• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری اولین ماراتن برنامه نویسی گردشگری در شیراز   ۱۶/۰۵/۲۴

هاکاتریپ چیست؟   هاکاتریپ ماراتن برنامه نویسی موبایل و وب در حوزه ی گردشگری است که در سه روز متوالی برگزار می شود. در طی این رویداد تیم‌ها در روز اول با چالشهای گردشگری آشنا شده و در دو روز باقی مانده با انرژی به دنبال ارائه راه حل خواهند بود. ثبت‌نام این رویداد صرفا مختص افراد حرفه ای نیست. بلکه شرکت کنندگان, تیم هایی هستند که از کسانی تشکیل می‌شوند که سابقه ی فعالیت تیمی و کار بر روی یک استارتاپ تحت وب را دارند.و یا حتی به عنوان یک تیم بر روی نرم افزار موبایلی اندرویدی و یا ios فعالیت داشته‌اند.   در کل هدف مواجه شدن تیم با پستی ها و بلندی های چالشهای این رویداد است. حال آنکه تیم از آماتور ها و یا حرفه‌ای ها تشکیل شده باشد. افراد خلاق تقریبا خود را با هر شرایطی وفق می‌دهند و برای رسیدن به اهداف خود از هر چیزی که در دسترس‌شان است، استفاده می‌کنند. بهترین واژه‌ای که می‌توان با آن افراد خلاق را نامید، پیچیدگی است. آنها "تفکر" و "عمل" را در کنار هم دارند؛ دو ویژگی‌ای که در اکثر مردم تک‌تک دیده می‌شود. آنها به جای این که یک نفر باشند، گویی چند نفر در یک کالبد هستند. از هاکاتریپ به عنوان یک فرصت برای پیشرفتتان استفاده کنید.     اولین رویداد هاکاتریپ شیراز در حوزه گردشگری در روزهای 11 الی 13 خرداد 1395 برگزار خواهد شد. در این سه روز تیم‌ها با هدف تولید سرویس‌های آنلاین و موبایلی حوزه گردشگری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.   در روز اول رویداد چالش‌هایی برای تیم‌ها مطرح می شود که هر تیم باید چالشی را انتخاب کند و با کمک مربیان راه‌حل هایی مبتنی بر تکنولوژی های مختلف وب و یا موبایل برای چالش‌ها ارائه‌ دهند و هر تیم روی یک راه حل کار کنند. سپس تیم‌ها فعالیت خود را آغاز می کنند و در آخرین روز رویداد تیم‌ها باید محصولات تولید شده را ارائه‌ کنند. نهایتا داوران ، تیم‌های اول تا سوم را انتخاب می‌کنند و در مراسم اختتامیه جوایز نقدی به آنها اهدا می شود. سه تیم اول به ترتیب پنج میلیون، سه میلیون و دو میلیون تومان جایزه نقدی را از آن خود خواهند کرد.   شما در این رویداد : با برنامه نویس های خوب کشور آشنا میشید و میتونید با اون ها شبکه سازی کنید مهارت های برنامه نویسیتون رو به چالش میکشید و اونو ارتقاء میدید. به صنعت گردشگری شهر و معرفی بیشتر اون کمک میکنید. اگر همه چیز خوب پیش بره جایزه هم میبرید   ثبت نام در رویداد http://evand.ir/events/shirazhackatrip    کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با داوران و مربیان http://www.hackatrip.Com/shiraz  
ialireza

وردپرس 3.5.1 آمد !

21 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

ساعاتی پیش ، وردپرس آپدیت جدیدی را عرضه کرد ، در این نسخه که 3.5.1 نام دارد ، 37 باگ برطرف شده است.

در این نسخه باگ ای وجود دارد که جلوی آپدیت 3.5 به 3.5.1 را روی ویندوز و در وب سرور IIS را میگیرد . اگر در هنگام آپدیت با پیغام "Destination directory for file streaming does not exist or is not writable" مواجه شدید ، راهنمای زیر را بخوانید و به راحتی آپدیت کنید :

http://codex.wordpress.org/Version_3.5.1

در این لینک میتوانید تمامی تغییراتی را که اعمال شده است را ، ببینید :

http://core.trac.wordpress.org/log/branches/3.5?rev=23341&stop_rev=23167

با توجه با باگ های بسیار زیادی که برطرف شده است ، آپدیت به نسخه ی جدید ، ضروری است.

از لینک زیر میتوانید وردپرس جدید را دانلود کنید و یا از داشبورد ، آپدیت نمایید :

http://wordpress.org/download/

نظر شما در رابطه با وردپرس جدید چیست ؟

ویرایش شده در توسط ialireza

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال ، سیستم های ما که می زنه وردپرس 3.6 آلفا ، باید دستی آپدیت کنیم ، یا اتوماتیکه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد میکنم آپدیت نکنید.

ابتدا کمی صبر کنید تا مشکلات و.... اون مطرح بشه و پس از این که رفع شدند بروزرسانی کنید....

*نباید دوبار از یک سوراخ نیش خورد :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این آپدیت برای وردرپرس پارسی هم هست؟

خیر هنوز پارسی که منتشر نشده ... پیشنهاد میشه فعلا به ورژن جدید انگلیسی آپدیت نکنید . . .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چرا هنوز هیچ گونه پیامی تو پنل وردپرس من نیومده

alikhani98 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چرا هنوز هیچ گونه پیامی تو پنل وردپرس من نیومده

برای من اومده : عکس پیوستی

post-726-0-36737300-1359104926_thumb.png

alikhani98 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از چه نسخه ای استفاده ی کنید ماله من 3.6 هست و هنوز نیومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز پیشنهاد میشه از 3.6 استفاده نشه به هیچ وجه...

در ضمن این نسخه تغییرات زبانی نداره من که انگلیسی رو بروز کردم یک نیم خط انگلیسی ندیدم! خب این نوشته که یک چندتا مشکل امنیتی داشت که بروز کرد... برای چنین آپدیت هایی صبر بی معنی هست... آخه نه مشکلی داره نه هیچ چیز... فقط چند تا باگ بر طرف شده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من از آخرین نسخه 3.4 استفاده می کردم پیام بروز رسانی 3.5 اومد بروزرسانی کردم بعد پایینش زده بود 3.6 آلفا از وردپرس فارسی پرسیدم گفتن مشکل ترحمه هست وگرنه خوده3.5هست حالا می خواهم بدونم چجوری می تونم به 3.5.1 بروزرسانی کنم چون خیلی منتظر این نسخه که باگ کمتری داره بودم چون تا حالا سایتم به خاطر باگ های وردپرس 3 بار هک شده

fardin پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من از آخرین نسخه 3.4 استفاده می کردم پیام بروز رسانی 3.5 اومد بروزرسانی کردم بعد پایینش زده بود 3.6 آلفا از وردپرس فارسی پرسیدم گفتن مشکل ترحمه هست وگرنه خوده3.5هست حالا می خواهم بدونم چجوری می تونم به 3.5.1 بروزرسانی کنم چون خیلی منتظر این نسخه که باگ کمتری داره بودم چون تا حالا سایتم به خاطر باگ های وردپرس 3 بار هک شده

خب شما میتونید دستی آپدیت کنید

آموزش کامل اپدیت دستی وردپرس در انجمن :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز پیشنهاد میشه از 3.6 استفاده نشه به هیچ وجه...

در ضمن این نسخه تغییرات زبانی نداره من که انگلیسی رو بروز کردم یک نیم خط انگلیسی ندیدم! خب این نوشته که یک چندتا مشکل امنیتی داشت که بروز کرد... برای چنین آپدیت هایی صبر بی معنی هست... آخه نه مشکلی داره نه هیچ چیز... فقط چند تا باگ بر طرف شده...

مرتضی جان ما هم دوست نداریم از نسخه 3.6 آلفا استفاده کنیم ولی چه کنیم که خود وردپرس فارسی به این نسخه به روز شد

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه عزیز من ترجمه چه ربطی به نسخه داره؟ این یک عدد هست و یعنی متغیر هست...مثلا:

شما از وردپرس نسخه % استفاده میکنید. این میبینه نسخه چند هست بعد همون عدد رو میزاره توش...

masternet پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه 3.5.1 تا الان مشکلات حادی نداشته. میتونید نصب کنید

عبدالماجد پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی حادی نداشته یعنی چی؟یعنی محدود مشکلاتی هم داره؟مثلا"؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه این سایت فقط فارسی ارائه میکنه پس فارسیشم امده

http://wp-persian.com/download/

مشکلات ریز همیشه هست. ولی موردی هست و برای هم پیش نمیاد. مثلا من اصلا مشکلی ندارم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام برای من هی پیغام 3.5.1 اومده Fa هم زده

من یه بار ورژن 3.5 قبل 3.5.1 رو نصب کرده بودم زد بعد نصب alpha 3.6 ، الان این دیگه 3.6 Alpha نیست؟؟

اگه نصب کنیم موردی نداره فارسی اصله؟

ویرایش شده در توسط H @ M e D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا در مورد وردپرس فارسی داستان داریم!

بروز کنید فقط قبلش بکآپ بگیرید.

H @ M e D پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به روز رسانی کردم این دفعه دیگه اوکیه 3.5.1 فارسیه بدون مشکله

همون از پیشخوان به روز رسانی بزنید خودش همه کار رو انجام میده و جایگزین نسخه قبلی میشه هم تو ورژن هم تو فایل هاش تو هاست

ویرایش شده در توسط H @ M e D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• نصب اسکریپت جامعه مجازی
      توسط 1Cloner
      دانلود
      سلام این فایل یه اسکریپت جامعه مجازی هست ک من میحام رو وردپرس نصبش کنم ولی بلد نیستم میشه کمکم کنید مررررسی با تصویر یا فیلم باشه که عالی تر میشه سرور محلی میخام باشه ومپ ترجیحا 

• ایجاد باکس لینک در مطالب مانند همیار وردپرس
      توسط hellsgate
      با سلام 
      اگر دقت کرده باشید توی مطالب سایت همیار وردپرس در میان محتوا و مطالبش باک هایی هست به اسم حتما بخوانید
      http://hamyarwp.com/yith-woocommerce-dynamic-pricing-and-discounts/
      که پیشنهادی میده برای دیگه مطالبش که کلیک کنن و ببینن
      ایجاد چنین باکسی چگونه ؟ 
    • وردپرس کار حرفه ای
      توسط zdesign
      با سلام خدمت تمامی کاربران و سروران گرامی  
      به اطلاعاتون میرسونم که اگر کسی به صورت  دورکاری نیازمند یک وردپرس کار بود در خدمت هستم . 
      با نمونه کار های فراوان ( شرکتی , فروشگاهی , شخصی و ... ) . 
      سابقه و توانایی های بالا 
      در صورت نیاز با شماره ****تماس حاصل بفرمایید . 
      با تشکر فراوان 
    • گرفتن موضوعات به شکل دلخواه
      توسط erfanjuju
      سلام دوستان , من میخوام در قالب وردپرسی که ساختم , همه موضوعات رو در یک حلقه به شکل دلخواه ام بگیرم
      تابع
      get-category فقط موضوع اول رو میگیره
      در ضمن اگه امکانش هست , تابعی باشه که به صورت زیر بگیره موضوعات رو :
      <li><a href="linke Mozoo">نام موضوع</a></li>  
    • قرار دادن فایل swf در وردپرس
      توسط emperial_2005
      سلام
      من یه فایل فلش در فلش 6 درست کردم و به صورت swf ذخیره کردم حالا چطوری میتونم داخل نوشتم در وردپرس استفاده کنم .هرچی کد بوده گزاشتم ولی بازم نشون نمیده همون کدها رو نشون میده ؟به نظرتون چیکار کنم