رفتن به مطلب

تغییر نام دامنه و تاثیر روی سئو

shili

پست های پیشنهاد شده

اگه من دامنه رو تغییر بدم مثلا از aroosaneh.com  

به 

arosaneh.ir

تغییر بدم.و دامنه ی قبلی رو کلا غیر فعال کنم.و در هاستم در قسمت تغییر دامنه نام دامنه جدید رو ثبت کنم.
مطالبی که توی گوگل ایندکس شدن چی میشه؟
آیا بیننده سایت خودبخود با کلیک بر روی یکی از مطالب من که قبلا در گوگل ایندکس شده به آدرس جدید میره؟

یا اینکه نه کلا تمام صفحات و مطالب ام از بین میره 

لینک به ارسال

دوستان اگه سریع بهم پاسخ بدین ممنون میشم چون زمان زیادی ندارم 

لینک به ارسال

سلام @shili

تغییر دامین وبسایت ملزم به انجام یه سری مراحله که برای جلوگیری از افت سئو باید انجام بشه

در گوگل مراحل تغییر دامنه و آدرس بدون افت رتبه گوگل رو سرچ کنید و از طریق یکی از نتیجه های مناسب این کار رو انجام بدین تا در گوگل دامین قبلی با جدید جایگزین بشه

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال

میخواستم بدونم باید حتما دامنه ی قبلی هم فعال باشه و همیشه اون رو باید تمدید کنم؟

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، shili گفته است :

میخواستم بدونم باید حتما دامنه ی قبلی هم فعال باشه و همیشه اون رو باید تمدید کنم؟

ن نیازی نیست

توجه : در تغییر دامنه باید خیلی دقت کنید به این دلیل که یک اشتباه کوچیک باعث از دست رفتن سئو سایت شما میشه و به هیچ عنوان خودسرانه و با آموزش های ساده و چند قطعه کد بعضی از وبسایت های ایرانی اینکار رو انجام ندین 

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، shili گفته است :

سلام

در تکمیل صحبت‌های @cherry عزیز

حتما حتما حتما دامنه‌ی قبلی رو روی دامنه‌ی جدید ریدایرکت 301 بکنید و در سرچ کنسول هم چنج دامین بزنید وگرنه سئوتون نابود میشه، اما اگر این مراحل رو به درستی انجام بدید سئوی سایت قبلی به دامین جدید منتقل میشه (هم امتیازات مثبت و هم منفی) و مشکلی براتون پیش نمیاد.

ضمنا دامین قبلی رو حداقل برای 6 ماه بذارید فعال باشه و تمدیدش کنید

موفق باشید

ویرایش شده توسط فرشاد گوهری
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...