustest69
      سلام
      تقریباً از وقتی با آوادا شروع به کار کردیم مشکلاتی داشتیم و نمیدونیم از افزونه صفحه سازشه یا خود قالب
      مشکلاتی مثل عدم استفاده از بعضی تصاویر (عمدتاً png) در صفحه ساز fusion builder
      وقتی از این تصاویر استفاده میکنیم و مطلب رو بروزرسانی میکنیم، دیگه بعدش صفحه خالی میاد و تمپلیتی که زده بودیم با fusion bilder از بین میره
      یا مثلاً اگه تعداد سکشن هایی که با این افزونه میزنیم بیشتر از 23 تا باشن، بازم تمپلیت بعد از بروزرسانی از بین میره
      کسی تا حالا به این مشکلات برخورده؟
    • توسط mrkhandan
      درود
      ما ی فروشگاه داریم که بر اساس وزن باید قیمت تغییر کند
      مثلا قیمت هر کیلو کیک x تومان هست مشتری انتخاب کنه گه چند کیلو کیک میخواد
      ی افزونه از سایت http://woocommerce.ir/ خریداری کردیم که مشکل کد نویسی داشت و نه جواب تلفن میدن نه جواب تیکت ی مشت دزد.
    • توسط amissboy
      با سلام
      من از افزونه wpbakery page builder برای ساختن صفحات استفاده میکنم اما بعد از مدتی شبکه بندی مطالبی که با این افزونه در صفحه اصلی داشتم محو شد وقتی لاگین شدم بدرستی کار میکنه.
      بعد ار مدتی دباره از کار میفته تا دوباره یه قسمت از شبکه بندی مطالب رو ویرایش کنم درست میشه
      لینک:khamirtourism.ir
      دوستان اگه کسی به چنین مشکله برخورده و  یا راه حلی داره راهنماییم کنه
      با تشکر