رفتن به مطلب

مشکل در بخش نظرات

پست های پیشنهاد شده

سلام می بخشید من یک مشکل با قالبم دارم قالبم بخش نظراتش خرابه البته همه چیزش میاد ولی بکگراندش نمیاد جالب اینجاست همین قالب رو در سایت دوستم نصب کردم بخش نظراتش درست بود حالا نمی دونم مشکل از کجاست لطفا کمک کنید اینم ادرس

ariaie-download.ir

لینک به ارسال

کدهای بخش نظرات را در یک لایه با کلاس post قرار دهید

<div class="post">
کدهای بخش نظرات
</div>

اگر محل این کدها را نمی دانید برگه single.php را باز کنید و کد فراخوانیش را داخل لایه بگذارید مثل

<div class="post">
<?php comments_template(); ?>
</div>

لینک به ارسال

الان بکگراند بخش دیدگاه ها یک رنگ روشنتر از خاکستری هست. چیز دیگه ایی باید باشه؟

لینک به ارسال

post-1293-0-19298400-1359129703_thumb.pnالان اون قسمت رو با هر ضرب و زوری بود درست کردم ولی الان نظرات ارسالی بهم ریخته هست آواتار میاد رو متن نظر خوده نظر بهم ریختس به اولین پست برید یک نظر برای تست فرستادم

اینم تصویرش در ضمن اون پایین اگر دقت کنید یک اروری می ده نمی دونم واسه چی هست

ویرایش شده توسط ariaieboy
لینک به ارسال

کد زیر رو به استایل اضافه کنید و تست کنید :

.

sfw-comment-meta{
float:left;
width:77%;
}

لینک به ارسال

دوستان مطمئنم که مشکل از سی اس اس نیست چون از سایتی که قالب داخلش نصبه و نظراتش کاملا درسته کله قسمت نظرات استایل رو کپی و در بخش استایل خودم جایگزین کردم مشکل باید از فایل کامنت باشه اگر لازمه پیوست کنم ممنون

لینک به ارسال

بنظر مشکل از استایل کلی پوسته شماست چون المان ها درست هست.

الان این بخش روی سایت شما هست؟

لینک به ارسال

بله الان تنها مشکل من بهم ریخته بودن جواب های ارسال شده است اگر همین درست بشه دیگه مشکلی نی

لینک به ارسال

من چندتا از پست هاتون رو دیدم دیدگاه نداشت.

برای درست کردن بیرون زدگی این کد رو اضافه کنید:

#sfw-respond label{ display:block}

بهتره برای راه افتادن کار خودتون کمی استایل نویسی یاد بگیرید. کپی از دیگران هم دردسر ساز هست و هم کار درستی نیست.

لینک به ارسال

خیلی ممنون از همه دوستان با همه کمک هایی که کردید بازم کارم درست نشد ولی خوب با خودم گفتم چرا این قالب در سایت من فقط اینجوری هست و در سایت های دیگر اینجوری نیست تازه یک قالب دیگر هم فعال کردم این مشکل رو داشت بعد گفتم شاید مشکل از افزونه ها باشه تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم فهمیدم مشکل از یکی از افزونه هاست این رو برای دیگر دوستان می گم که اگر با این مشکل مواجه شدن بدونن به این بخش هم نگاه بندازن مشکل هم از افزونه اسپم فری وردپرس که یک افزونه جلوگیری از نظرات اسپم هست بود که خدا رو شکر حل شد

این تاپیک از نظر من دیگه بستست ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...