1farakav

پوسته وردپرس timeline

2 پست در این موضوع قرار دارد

پوسته بسیار عالی و زیبای تایم لاین- TIMELINE

تقدیم از یک فراکاو به جامعه کاربران پارسی زبان وردپرس

پوسته تایم لاین یک قالب انقلابی برای وردپرس است که در زمینه های مختلف می توان از آن استفاده نمود. این پوسته زیبای و کاربر پسند بودن سایت شما را چندین برابر بهبود می بخشد. برای اهداف مختلف می توان از این پوسته استفاده نمود.

ویژگی ها:

1- طراحی در دو رنگ تاریک و روشن

2- درج تصویر یا ویدئو در پس زمینه

3- بارگذاری مطالب تا بی نهایت در برگه خانه

4- امکان ارسال نوشته های در سه قالب مختلف

5- استفاده بسیار عالی و گسترده از تکنولوژی آژاکس

6- نصب آسان و ساده

و بسیاری امکانات دیگر که شما را شیفته خودش خواهد کرد.....

برای دانلود و اشنایی بیشتر اینجا کلیک نمایید.

ویرایش شده در توسط Morteza

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Ali Coder
      با سلام

من سایتم رو روی یک برگه خانه پیشفرض کردم بعد از اینکه افزونه yoast seo رو نصب کردم ، عنوان هدر به ( خانه - Sitename ) تغییر کرد. درحالی که قبل از نصب افزونه با اینکه سایتم رو روی صفحه "خانه" پیشفرض کرده بودم اما عنوان به صورت (Sitename) نمایش داده می شد.
      در حقیقت قبلا به صورت : " رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " بود
      و الان به صورت : "خانه - رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " هست!

برای اینکه دوباره بتونم عنوان سایت رو مثل قبل به Sitename تغییر بدم باید چی کار کنم؟
    • توسط hamed.dashti1
      با سلام
      ببخشید پوسته ای هست که شبیه به سایت www.asce.org باشد.
    • توسط masoudch
      دوستان سلام

من درحال داینامیک کردن یه قالب html هستم برای بخشی از اون به مشکل خوردم به نظر شما برای بخشی که با خط قرمز مشخص کردم از چه روشی باید استفاده کنم آیا یک ویجت برای این منظور میشناسید یا خودم ویجتتی براش بنویسم و یا ...

در حال حاضر از این روش استفاده کردم که یک تگ رو براش ساختم و در قمست توضیحات عبارتی رو نوشتم و با دستور زیر توضیحات تگ رو نمایش دادم ولی مشکل اینجاست که نمیتونم نام تگ رو نمایش بدم و عنوانش رو به صورت استاتیک وارد کردم که نباید اینطور باشه!
      اگه دستوری برای نمایش نام تگ یا slug میشناسید لطفا معرفی کنید.
      <h4>میکروسکوپ</h4> <p><?php echo tag_description(2); ?></p> فایل کامل سایت و براتون گذاشتم لطفا راهنمایی کنید.

anesthesia-web.zip
    • توسط JazabTarinha
      سلام دیروز سایتم مشکل نداشت و امروز مشاهده می کنم که صفحه اینطور شده و پشتیبانی تماس گرفتم میگویند فایل ایندکس پاک شده است و برای بازگرداندن همه اطلاعات حذف میشوند .
      می خواستم بدونم بدون دلیل فایل ایندکس سایت حذف می شود ؟
      و کسی میتواند بدون حذف شدن اطلاعات 1600 مطالب سایت سایت را رفع اشکال نماید ؟
      سایت مورد نظر
    • توسط aminq10
      سلام و خسته نباشید
      من یک پوسته طراحی کردم
      روی سایت فعال کردم اما بعد از هر اکشنی صفحه سفید میاد در قسمت مدیریت سایت
      مثلا : توی ویرایش پوسته وقتی پوسته را ویرایش میکنیم و گزینه ویرایش را میزنم بعدش صفحه سفید میاد ولی پوسته هم ویرایش میشه
      یا مثلا وقتی یه افزونه را ادیت میکنم
      یا مثلا وقتی میخوام یه افزونه را سرچ و نصب کنم هیچ اتفاقی نمیافته
      یا مثلا وقتی درخواست رمز جدید میدم روی لینکی که به ایمیل اومده کلیک میکنم صفحه سفید میاد
      وقتی هم یک پوسته دیگه فعال میکنم این مشکل را ندارم