• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از کنفرانس تجربه کاربری شیراز   ۱۶/۰۴/۱۶

کنفرانس تجربه کاربری شیراز یکی از برنامه‌های علمی جامعه تجربه کاربری شیراز است و با رویکرد «ارتقای کیفیت زندگی» به مدت ۲ روز در روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۵ در سه بخش سخنرانی‌های ۵۰ دقیقه‌ای، نکات کلیدی و کارگاه برگزار می‌شود. در این کنفرانس تلاش می‌شود با معرفی الگوهای موفق عملی ایران و جهان، روندها و روش‌های علمی با یک نگاه آینده پژوهانه، تاثیر تجربه کاربری در افزایش سطح کیفیت زندگی با اتکا بر افزایش رضایت بخشی در تولید محصولات و خدمات بررسی گردد.     اهداف کنفرانس کشورهای پیشروی جهان از جمله کره جنوبی، مالزی، چین، ایالات متحده، استرالیا و … سالهاست که با بکارگیری تجربه کاربری در طراحی محصولات و خدمات خود به پیشتازان بازار تبدیل شده اند و سهم بزرگی از رقابت جهانی را به خود اختصاص داده اند.   ما در این کنفرانس تلاش می کنیم که با گسترش این تفکر در صنایع، نقشی در شتاب دهی به توسعه و ارتقای جایگاه علمی کشور در جهان داشته باشیم. برای این منظور چند هدف  را دنبال می‌کنیم:   کارآفرینی و نو ارزش‌ آفرینی با نگرش و تفکر طراحانه ترویج فرهنگ اهمیت به رضایت بخشی در محصولات و خدمات بین تولید کننده و مصرف کننده فراهم کردن زمینه‌های لازم برای ارتقای سطح کیفیت زندگی معرفی و گسترش شبکه متخصصین تجربه کاربری در ایران ارتقاء سطح آگاهی عمومی در شناخت تجربه کاربری و تاثیرات مثبت آن   سخنران ها خانم صنم نصیر پور(استراتژیست طراحی فیوز پراجکت) خانم نازنین اویسی (طراح ارشد Kaiser Permanente ) آقای مصطفی آروند) برنده جایزه جهانی A’Design عالیترین جایزه طراحی صنعتی جهان) داوود تراب زاده ( طراح تجربه کاربری DIGIKALA و نماینده بنیاد طراحی تعامل در ایران ) تورج صابری‌وند ( طراح ارشد DESIGN VAND و پارتنر ROB JANOFF در ایران )     اگر تمایل به شرکت در کنفرانس رو دارید در صورت ثبت نام تا ۵ اردیبهشت از ۳۰% تخفیف بهر‌ه‌مند خواهید شد. اطلاعات بیشتر و ثبت نام : http://uxconference.i  
    • Morteza

جشن چهار سالگی وردپرس پارسی - برگزار شد   ۱۶/۰۴/۲۳

وردپرس پارسی که از ابتدای اردیبهشت ۱۳۹۱ فعالیت خودش رو آغاز کرده ، در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ چهار ساله شد و پنجمین سال فعالیتش رو آغاز کرد ، انگار همین چند روز پیش بود که سه ساله شدن وردپرس پارسی رو به همراه دوستانمون جشن گرفتیم . هر طور که بود یک سال دیگر هم گذشت و یک سال دیگر به همراهی و خدمت رسانی به شما دوستان اضافه شد . به همین منظور در روز پنج شنبه به تاریخ ۱۳۹۵/۲/۲ این مناسبت رو با همراهی و حضور دوستان جشن گرفتیم . متن کامل خبر : جشن چهار سالگی وردپرس پارسی
ialireza

وردپرس 3.5.1 آمد !

21 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

ساعاتی پیش ، وردپرس آپدیت جدیدی را عرضه کرد ، در این نسخه که 3.5.1 نام دارد ، 37 باگ برطرف شده است.

در این نسخه باگ ای وجود دارد که جلوی آپدیت 3.5 به 3.5.1 را روی ویندوز و در وب سرور IIS را میگیرد . اگر در هنگام آپدیت با پیغام "Destination directory for file streaming does not exist or is not writable" مواجه شدید ، راهنمای زیر را بخوانید و به راحتی آپدیت کنید :

http://codex.wordpress.org/Version_3.5.1

در این لینک میتوانید تمامی تغییراتی را که اعمال شده است را ، ببینید :

http://core.trac.wordpress.org/log/branches/3.5?rev=23341&stop_rev=23167

با توجه با باگ های بسیار زیادی که برطرف شده است ، آپدیت به نسخه ی جدید ، ضروری است.

از لینک زیر میتوانید وردپرس جدید را دانلود کنید و یا از داشبورد ، آپدیت نمایید :

http://wordpress.org/download/

نظر شما در رابطه با وردپرس جدید چیست ؟

ویرایش شده در توسط ialireza

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال ، سیستم های ما که می زنه وردپرس 3.6 آلفا ، باید دستی آپدیت کنیم ، یا اتوماتیکه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد میکنم آپدیت نکنید.

ابتدا کمی صبر کنید تا مشکلات و.... اون مطرح بشه و پس از این که رفع شدند بروزرسانی کنید....

*نباید دوبار از یک سوراخ نیش خورد :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این آپدیت برای وردرپرس پارسی هم هست؟

خیر هنوز پارسی که منتشر نشده ... پیشنهاد میشه فعلا به ورژن جدید انگلیسی آپدیت نکنید . . .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چرا هنوز هیچ گونه پیامی تو پنل وردپرس من نیومده

alikhani98 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چرا هنوز هیچ گونه پیامی تو پنل وردپرس من نیومده

برای من اومده : عکس پیوستی

post-726-0-36737300-1359104926_thumb.png

alikhani98 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از چه نسخه ای استفاده ی کنید ماله من 3.6 هست و هنوز نیومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز پیشنهاد میشه از 3.6 استفاده نشه به هیچ وجه...

در ضمن این نسخه تغییرات زبانی نداره من که انگلیسی رو بروز کردم یک نیم خط انگلیسی ندیدم! خب این نوشته که یک چندتا مشکل امنیتی داشت که بروز کرد... برای چنین آپدیت هایی صبر بی معنی هست... آخه نه مشکلی داره نه هیچ چیز... فقط چند تا باگ بر طرف شده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من از آخرین نسخه 3.4 استفاده می کردم پیام بروز رسانی 3.5 اومد بروزرسانی کردم بعد پایینش زده بود 3.6 آلفا از وردپرس فارسی پرسیدم گفتن مشکل ترحمه هست وگرنه خوده3.5هست حالا می خواهم بدونم چجوری می تونم به 3.5.1 بروزرسانی کنم چون خیلی منتظر این نسخه که باگ کمتری داره بودم چون تا حالا سایتم به خاطر باگ های وردپرس 3 بار هک شده

fardin پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من از آخرین نسخه 3.4 استفاده می کردم پیام بروز رسانی 3.5 اومد بروزرسانی کردم بعد پایینش زده بود 3.6 آلفا از وردپرس فارسی پرسیدم گفتن مشکل ترحمه هست وگرنه خوده3.5هست حالا می خواهم بدونم چجوری می تونم به 3.5.1 بروزرسانی کنم چون خیلی منتظر این نسخه که باگ کمتری داره بودم چون تا حالا سایتم به خاطر باگ های وردپرس 3 بار هک شده

خب شما میتونید دستی آپدیت کنید

آموزش کامل اپدیت دستی وردپرس در انجمن :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز پیشنهاد میشه از 3.6 استفاده نشه به هیچ وجه...

در ضمن این نسخه تغییرات زبانی نداره من که انگلیسی رو بروز کردم یک نیم خط انگلیسی ندیدم! خب این نوشته که یک چندتا مشکل امنیتی داشت که بروز کرد... برای چنین آپدیت هایی صبر بی معنی هست... آخه نه مشکلی داره نه هیچ چیز... فقط چند تا باگ بر طرف شده...

مرتضی جان ما هم دوست نداریم از نسخه 3.6 آلفا استفاده کنیم ولی چه کنیم که خود وردپرس فارسی به این نسخه به روز شد

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه عزیز من ترجمه چه ربطی به نسخه داره؟ این یک عدد هست و یعنی متغیر هست...مثلا:

شما از وردپرس نسخه % استفاده میکنید. این میبینه نسخه چند هست بعد همون عدد رو میزاره توش...

masternet پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه 3.5.1 تا الان مشکلات حادی نداشته. میتونید نصب کنید

عبدالماجد پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی حادی نداشته یعنی چی؟یعنی محدود مشکلاتی هم داره؟مثلا"؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه این سایت فقط فارسی ارائه میکنه پس فارسیشم امده

http://wp-persian.com/download/

مشکلات ریز همیشه هست. ولی موردی هست و برای هم پیش نمیاد. مثلا من اصلا مشکلی ندارم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام برای من هی پیغام 3.5.1 اومده Fa هم زده

من یه بار ورژن 3.5 قبل 3.5.1 رو نصب کرده بودم زد بعد نصب alpha 3.6 ، الان این دیگه 3.6 Alpha نیست؟؟

اگه نصب کنیم موردی نداره فارسی اصله؟

ویرایش شده در توسط H @ M e D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا در مورد وردپرس فارسی داستان داریم!

بروز کنید فقط قبلش بکآپ بگیرید.

H @ M e D پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به روز رسانی کردم این دفعه دیگه اوکیه 3.5.1 فارسیه بدون مشکله

همون از پیشخوان به روز رسانی بزنید خودش همه کار رو انجام میده و جایگزین نسخه قبلی میشه هم تو ورژن هم تو فایل هاش تو هاست

ویرایش شده در توسط H @ M e D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• رفع مشکل avoid css @import
      توسط hellsgate
      با سلام
      باور کنید خیلی گشتماما هنوز نمیدونم باید این بخش رو چجوری مکلش رو بفع کنم که توی سایت جی تی متریکس ارور نده
      خوندم که نوشته باید این گد باید حذف بشه و با استایل شیت در هد سایت فراخوانی بشه اما هرکاری کردم نشد و سایت بهم ریخت
      این هد سایت میهش همون فایل header.php؟یا یه جای دیگه ؟
      یکی خواهشا بگه کدوم فایل اینجا بزارم برام قرار بده کدشو ممنون چون واقعا احتیاج دارم
      لینک سایت : http://yon.ir/Qvts
    • ایجاد پست سفارشی
      توسط landsat11
      سلام
      من نیاز دارم تا پستی که میزنم چندین بخش به طور مجزا داشته باشه مثلا بخش هایی مثل: چکیده مقاله، منابع و .... که مطلب هر کدوم رو مجزا تو اون بخش وارد کنم و منتشر کنم، افزونه حرفه ای تو این مورد کسی میشناسه؟

با تشکر

• نمایش بندانگشتی محصولات از یک دسته خاص
      توسط alirezaix
      سلام .
      دوستان یک سوال خیلی فوری دارم که هر چقدر مطالب رو جستجو کردم نتونستم به جوابم برسم .
      میخوام پایین سایتم یک قسمت از محصولات یک دسته خاص رو نمایش بدم ، قبلا کد نویسی شده و آماده هست ولی مربوط به طراح برتر سایت هست و چند محصول آخر رو بصورت آماده نشان میده
      برای درک مطلب تصویر زیر رو آماده کردم که از شما استادان عزیز میخوام کمکم کنید تا بتونم این بخش رو به قسمت آخرین محصولات یک دسته سایتم تبدیل کنم . مثلا بشه آخرین تقویم های لایه باز

لینک سایت : alirezaix.ir
      کد کامل این قسمت رو بصورت متن در لینک زیر آپلود کردم 
      alirezaix.ir/free/featured-author.txt
      امیدوارم درست توضیح داده باشم . ممنونم از شما عزیزان

• مشکل از کار افتادن جاوا اسکریپت در سایت من+ درخواست کمک
      توسط hiwa
      سلام به دوستان عزیزم
      چند روز پیش، تمام کمپوننتهای سایت من که پویایی(dynamic) دارن و به نوعی در اونها از جاوا اسکریپت استفاده شده(مثل دکمه ها و تب ها و.. هر چیزی که کلیک میخوره یا رفتار مشخصی مثل pop up شدن داره)، به صورت ناگهانی از کار افتادند.
      تمام پلاگین رو غیر فعال کردم و هر کاری به ذهنم میرسیده انجام دادم اما مشکلم حل نشده.
      تنها حدسم اینه که ممکنه به خاطر پر شدن هاست باشه
      چند روز پیش هاستم که داشت پر میشد رو ارتقا دادم
      در سی پنل مقدار جدید ارتقا داده شده رو نشون میده و هنوز نصف فضام خالیه
      اما در کنترل پنل خود سایت هاست(برتینا) نوشته که هاستم پر شده(مقدار قبل از ارتقا رو نشون میده) و 100% هست. (در واقع 110% )
      پشتیبانی برتینا هم تاکید داره که این 100%ی که در سایت برتینا نوشته مهم نیست.
      دوستان نظر شما چیه؟
      به نظر شما مشکل میتونه از پر شدن هاست باشه/
      یا دلیل دیگه ای داره؟
      به چه دلیل کدهای جاوا اسکریپت میتونن ناگهانی از کار بیفتند؟
      منتظر کمکتون هستم
      ممنونم
    • مشکل در انتخاب یک موقعیت منو مشترک برای منوی فارسی و انگلیسی
      توسط onyx570
      سلام
      من وب سایت دو زبانه (فارسی و انگلیسی) با wpml طراحی کردم.
      توضیح مشکل: زمانی که یک موقعیت منو مشترک برای منوی فارسی و انگلیسی انتخاب می کنم  ذخیره سازی صورت میگیره اما از ظاهر نا مناسب وب سایت متوجه میشم که تیک موقعیت منوی یکی از منو ها خود به خود برداشته شده. کنار موقعیت منویی که اجازه انتخاب موقعیت منوی مشترک نمیده (Currently set to: Main Menu) نوشته شده.
      من موقعیتی به نام Main Menu دارم که میخوام برای منوی فارسی و انگلیسی مشترک باشه اما چرا برای انتخاب موقعیت مشترک مشکل وجود داره؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید