• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک

21 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

ساعاتی پیش ، وردپرس آپدیت جدیدی را عرضه کرد ، در این نسخه که 3.5.1 نام دارد ، 37 باگ برطرف شده است.

در این نسخه باگ ای وجود دارد که جلوی آپدیت 3.5 به 3.5.1 را روی ویندوز و در وب سرور IIS را میگیرد . اگر در هنگام آپدیت با پیغام "Destination directory for file streaming does not exist or is not writable" مواجه شدید ، راهنمای زیر را بخوانید و به راحتی آپدیت کنید :

http://codex.wordpress.org/Version_3.5.1

در این لینک میتوانید تمامی تغییراتی را که اعمال شده است را ، ببینید :

http://core.trac.wordpress.org/log/branches/3.5?rev=23341&stop_rev=23167

با توجه با باگ های بسیار زیادی که برطرف شده است ، آپدیت به نسخه ی جدید ، ضروری است.

از لینک زیر میتوانید وردپرس جدید را دانلود کنید و یا از داشبورد ، آپدیت نمایید :

http://wordpress.org/download/

نظر شما در رابطه با وردپرس جدید چیست ؟

ویرایش شده در توسط ialireza

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه سوال ، سیستم های ما که می زنه وردپرس 3.6 آلفا ، باید دستی آپدیت کنیم ، یا اتوماتیکه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این آپدیت برای وردرپرس پارسی هم هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد میکنم آپدیت نکنید.

ابتدا کمی صبر کنید تا مشکلات و.... اون مطرح بشه و پس از این که رفع شدند بروزرسانی کنید....

*نباید دوبار از یک سوراخ نیش خورد :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این آپدیت برای وردرپرس پارسی هم هست؟

خیر هنوز پارسی که منتشر نشده ... پیشنهاد میشه فعلا به ورژن جدید انگلیسی آپدیت نکنید . . .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چرا هنوز هیچ گونه پیامی تو پنل وردپرس من نیومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چرا هنوز هیچ گونه پیامی تو پنل وردپرس من نیومده

برای من اومده : عکس پیوستی

post-726-0-36737300-1359104926_thumb.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از چه نسخه ای استفاده ی کنید ماله من 3.6 هست و هنوز نیومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز پیشنهاد میشه از 3.6 استفاده نشه به هیچ وجه...

در ضمن این نسخه تغییرات زبانی نداره من که انگلیسی رو بروز کردم یک نیم خط انگلیسی ندیدم! خب این نوشته که یک چندتا مشکل امنیتی داشت که بروز کرد... برای چنین آپدیت هایی صبر بی معنی هست... آخه نه مشکلی داره نه هیچ چیز... فقط چند تا باگ بر طرف شده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من از آخرین نسخه 3.4 استفاده می کردم پیام بروز رسانی 3.5 اومد بروزرسانی کردم بعد پایینش زده بود 3.6 آلفا از وردپرس فارسی پرسیدم گفتن مشکل ترحمه هست وگرنه خوده3.5هست حالا می خواهم بدونم چجوری می تونم به 3.5.1 بروزرسانی کنم چون خیلی منتظر این نسخه که باگ کمتری داره بودم چون تا حالا سایتم به خاطر باگ های وردپرس 3 بار هک شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من از آخرین نسخه 3.4 استفاده می کردم پیام بروز رسانی 3.5 اومد بروزرسانی کردم بعد پایینش زده بود 3.6 آلفا از وردپرس فارسی پرسیدم گفتن مشکل ترحمه هست وگرنه خوده3.5هست حالا می خواهم بدونم چجوری می تونم به 3.5.1 بروزرسانی کنم چون خیلی منتظر این نسخه که باگ کمتری داره بودم چون تا حالا سایتم به خاطر باگ های وردپرس 3 بار هک شده

خب شما میتونید دستی آپدیت کنید

آموزش کامل اپدیت دستی وردپرس در انجمن :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز پیشنهاد میشه از 3.6 استفاده نشه به هیچ وجه...

در ضمن این نسخه تغییرات زبانی نداره من که انگلیسی رو بروز کردم یک نیم خط انگلیسی ندیدم! خب این نوشته که یک چندتا مشکل امنیتی داشت که بروز کرد... برای چنین آپدیت هایی صبر بی معنی هست... آخه نه مشکلی داره نه هیچ چیز... فقط چند تا باگ بر طرف شده...

مرتضی جان ما هم دوست نداریم از نسخه 3.6 آلفا استفاده کنیم ولی چه کنیم که خود وردپرس فارسی به این نسخه به روز شد

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه عزیز من ترجمه چه ربطی به نسخه داره؟ این یک عدد هست و یعنی متغیر هست...مثلا:

شما از وردپرس نسخه % استفاده میکنید. این میبینه نسخه چند هست بعد همون عدد رو میزاره توش...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه 3.5.1 تا الان مشکلات حادی نداشته. میتونید نصب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی حادی نداشته یعنی چی؟یعنی محدود مشکلاتی هم داره؟مثلا"؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه این سایت فقط فارسی ارائه میکنه پس فارسیشم امده

http://wp-persian.com/download/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه این سایت فقط فارسی ارائه میکنه پس فارسیشم امده

http://wp-persian.com/download/

مشکلات ریز همیشه هست. ولی موردی هست و برای هم پیش نمیاد. مثلا من اصلا مشکلی ندارم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام برای من هی پیغام 3.5.1 اومده Fa هم زده

من یه بار ورژن 3.5 قبل 3.5.1 رو نصب کرده بودم زد بعد نصب alpha 3.6 ، الان این دیگه 3.6 Alpha نیست؟؟

اگه نصب کنیم موردی نداره فارسی اصله؟

ویرایش شده در توسط H @ M e D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا در مورد وردپرس فارسی داستان داریم!

بروز کنید فقط قبلش بکآپ بگیرید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به روز رسانی کردم این دفعه دیگه اوکیه 3.5.1 فارسیه بدون مشکله

همون از پیشخوان به روز رسانی بزنید خودش همه کار رو انجام میده و جایگزین نسخه قبلی میشه هم تو ورژن هم تو فایل هاش تو هاست

ویرایش شده در توسط H @ M e D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط farhadlee
      سلام دوستان بنده تازه وردپرس فارسی رو نصب کردم و هنوز تغییرات خاصی توش ایجاد نکرده ام ولی نمی دونم چرا در قسمت تنظیمات با این دو تا ارور مواجه میشم؟!
      البته بلافاصله بعد از نصب هم همین ارور موجوده و به این خاطر نیست که مثلا پست جدید و غیره بهش اضافه کرده ام.
      لطفا راهنمایی کنید با ورد پرس انگلیسی هم همین ارور رو میده ولی به جای دو تا جدول موجود در تصویر اونجا فقط یک جدوله !

• توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

سلام چکار کنم تا ایمیلی که ارسال میشه راست چین باشه. حتی از افزونه email-templates هم استفاده کردم ولی همچنان چپ چین هست.
    • توسط volleyworld
      سلام. از ظهر موقع آپلود فایل این مشکلو دارم! همه دسترسی هارو هم تغییر دادم بازم مشکل داره. ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط sajjadsalehi
      با سلام خدمت دوستان عزیز

سایتم چند روزی با مشکل اساسی مواجه شده با شرکتی که هاست گرفتم تماس گرفتم گفتند: مشکل سایتم را با یک نفر آشنا به الگوریتم وردپرس در میان بزارم
      ارور اینه :

Warning: require(/home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-includes/pomo/no.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-settings.php on line 103 Fatal error: require(): Failed opening required '/home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-includes/pomo/no.php' (include_path='.:/usr/local/php-5.6/lib/php') in /home2/asramnew/domains/asramnews.com/public_html/wp-settings.php on line 103

لطفا اساتید بنده را راهنمایی کنند

با تشکر