رفتن به مطلب

چگونه قالب پولی نال شده را نصب کنیم لطفا

world123

پست های پیشنهاد شده

سلام

لطفا راهنمای کنید

چگونه قالب پولی که نال شده است را نصب کنید چون خواستم قالبی را خریداری کنم اما خواستم قبل از خرید آن را تست کنم و نسخه نال شده را دانلود کردم اما میگه باید برای استفاده از امکانات این قالب باید کد فعال سازی را استفاده کنید منظورم این قالب است bimber

و میگه اول باید برید در این سایتی که قبلا خریداری کردی 

https://build.envato.com/create-token/?purchase:download=t&purchase:verify=t&purchase:list=t

حالا چه راهی است که این قالب bimber را نصب کنیم

ممنون

لینک به ارسال

سلام

اگر قالب به درستی نال شده باشه بدون فعال سازی لایسنس هم میتونید ازش استفاده کنید. سعی کنید از منابع معتبر فایل ها رو دریافت کنی که یکباره دارای فایل مخرب نداشته باشند.

در ضمن این نکته رو بگم که اگر خواستید قالب یا افزونه از مارکت های ایرانی خریداری کنید گول اینکه اورجینال هستند رو نخورید چون همگی نال شده هستند فقط این نکته رو در نظر بگیرید که از فروشنده خوبی خرید کنید تا پشتیبانی خوبی نصیبتون بشه وگرنه قالب یا افزونه اورجینال در هیچ حالتی گیرتون نمیاد.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، world123 گفته است :

سلام

لطفا راهنمای کنید

چگونه قالب پولی که نال شده است را نصب کنید چون خواستم قالبی را خریداری کنم اما خواستم قبل از خرید آن را تست کنم و نسخه نال شده را دانلود کردم اما میگه باید برای استفاده از امکانات این قالب باید کد فعال سازی را استفاده کنید منظورم این قالب است bimber

و میگه اول باید برید در این سایتی که قبلا خریداری کردی 

https://build.envato.com/create-token/?purchase:download=t&purchase:verify=t&purchase:list=t

حالا چه راهی است که این قالب bimber را نصب کنیم

ممنون

سلام

شما می‌تونید قالب مورد نظرتون رو از سایتایی مثل ژاکت و راستچین خریداری کنید، قالب های این فروش گاه ها هم نال شدس (یعنی می‌تونید بدون لایسنس ازش استفاده کنید) و از طرفی ضرری به سایت شما نمیرسونن، اما طبق جستجویی که انجام دادم این قالب در سایت های معتبر برای فروش گذاشته نشده.

اگه بخواید قالب رو به صورت اورجینال و همراه با لایسنس تهیه کنید باید از سایت تم فارست اونم با دردسر و هزینه بالا خریداری کنید.

سایت هایی هم که این قالب رو برای فروش گذاشتن اکثرا معتبر نیستن و امکان داره قالبی که به شما می‌دن فایل های مخرب داشته باشه و به سایتتون لطمه بزنه.

به نظر من بهتره یه قالب دیگه تهیه کنید...

ویرایش شده توسط پویه
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...