رفتن به مطلب

معیار سنجش کلیک های صحیح در تبلیغات کلیکی

Mehran@j

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان بزرگوار

سوالی مهمی برام پیش اومده هر چی هم سرچ کردم داخل انجمن جوابی پیدا نکردم.

معیار سنجش کلیک های مورد قبول برای سایت های تبلیغات کلیکی چی هستش?

ممنون میشم اگر کسی جواب بده 

لینک به ارسال

سلام

سوال عجیبیه :blink: بنده میخواستم یک وبسایت تبلیغات کلیکی راه اندازی کنم، بعدا متوجه شدم که کار من نیست چون قطعا هر وبسایتی(مثلا : صبا ویژن، ای نتورک و...) اگر بخواد توی این زمینه بزرگ باشه باید از صدها الگوریتم مخصوص خوش استفاده کنه، که اون الگوریتم ها صدها پارامتر رو هم زمان چک کنه! و هیچوقت هم پارامتر های خودشون رو نباید فاش کنند! بهتره روی وبسایتتون کار کنید تا بزرگ بشه و بخاطر بازدید زیاد، یا بازدید کم با کاربرای واقعی، کلیک روی تبلیغاتتون زیاد بشه. اگر هم میخواید از تبلیغات کلیکی استفاده کنید بنده پلتفرم «ای نتورک» رو بهتون پیشنهاد میکنم چون پشتیبانی و... عالیه.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Mehran@j گفته است :

سلام خدمت دوستان بزرگوار

سوالی مهمی برام پیش اومده هر چی هم سرچ کردم داخل انجمن جوابی پیدا نکردم.

معیار سنجش کلیک های مورد قبول برای سایت های تبلیغات کلیکی چی هستش?

ممنون میشم اگر کسی جواب بده 

سلام، بسته به سیاست‌های هر شرکتی متفاوته، اما مثلا یکی متناسب بودن نسبت کلیک با کل نمایش (CTR) هست، به عنوان مثال فرض کنید شما روزی 100 تا بازدید کننده داشته باشید و 50 تا کلیک از نظر سایت‌های کلیکی غیرعادی به حساب میاد و به احتمال زیاد اکانت شما رو می‌بندن، معمولا نرخ کلیک به بازدید حدود روی 2 تا 3 درصد هست (البته به کلی پارامتر بستگی داره) 

ینی اینکه مثلا اگر سایت شما 100 بازدید کننده‌‌ی یونیک داره روزانه تعداد کلیک‌هاتون در حد 2 3 تا هست و اگر بیشتر از این مقدار بشه سایت‌های کلیکی روتون حساس میشن.

البته هزاران پارامتر دیگه هم هست، اما یکی از روش‌هایی که میشه باهاش تقلب رو تشخیص داد همین CTR هست.

ویرایش شده توسط فرشاد گوهری
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، بسته به سیاست‌های هر شرکتی متفاوته، اما مثلا یکی متناسب بودن نسبت کلیک با کل نمایش (CTR) هست، به عنوان مثال فرض کنید شما روزی 100 تا بازدید کننده داشته باشید و 50 تا کلیک از نظر سایت‌های کلیکی غیرعادی به حساب میاد و به احتمال زیاد اکانت شما رو می‌بندن، معمولا نرخ کلیک به بازدید حدود روی 2 تا 3 درصد هست (البته به کلی پارامتر بستگی داره) 

ینی اینکه مثلا اگر سایت شما 100 بازدید کننده‌‌ی یونیک داره روزانه تعداد کلیک‌هاتون در حد 2 3 تا هست و اگر بیشتر از این مقدار بشه سایت‌های کلیکی روتون حساس میشن.

البته هزاران پارامتر دیگه هم هست، اما یکی از روش‌هایی که میشه باهاش تقلب رو تشخیص داد همین CTR هست.

بسیار ممنون دوست عزیز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...