2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت شما عزیزان.

سایت من آمار بازدید قابل قبولی داشت، حدود 400 ورودی گوگل در روز، اما به دلایلی حدود 2 هفته سایت من از دسترس خارج شد و صفحات ایندکس شده اکثرا حذف شدن به طوری که آمار ورودی گوگل در حال حاضر تقریبا صفر است.

دوستانی که تجربه دارن لطفا کمک کنن الان چه کاری باید انجام بدم؟ باید از اول وب سایت را به گوگل معرفی کنم؟ یا خود کراول های گوگل دوباره صفحات را ایندکس می کنند؟ الان بیشتر از یک ماهه گذشته ولی هیچ تغییری حاصل نشده و صفحات ایندکس ندشته اند.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، mardin200 گفته است :

با سلام خدمت شما عزیزان.

سایت من آمار بازدید قابل قبولی داشت، حدود 400 ورودی گوگل در روز، اما به دلایلی حدود 2 هفته سایت من از دسترس خارج شد و صفحات ایندکس شده اکثرا حذف شدن به طوری که آمار ورودی گوگل در حال حاضر تقریبا صفر است.

دوستانی که تجربه دارن لطفا کمک کنن الان چه کاری باید انجام بدم؟ باید از اول وب سایت را به گوگل معرفی کنم؟ یا خود کراول های گوگل دوباره صفحات را ایندکس می کنند؟ الان بیشتر از یک ماهه گذشته ولی هیچ تغییری حاصل نشده و صفحات ایندکس ندشته اند.

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید دوست عزیز

خب متاسفانه اتفاق بدی برای سایتتون افتاده، تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که یکبار صفحه‌ی اصلی رو در وبمستر تولز قدیمی فچ بزنید و گزینه‌ای که تمام صفحات رو کراول میکرد تیک بزنید (الان دقیقا حضور ذهن ندارم اسمش چی بود) و بیشتر از قبل تولید محتوا انجام بدید تا سایت کم کم بیاد بالا دوباره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری