رفتن به مطلب

ایجاد لینک دانلود محصول آپدیت شده در وردپرس و قرار دادن لینک دانلود اون در اختیار کاربرانی که قبلا محصول رو خریداری کردند

idea

پست های پیشنهاد شده

سلام 

یک سوال داشتم.

فرض کنید من توی سایتم یک محصول دانلودی گذاشتم ، برای مثال 1200 نفر اون محصول رو خریداری کردند ( فرض کنید محصول من 5 تا قسمت داره و 4تا از قسمتهاش رو توی سایت قرار دادم) و اون 1200 نفر 4تا از قسمتها رو دریافت کردند.

حالا من میخوام قسمت پنجم رو هم قرار بدم توی سایت و میخوام اون 1200 نفری که 4تا از قسمتهای محصول رو دانلود کردن ، قسمت 5 رو هم دانلود کنن . چطوری میتونم لینک دانلود قسمت 5 محصولم رو دراختیار اون 1200 نفری که محصولم رو خریدن قرار بدم.

میخوام طوری قرار بدم لینک دانلود قسمت پنجم محصول رو توی پنل ، که وقتی کاربر وارد پنل میشه اون لینک رو ببینه. یا بصورتیکه بصورت آلارم اون رو باخبر کنم از این بروزرسانی محصولم و اون بتونه از قسمت دانلودها قسمت پنجم محصول رو بصورت جدا دانلود کنه.

ببخشید متنم یخورده طولانی شد.

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، idea گفته است :

سلام 

یک سوال داشتم.

فرض کنید من توی سایتم یک محصول دانلودی گذاشتم ، برای مثال 1200 نفر اون محصول رو خریداری کردند ( فرض کنید محصول من 5 تا قسمت داره و 4تا از قسمتهاش رو توی سایت قرار دادم) و اون 1200 نفر 4تا از قسمتها رو دریافت کردند.

حالا من میخوام قسمت پنجم رو هم قرار بدم توی سایت و میخوام اون 1200 نفری که 4تا از قسمتهای محصول رو دانلود کردن ، قسمت 5 رو هم دانلود کنن . چطوری میتونم لینک دانلود قسمت 5 محصولم رو دراختیار اون 1200 نفری که محصولم رو خریدن قرار بدم.

میخوام طوری قرار بدم لینک دانلود قسمت پنجم محصول رو توی پنل ، که وقتی کاربر وارد پنل میشه اون لینک رو ببینه. یا بصورتیکه بصورت آلارم اون رو باخبر کنم از این بروزرسانی محصولم و اون بتونه از قسمت دانلودها قسمت پنجم محصول رو بصورت جدا دانلود کنه.

ببخشید متنم یخورده طولانی شد.

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام،

ووکامرس یا edd ؟

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، idea گفته است :

سلام

ووکامرس

پیشنهاد : افزونه بروزرسان لینک محصولات دانلودی ووکامرس

لینک به ارسال

چطوری میتونم برای محصولم منو و زیر منو ایجاد کنم. مثال : محصولم دوره آموزشی هست و چنتا فصل داره که توی هر فصل چندین سرفصل وجود داره . من میخوام مثلا وقتی کاربر روی فصل دوم کلیک کرد سرفصل های فصل دوم براش باز بشه و وقتی دوباره روی فصل دوم کلیک کرد ، سرفصل های فصل دوم براش بسته بشه.

Menu-.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...