1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت همگی

ببخشید من افزونه صفحه ساز المنتور رو نصب کردم و یه قالب توش ساختم که این قالب از این به بعد نوشته هام داخل قرار بگیره

یعنی پستام رو از این به بعد توی اون قالب بره و مشکلی هم نیست نوشته های جدید هرچی ایجاد کنم اوکیه با همین روال

مشکل اصلی من نوشته های قبلیمه

اون نوشته و پست های قبلیم رو نمیتونم بیارم داخل این قالب و حدود 1000 تا پست دارم و بدجوری گیرم ممنون میشم راهنماییم کنید

قالب سایتم هم Enflod است

ویرایش شده در توسط amirscofield
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط kamalwp
      سلام 
      دوستان خیلیا میگن که باید برای طراحی قالب وردپرس از نسخه 1.12.4 استفاده کنیم ، این درسته؟ البته من نگاه کردم هرچی سایت وردپرسیه از نسخه 1.12.4 استفاده کردن
      دلیل اینکار چی هست واینکه نمیشه از تسخه بالاتر استفاده کرد
    • توسط omidtt
      سلام خسته نباشید
      برای وب سایت https://perfectmoney24.com  نیاز به افزونه ای دارم که سایت و به کانال تلگرام متصل کنم . امکانپذیر این مورد ؟ راهنمایی کنید لطفا

• توسط itook
      سلام من این سوالو چندین جا مطرح کردم ولی کسی دقیق نمیدونست یا تجربع شو نداشت امیدوارم که این انجمن بتونه کمکم کنه
      سوالم اینه که آیا قالب سون با افزونه المنتور سازگاری کاملو داره؟ یعنی اگه من ازین قالب استفاده کنم میتونم از المنتور استفاده کنم یا فقط میشه از ویژوال کامپوزر استفاده کرد؟
    • توسط Enzo
      سلام ، من مشکل عجیبی دارم و سایتم با فیلتر شکن باز نمیشه ! 
      کسی کیتونه راهنمایی کنه ؟
      آدرس سایت
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، می خوام وقتی وارد حساب کاربریم میشم اون قسمتی که نوشته ورود به سیستم نمایش داده نشه.
      با تشکر و سپاس