رفتن به مطلب

کلمه کلیدی در all in one seo

sokoot67

پست های پیشنهاد شده

سلام

من واقعا گیج شدم لطفا در مورد کلمه کلیدی راهنمایی بفرمایید

من افزونه all in one seo را نصب کردم تیک همه گزینه رو هم زدم

الان زمان ارسال مطلب در سایت یک قسمت برچسب داره که مال خود سایت هست ستون سمت چپ و سه فیلد داره مال افزونه در زیر مطلب به نام

title ..............

Description................

Keywords...............

حال فقط فیلد Keywords رو پر کنم یا فقط برچسب خود سایت رو بعد با توجه به تیک Use Tags for META keywords: رو زدم خودش تعیین می کنه

خلاصه

1- کدوم از این 4 فیلد ( برچسب ، Keywords، title ، Description ) پر بشن یا نشن ؟؟؟

2- اونهای که پر میشن بهتر به صورت جمله باشه یا کلمه کلمه یکم توضیح دهید ؟؟

سپاسگزارم

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز کلمه کلیدی با تگ وردپرس کاملن با هم فرق دارن و یکی نیستن

در تگ های وردپرس سعی کنید چند تا چیز مهم قرار بدید و در تگ ها هم تگ های مربوط به پست رو بزارید

البته اگر کمی جستجو کنید میتونید مقاله های خوب در مورد تفاوت تگ وردپرس و کلمات کلیدی پیدا کنید

لینک به ارسال

در مجموع وقتی عبارتی در گوگل جستجو میشه، تصویری شبیه زیر ایجاد میشه

post-865-0-06143000-1359110539_thumb.png

اون قسمتای آبی پر رنگ همون بخشیه که در Title می نویسید

و متن مشکی زیر هر Title همون چیزیه که در Description مینویسید

Keyword‌ ها هم که کارشون هدایت جستجو گر به مطالب شماست

حالا با این اوصاف مناسب تر اینه که تایتل و شرحی رو بنویسید که وقتی ویزیتور در گوگل اونرو مشاهده می کنه تشخیص بده که مطلب شما چه چیزی هست و از طرفی در همون صفحه ی گوگل شما رو با دیگران مقایسه بکنه و احتمالاً شما رو به دیگران ترجیح بده

و در بخش برچسب ها (تگ ها) ی وردپرس هم یه خورده بین علما اختلاف وجود داره - بعضی ممکنه مناسب تر بدونن که به عنوان کی ورد استفاده بشه و برخی ممکنه مثل من (البته من از علما نیستم) ترجیح بدن که از این بخش بعنوان ابزارهای ساختار استفاده کنند

لینک به ارسال

به نظر من از تگ ها میشه دو نوع استفاده کرد :

1- اینکه به عنوان یک نوع دسته بندی ازشون استفاده کنی . یعنی اینکه وقتی از تگ "وردپرس" توی مطالبت استفاده میکنی سایر مطالب وردپرسی رو هم میتونی تحت این تگ قرار بدی و یک جور دسته بندی جزئی تر انجام بشه . البته این برای موارد بسیار جزئی کاربرد داره . مثلاً وقتی بخوای در سایت دانلود در مورد فتوشاپ مطلب بزاری میشه از تگ "فتوشاپ" برای نرم افزار ، کتاب ها ، براش ها ، فیلم های اموزشی و . . . استفاده کرد که وقتی کاربر وارد تگ بشه تمامی مطالب مربوط به فتوشاپ رو ببینه

2- برای افزایش چگالی کلمات کلیدی و ایجاد پست ها مرتبط و هم موضوع (توسط افزونه ها) . برای این کار میتونید یکسری عبارت هایی که فکر میکنید جستجو میشن رو انتخاب کنید و بعنوان تگ استفاده کنید . تعدادشون نباید بالا باشه . حداکثر 7-8 مورد . مثلا اگر در مورد فیلم آموزش نرم افزار فتوشاپ قراره مطلب منتشر کنید میتونید از تگ "دانلود فیلم های اموزشی فتوشاپ" استفاده کنید . که هم شامل کلمات کلیدی هست و هم اینکه قابلیت جستجو زیادی داره (دقت کنید این مورد خیلی عام هست و باید روی پست ها دقت کنید عبارات قابل جستجوی کمتر استفاده شده رو بکار ببرسید تا بازدید بیشتری داشته باشید) .

لازم نیست کلمات کلیدی رو از تگ ها جدا کنید . شاید بعضی دوستان بگن بهتره جدا باشن اما من فکر میکنم وقتی تیکش رو بزنید که از تگ ها بعنوان کلمات کلیدی استفاده کنه میتونه سودمند تر باشه و جلوی استفاده بیش از کلمات کلیدی و امکان جزیمه شدن توسط گوگل رو میگیره .

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان

یک جمع بندی کنید در حد چند کلمه بهم بگید

اگر برچسب با کلمه کلیدی فرق می کنه پس من پرچسب خوده وردپرس رو پر می کنم title , keyword افزونه seo هم پر می کنم ولی رو حساب اینکه تیک Use Tags for META keywords: رو در تنظیمات سئو زدم میگن بهتر خودش کلمات برچسب رو به عنوان کلمه کلیدی تشخیص بده و اگر بخواهم کلمه کلیدی افزونه هم پر کنم تکراری میشه و گوگل نکته منفی محسوب میکنه چون برچسب وردپرس پر شده و تیک هم زده شده برچسب برای موضوعات مرتبط بدرد می خوره همون طور که دوستمون گفت

پس من برچسب وردپرس و title افزونه رو پر کنم

تایید می شود؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
title , keyword افزونه seo هم پر می کنم

فکر کنم بد متوجه شدید . به نظر بنده شما باید قسمت title و description افزونه رو پر کنید و در قسمت برچسب های مطلب هم 7-8 تگ مناسب (بهتره عبارت باشه تا کلمه) رو انتخاب کنید . قسمت keyword افزونه رو نمیخواد پر کنید وفقط توی تنظیمات مشخص کنید که از برچسب ها بعنوان کلمات کلیدی استفاده بشه .

البته این نظر من هست و دوستان دیگه هم میتونن راهنمایی های بیشتری بکنن و شمایید که در نهایت باید انتخاب کنید کدوم شیوه رو استفاده کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...