21 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

ساعاتی پیش ، وردپرس آپدیت جدیدی را عرضه کرد ، در این نسخه که 3.5.1 نام دارد ، 37 باگ برطرف شده است.

در این نسخه باگ ای وجود دارد که جلوی آپدیت 3.5 به 3.5.1 را روی ویندوز و در وب سرور IIS را میگیرد . اگر در هنگام آپدیت با پیغام "Destination directory for file streaming does not exist or is not writable" مواجه شدید ، راهنمای زیر را بخوانید و به راحتی آپدیت کنید :

http://codex.wordpress.org/Version_3.5.1

در این لینک میتوانید تمامی تغییراتی را که اعمال شده است را ، ببینید :

http://core.trac.wordpress.org/log/branches/3.5?rev=23341&stop_rev=23167

با توجه با باگ های بسیار زیادی که برطرف شده است ، آپدیت به نسخه ی جدید ، ضروری است.

از لینک زیر میتوانید وردپرس جدید را دانلود کنید و یا از داشبورد ، آپدیت نمایید :

http://wordpress.org/download/

نظر شما در رابطه با وردپرس جدید چیست ؟

ویرایش شده در توسط ialireza

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال ، سیستم های ما که می زنه وردپرس 3.6 آلفا ، باید دستی آپدیت کنیم ، یا اتوماتیکه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد میکنم آپدیت نکنید.

ابتدا کمی صبر کنید تا مشکلات و.... اون مطرح بشه و پس از این که رفع شدند بروزرسانی کنید....

*نباید دوبار از یک سوراخ نیش خورد :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این آپدیت برای وردرپرس پارسی هم هست؟

خیر هنوز پارسی که منتشر نشده ... پیشنهاد میشه فعلا به ورژن جدید انگلیسی آپدیت نکنید . . .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چرا هنوز هیچ گونه پیامی تو پنل وردپرس من نیومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چرا هنوز هیچ گونه پیامی تو پنل وردپرس من نیومده

برای من اومده : عکس پیوستی

post-726-0-36737300-1359104926_thumb.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از چه نسخه ای استفاده ی کنید ماله من 3.6 هست و هنوز نیومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز پیشنهاد میشه از 3.6 استفاده نشه به هیچ وجه...

در ضمن این نسخه تغییرات زبانی نداره من که انگلیسی رو بروز کردم یک نیم خط انگلیسی ندیدم! خب این نوشته که یک چندتا مشکل امنیتی داشت که بروز کرد... برای چنین آپدیت هایی صبر بی معنی هست... آخه نه مشکلی داره نه هیچ چیز... فقط چند تا باگ بر طرف شده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من از آخرین نسخه 3.4 استفاده می کردم پیام بروز رسانی 3.5 اومد بروزرسانی کردم بعد پایینش زده بود 3.6 آلفا از وردپرس فارسی پرسیدم گفتن مشکل ترحمه هست وگرنه خوده3.5هست حالا می خواهم بدونم چجوری می تونم به 3.5.1 بروزرسانی کنم چون خیلی منتظر این نسخه که باگ کمتری داره بودم چون تا حالا سایتم به خاطر باگ های وردپرس 3 بار هک شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من از آخرین نسخه 3.4 استفاده می کردم پیام بروز رسانی 3.5 اومد بروزرسانی کردم بعد پایینش زده بود 3.6 آلفا از وردپرس فارسی پرسیدم گفتن مشکل ترحمه هست وگرنه خوده3.5هست حالا می خواهم بدونم چجوری می تونم به 3.5.1 بروزرسانی کنم چون خیلی منتظر این نسخه که باگ کمتری داره بودم چون تا حالا سایتم به خاطر باگ های وردپرس 3 بار هک شده

خب شما میتونید دستی آپدیت کنید

آموزش کامل اپدیت دستی وردپرس در انجمن :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز پیشنهاد میشه از 3.6 استفاده نشه به هیچ وجه...

در ضمن این نسخه تغییرات زبانی نداره من که انگلیسی رو بروز کردم یک نیم خط انگلیسی ندیدم! خب این نوشته که یک چندتا مشکل امنیتی داشت که بروز کرد... برای چنین آپدیت هایی صبر بی معنی هست... آخه نه مشکلی داره نه هیچ چیز... فقط چند تا باگ بر طرف شده...

مرتضی جان ما هم دوست نداریم از نسخه 3.6 آلفا استفاده کنیم ولی چه کنیم که خود وردپرس فارسی به این نسخه به روز شد

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه عزیز من ترجمه چه ربطی به نسخه داره؟ این یک عدد هست و یعنی متغیر هست...مثلا:

شما از وردپرس نسخه % استفاده میکنید. این میبینه نسخه چند هست بعد همون عدد رو میزاره توش...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه 3.5.1 تا الان مشکلات حادی نداشته. میتونید نصب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی حادی نداشته یعنی چی؟یعنی محدود مشکلاتی هم داره؟مثلا"؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه این سایت فقط فارسی ارائه میکنه پس فارسیشم امده

http://wp-persian.com/download/

مشکلات ریز همیشه هست. ولی موردی هست و برای هم پیش نمیاد. مثلا من اصلا مشکلی ندارم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام برای من هی پیغام 3.5.1 اومده Fa هم زده

من یه بار ورژن 3.5 قبل 3.5.1 رو نصب کرده بودم زد بعد نصب alpha 3.6 ، الان این دیگه 3.6 Alpha نیست؟؟

اگه نصب کنیم موردی نداره فارسی اصله؟

ویرایش شده در توسط H @ M e D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا در مورد وردپرس فارسی داستان داریم!

بروز کنید فقط قبلش بکآپ بگیرید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به روز رسانی کردم این دفعه دیگه اوکیه 3.5.1 فارسیه بدون مشکله

همون از پیشخوان به روز رسانی بزنید خودش همه کار رو انجام میده و جایگزین نسخه قبلی میشه هم تو ورژن هم تو فایل هاش تو هاست

ویرایش شده در توسط H @ M e D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• مشکلی عجیب در بخش کاربران پنل مدیریتی: "کاربری پیدا نشد!"
      توسط آسمان
      سلام
      دیشب متوجه شدم سایتم هک شده بعد به هاست گفتم که برام برگردوند به هفته قبل. من همینطوری و اتفاقی رفتم داخل بخش کاربرای سایت و دیدم هیچ کاربری توش نیست! (تصویر پیوست)، مگه میشه؟ سایت کلا یه کاربر داره و اونم مدیرشه! تو PHP My Admin رو که نگاه می کنم می بینم مشخصات کاملش هست ولی اون تو نیست! من حالا نمی دونم این موضوع طبیعیه و اشکالی نداره و قبلا هم اینطور بوده یا بعد از هک اتفاق افتاده؟ آخه هک دیشب شده بود ولی هاست به یک هفته قبل برگردوندش!
      مرسی از پاسختون

• مشکل در پوستهی BuildPress
      توسط Fardis Tarh
      سلام خسته نباشید؛
      من تو پوسته‌ی BuildPress یه مشکلی دارم.
      اولا برای ویرایش برگه‌هاش حتما باید با افزونه‌ی مخصوص page builder by site origin کار کرد.
      تو صفحه‌ی اصلی چند تا باکس هست که عکس تصویر شاخص برگه‌های دیگه رو نمایش میدن ولی متونش لورم ایبسوم هست و باید ویرایش کرد.
      برای ویرایش متون سایت سازنده این آموزش رو گذاشته:

ولی تو تنظیمات صفحه من گزینه‌ی excerpt ندارم. همه‌ی افزونه‌های قالب هم نصب و به روز هستن دیگه نمیدونم مشکل کجاست!
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
      با تشکر
    • مای بی بی کنار وردپرس
      توسط kurdcoffee
      دوستان من یه سایت وردپرس دارم می خوام انجمن خودم که مای بی بی هست رو کنار اون دامین سایت وردپرسی تو یه پوشه یا ساب دامین قرار بدم
      این کار شدنی است؟

• درخواست رفع مشکلات و تکمیل قالب
      توسط kurdcoffee
      سلام
      دوستان من یه سایت خبرخوان دارم که فقط اپلود شده یه سری مسائل دیگش تکمیل شده ولی اصلا نمی تونم منو و فتر و قسمت بنر تبلیغاتی رو درست کنم دوستان کسی هست با هزینه کم من رو برای راه اندازی سایت کمک کنه؟  http://indexinsurance.net/  این هم سایت من هست
      پشتیبانی هم خیلی دیر به دیر جواب میده 
    • قالب وردپرس branchy (به همراه نسخه نصب آسان)
      توسط yaali
      به نام خدا
      امروز با معرفی یک قالب وردپرس در خدمت شما هستیم. با استفاده از این قالب قادر خواهید بود یک فروشگاه تمام عیار وردپرسی برای خود راه اندازی کنید.
      قلم سافت با استفاده از تخصص طولانی در طراحی و بهینه سازی قالبهای وردپرس، اکنون گهگاهی با معرفی یک محصول، کاربران خود را شگفت زده خواهد کرد.
      قیمتهای ارائه شده در قلم سافت نسبت به قیمت بازار بسیار بسیار پایین هستند.
      نام این قالب، قالب وردپرس برانچی می باشد که از ویژگی های منحصر بفرد و از زیبایی قابل قبولی برای داشتن یک فروشگاه منحصربفرد برخوردار است.
      همچنین تنظیمات قالب branchy بسیار ساده بوده و به راحتی آب خوردن، شما می توانید قالب را طبق علاقه خود ویرایش کنید.
      در برخی از سایتها، تنها قالب وردپرس branchy را با هزینه ۱۶ الی ۲۵ هزار تومان به فروش می رسانند که جای بسی تعجب است!!!!
      چگونه مالکین این سایتها، نسخه غیر رسمی یک قالب را با قیمتهای گزاف و نجومی به خورد مخاطبان می دهند؟!
      ما از مخاطبان و علاقه مندان به وردپرس میخواهیم که گول این جور افراد را نخورند. قلم سافت برای ارائه مشاوره در خدمت شماست. می توانید از تجربیات ما در این زمینه استفاده نمائید.

قالب وردپرس branchy  به همراه بسته نصبی آن هم اکنون با هزینه ۴۰ هزار تومان در اختیار شما است. در برخی از فروشگاههای وردپرس، این قالب با نام قالب وردپرس بهار و یا قالب branchy با هزینه ۵۴ یا ۵۸ هزار تومان به فروش می رسد. در حالی که قلم سافت برای مخاطبان هزینه ی کمتر و کیفیت بیشتر را پیشنهاد می کند.
      دانلود قالب برانچی
      امیدواریم که از این مطلب حداکثر استفاده را برده باشید.
      شاد و پیروز و سربلند باشید.