• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
1farakav

پوسته وردپرس timeline

2 پست در این موضوع قرار دارد

پوسته بسیار عالی و زیبای تایم لاین- TIMELINE

تقدیم از یک فراکاو به جامعه کاربران پارسی زبان وردپرس

پوسته تایم لاین یک قالب انقلابی برای وردپرس است که در زمینه های مختلف می توان از آن استفاده نمود. این پوسته زیبای و کاربر پسند بودن سایت شما را چندین برابر بهبود می بخشد. برای اهداف مختلف می توان از این پوسته استفاده نمود.

ویژگی ها:

1- طراحی در دو رنگ تاریک و روشن

2- درج تصویر یا ویدئو در پس زمینه

3- بارگذاری مطالب تا بی نهایت در برگه خانه

4- امکان ارسال نوشته های در سه قالب مختلف

5- استفاده بسیار عالی و گسترده از تکنولوژی آژاکس

6- نصب آسان و ساده

و بسیاری امکانات دیگر که شما را شیفته خودش خواهد کرد.....

برای دانلود و اشنایی بیشتر اینجا کلیک نمایید.

ویرایش شده در توسط Morteza

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این پوسته غیر رایگانه؟!!!

http://flasherland.com/themeforest/?theme=timeline%20wp%20theme

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط reza_yki
      سلام بعد از مدت ها تلاش و فاصله در این زمان با قالبی قدرتمند و منعطف در خدمت شما عزیزان هستیم قالب مجله ای ساچلی با امکاناتی که دارد می تواند تقریبا تمامی سلایق را پوشش دهد پوسته ای چند منظوره، پرقدرت و با سرعتی بسیار بالا شما را به یک وب سایت کاملا حرفه ای با ظاهری نو و مطابق با سلیقه هنر دوست ایرانی می باشد تا عزیزان بازدید کننده حسی دوست داشتنی تری داشته باشند.
      بسیاری از افراد دوست دارند تا یک سایت خبری یا تفریحی داشته باشند ولی وقتی با هزینه های راه اندازی این گونه سایت ها رو برو میشود از این کار سرفه نظر میکنند گروه یورتم با توجه به این امر یک قالب مجله ای خبری را ایجاد کرده تا دوستانی که خواهان این گونه سایت ها میباشند بتوانند به آرزوی خود برسند.
      مخاطبان قالب ساچلی چه کسانی هستند؟
      مخاطبین این قالب افرادی هستند که می خواهند سایت هایی مانند سایت دانلود، سایت خبری، سایت تفریحی، مهمترین آن ها سایت های مجله ای است که می خواهند با یک قالب حرفه ای کار خود را شروع یا ادامه بدهند پس اگر شما هم از این دسته افراد هستید شک نکنید یکی از بهترین ها پیش چشمان شما ایستاده است.

قیمت اصلی قالب 82 هزار تومان می باشد که شما با تخفیف ویژه 64 هزار تومان خرید فرمایید شما تنها تا 13 فروردین فرصت دارید تا از تخفیف نوروزی استفاده نمایید

کنترل پنل اختصاصی Ypanel

سرعت همراه با کیفیت
      گروه یوزتم حساسیت خاصی بر روی سرعت بارگزاری سایت دارد و دلیل آن هم برای شما نیز واضح است چون هیچ کاربری دوست ندارد زمان زیادی را برای بارگزاری سایت شما منتظر بماند و گوگل نیز به هیچ وجه منتظر ماندن را دوست ندارد به همین خاطر در قالب ساچلی تمام سعی خود را کرده تا با امکانات زیادی که در قالب وجود دارد سرعت بارگزاری در حد عالی خود باشد و برای این کار روز های زیادی را صرف این کار کرده است پس با خیال راحت کار خود را آغاز کنید.
      امکانات قالب ساچلی
      واکنشگرایی کامل 3 سبک متفاوت برای مطالب صفحه اختصاصی 404 3 سبک متفاوت برای سایدبار لایک مطالب بدون نیاز افزونه امکان برون بری تنظیمات قالب لود مطالب به صورت ای جکسی جستجوی ایجکسی بدون پلاگین صفحه بندی مطالب بدون افزونه 4 مدل مختلف برای اسلایدر اصلی کدهای کوتاه اختصاصی و قدرتمند سه استایل متفاوت برای زیر منو ها 19 فونت پارسی و استاندارد گالری ویدیویی منحصر بفرد و قدرتمند ورود و ثبت نام ای جکسی بدون پلاگین بیش از 20 ابزارک اختصاصی و پر کاربرد قابلیت تنظیم رنگ قالب توسط بازدیدکننده قابلیت تنظیم رنگ بسیاری از قسمت های قالب بصورت نامحدود هماهنگی کامل با فروشگاه ساز ووکامرس و ایزی دیجیتال دانلودز تیکر مطالب با قابلیت نمایش یا مخفی کردن تصویر شاخص هر مطلب امکان درج تبلیغ در چندین نقطه مختلف با امکان تعیین تاریخ انقضا برای هر تبلیغ امکان انتخاب پس زمینه یا رنگ دلخواه یا انتخاب پترن های آماده بیش از 80 طرح مختلف و بسیاری امکانات دیگر که در دمو می توانید ببینید  
      برای دیدن دموی قالب به آدرس زیر مراجعه کنید:
      دموی قالب مجله ای ساچلی

برای خرید می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
      قالب مجله ای ساچلی

• توسط farhadlee
      سلام دوستان بنده تازه وردپرس فارسی رو نصب کردم و هنوز تغییرات خاصی توش ایجاد نکرده ام ولی نمی دونم چرا در قسمت تنظیمات با این دو تا ارور مواجه میشم؟!
      البته بلافاصله بعد از نصب هم همین ارور موجوده و به این خاطر نیست که مثلا پست جدید و غیره بهش اضافه کرده ام.
      لطفا راهنمایی کنید با ورد پرس انگلیسی هم همین ارور رو میده ولی به جای دو تا جدول موجود در تصویر اونجا فقط یک جدوله !

• توسط alidoulatyocan
      سلام دوستان.من یه پوسته شبکه اجتماعی میخوام.مواردی رو دیدم.ولی بدردم نخورد.من یه پوسته میخوام شبیه جامعه دوستیابی که کاربرها اشتراک ویژه بگیرن.اگر کسی میشناسه معرفی کنه سپاس.
    • توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

باسلام خداقوت
      بنده سایتی با قالب صحیفه - از یکی از سایت های دانلود رایگان-  راه اندازی کردم. ووکامرس هم نصب کردم
      حالا چند مشکل دارم که واقعا عاصی شدم و هر کار کردم درست نشد و حتی سایتی که قالب رو گرفتم هم جواب درست حسابی ندادن... / ضمنا از چند سایت دیگه هم قالب رو گرفتم ولی باز نشد.
      1. فونت های فارسی موجود در قالب کار نمی کنند؟
      2.در نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اول نمایش درست و ارایشی ندارد؟
      3.تصاویر هم گاهی لود نمی شود؟

سایت مورد نظر: tolidemihan.ir
      باتشکر از پاسخ هایتان...