• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  

21 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

ساعاتی پیش ، وردپرس آپدیت جدیدی را عرضه کرد ، در این نسخه که 3.5.1 نام دارد ، 37 باگ برطرف شده است.

در این نسخه باگ ای وجود دارد که جلوی آپدیت 3.5 به 3.5.1 را روی ویندوز و در وب سرور IIS را میگیرد . اگر در هنگام آپدیت با پیغام "Destination directory for file streaming does not exist or is not writable" مواجه شدید ، راهنمای زیر را بخوانید و به راحتی آپدیت کنید :

http://codex.wordpress.org/Version_3.5.1

در این لینک میتوانید تمامی تغییراتی را که اعمال شده است را ، ببینید :

http://core.trac.wordpress.org/log/branches/3.5?rev=23341&stop_rev=23167

با توجه با باگ های بسیار زیادی که برطرف شده است ، آپدیت به نسخه ی جدید ، ضروری است.

از لینک زیر میتوانید وردپرس جدید را دانلود کنید و یا از داشبورد ، آپدیت نمایید :

http://wordpress.org/download/

نظر شما در رابطه با وردپرس جدید چیست ؟

ویرایش شده در توسط ialireza

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال ، سیستم های ما که می زنه وردپرس 3.6 آلفا ، باید دستی آپدیت کنیم ، یا اتوماتیکه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد میکنم آپدیت نکنید.

ابتدا کمی صبر کنید تا مشکلات و.... اون مطرح بشه و پس از این که رفع شدند بروزرسانی کنید....

*نباید دوبار از یک سوراخ نیش خورد :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این آپدیت برای وردرپرس پارسی هم هست؟

خیر هنوز پارسی که منتشر نشده ... پیشنهاد میشه فعلا به ورژن جدید انگلیسی آپدیت نکنید . . .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چرا هنوز هیچ گونه پیامی تو پنل وردپرس من نیومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چرا هنوز هیچ گونه پیامی تو پنل وردپرس من نیومده

برای من اومده : عکس پیوستی

post-726-0-36737300-1359104926_thumb.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از چه نسخه ای استفاده ی کنید ماله من 3.6 هست و هنوز نیومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز پیشنهاد میشه از 3.6 استفاده نشه به هیچ وجه...

در ضمن این نسخه تغییرات زبانی نداره من که انگلیسی رو بروز کردم یک نیم خط انگلیسی ندیدم! خب این نوشته که یک چندتا مشکل امنیتی داشت که بروز کرد... برای چنین آپدیت هایی صبر بی معنی هست... آخه نه مشکلی داره نه هیچ چیز... فقط چند تا باگ بر طرف شده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من از آخرین نسخه 3.4 استفاده می کردم پیام بروز رسانی 3.5 اومد بروزرسانی کردم بعد پایینش زده بود 3.6 آلفا از وردپرس فارسی پرسیدم گفتن مشکل ترحمه هست وگرنه خوده3.5هست حالا می خواهم بدونم چجوری می تونم به 3.5.1 بروزرسانی کنم چون خیلی منتظر این نسخه که باگ کمتری داره بودم چون تا حالا سایتم به خاطر باگ های وردپرس 3 بار هک شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من از آخرین نسخه 3.4 استفاده می کردم پیام بروز رسانی 3.5 اومد بروزرسانی کردم بعد پایینش زده بود 3.6 آلفا از وردپرس فارسی پرسیدم گفتن مشکل ترحمه هست وگرنه خوده3.5هست حالا می خواهم بدونم چجوری می تونم به 3.5.1 بروزرسانی کنم چون خیلی منتظر این نسخه که باگ کمتری داره بودم چون تا حالا سایتم به خاطر باگ های وردپرس 3 بار هک شده

خب شما میتونید دستی آپدیت کنید

آموزش کامل اپدیت دستی وردپرس در انجمن :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز پیشنهاد میشه از 3.6 استفاده نشه به هیچ وجه...

در ضمن این نسخه تغییرات زبانی نداره من که انگلیسی رو بروز کردم یک نیم خط انگلیسی ندیدم! خب این نوشته که یک چندتا مشکل امنیتی داشت که بروز کرد... برای چنین آپدیت هایی صبر بی معنی هست... آخه نه مشکلی داره نه هیچ چیز... فقط چند تا باگ بر طرف شده...

مرتضی جان ما هم دوست نداریم از نسخه 3.6 آلفا استفاده کنیم ولی چه کنیم که خود وردپرس فارسی به این نسخه به روز شد

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه عزیز من ترجمه چه ربطی به نسخه داره؟ این یک عدد هست و یعنی متغیر هست...مثلا:

شما از وردپرس نسخه % استفاده میکنید. این میبینه نسخه چند هست بعد همون عدد رو میزاره توش...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه 3.5.1 تا الان مشکلات حادی نداشته. میتونید نصب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلی حادی نداشته یعنی چی؟یعنی محدود مشکلاتی هم داره؟مثلا"؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه این سایت فقط فارسی ارائه میکنه پس فارسیشم امده

http://wp-persian.com/download/

مشکلات ریز همیشه هست. ولی موردی هست و برای هم پیش نمیاد. مثلا من اصلا مشکلی ندارم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام برای من هی پیغام 3.5.1 اومده Fa هم زده

من یه بار ورژن 3.5 قبل 3.5.1 رو نصب کرده بودم زد بعد نصب alpha 3.6 ، الان این دیگه 3.6 Alpha نیست؟؟

اگه نصب کنیم موردی نداره فارسی اصله؟

ویرایش شده در توسط H @ M e D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا در مورد وردپرس فارسی داستان داریم!

بروز کنید فقط قبلش بکآپ بگیرید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به روز رسانی کردم این دفعه دیگه اوکیه 3.5.1 فارسیه بدون مشکله

همون از پیشخوان به روز رسانی بزنید خودش همه کار رو انجام میده و جایگزین نسخه قبلی میشه هم تو ورژن هم تو فایل هاش تو هاست

ویرایش شده در توسط H @ M e D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehr-cs
      سلام
      منمیخوام یه قسمت تحت عنوان تاریخچه داشته باشم به این صورت که، تو یک باکس کوچیک تمامی حروف الفبا رو داشته باشم و لوگوی کل تاریخچه ی برند هام تو صفحه باشه و کاربر بعد از کلیک کردن روی هر کدوم از حروف الفبا، کلیه تاریخچه هایی که با اون حرف شروع میشه رو ببینه !
      دوستان راهنمایی میکنن ؟
    • توسط 11057
      مشکل در نصب وردپرس روی دایرکت ادمین
      بعد نصب کردن ورد پرس سایت بالا نمیاد،این اخطار رو نشون میده:

Not Found
      The requested URL / was not found on this server.
      Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    • توسط mehr-cs
      سلام...
      امکان تغییر فونت قسمت تنظیمات وردپرس هست ؟ به نظرم فونت در حال حاضرش یکان باشه ! ( پیوست یک)
      و اینکه بعد از نصب فونت ایران سنس بعضی از قسمت ها ( نظیر ابزارک) تغییر فونت ندادن ( پیوست دو)
      دوستان راهنمایی میفرمایید ؟

• توسط mehr-cs
      سلام
      من میخوام دو تا ساعت به وقت مثلا تهران و لس آنجلس داشته باشم و اینارو به صورت گرافیکی و مجزا توی سایتم به صورت HTML/JAVA Script داشته باشم.
      کسی از دوستان راه حلی برای این موضوع داره ؟
    • توسط mehr-cs
      سلام
      میخواستم بدونم وبسایت زومیت از چه سیستمی استفاده میکنه ؟