رفتن به مطلب

لایسنس گذاری بر روی قالب (قفل بر روی یک دامنه)

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه اساتید و دوستان گرامی

من قالبی طراحی کردم که به نظرم ارزش لایسنس گذاری رو داره و نزدیک 3-4 ماه روش وقت گذاشتم

من از افزونه EDD برای فروش استفاده میکنم ولی افزونه یا کدی رو پیدا نکردم که بتونم قالب رو فقط بشه روی یه دامنه فعال کرد و نشه قالب رو برای چند بار نصب و استفاده کرد

یه افزونه برای EDD هست ولی پولیه وگرونم هست و فعلا نمی تونم بخرمش

کسی هست  منو راهنمایی کنه؟ ممنون از همه

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، reza_yki گفته است :

سلام به همه اساتید و دوستان گرامی

من قالبی طراحی کردم که به نظرم ارزش لایسنس گذاری رو داره و نزدیک 3-4 ماه روش وقت گذاشتم

من از افزونه EDD برای فروش استفاده میکنم ولی افزونه یا کدی رو پیدا نکردم که بتونم قالب رو فقط بشه روی یه دامنه فعال کرد و نشه قالب رو برای چند بار نصب و استفاده کرد

یه افزونه برای EDD هست ولی پولیه وگرونم هست و فعلا نمی تونم بخرمش

کسی هست  منو راهنمایی کنه؟ ممنون از همه

سلام

اولین روش اینه که شما برای خودتون یه سیستم لایسنس اختصاصی بنویسید 

راه دوم استفاده از افزونه edd software licensing که هزینشم زیاد نیست (نهایتا 40 تومن)

لینک به ارسال

شما باید ابتدا از گارد هایی مثل سورس گاردین پروژتون رو کد کنین .سپس میتونین بر روی پوسته سیستم لایسنس اختصاصی بنویسید یا از پلتفرمهای رایگان استفاده کنین .

پیشنهاد میکنم اگر پروژه براتون خیلی مهمه از ابزارهایی خوب و پولی استفاده کنین . 

چون از بین بردن لایسنس یک پوسته که ساده کد شده باشه خیلی کار سختی نیست . 

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، cherry گفته است :

سلام

اولین روش اینه که شما برای خودتون یه سیستم لایسنس اختصاصی بنویسید 

راه دوم استفاده از افزونه edd software licensing که هزینشم زیاد نیست (نهایتا 40 تومن)

یعنی با این افزونه میشه قالب رو روی یه دامنه قفل کرد یا باید کد هم بزنیم

در 31 دقیقه قبل، دنیای وردپرس گفته است :

شما باید ابتدا از گارد هایی مثل سورس گاردین پروژتون رو کد کنین .سپس میتونین بر روی پوسته سیستم لایسنس اختصاصی بنویسید یا از پلتفرمهای رایگان استفاده کنین .

پیشنهاد میکنم اگر پروژه براتون خیلی مهمه از ابزارهایی خوب و پولی استفاده کنین . 

چون از بین بردن لایسنس یک پوسته که ساده کد شده باشه خیلی کار سختی نیست . 

منطق سیستم لایسنس رو دقیقا نمیدونم چه شکلیه و این که الان قالب هایی که مثلا تو ژاکت به صورت اختصاصی هستن و فقط روی یه دامنه فعال میشن به چه شکلی هستش کارشون

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، reza_yki گفته است :

یعنی با این افزونه میشه قالب رو روی یه دامنه قفل کرد یا باید کد هم بزنیم

منطق سیستم لایسنس رو دقیقا نمیدونم چه شکلیه و این که الان قالب هایی که مثلا تو ژاکت به صورت اختصاصی هستن و فقط روی یه دامنه فعال میشن به چه شکلی هستش کارشون

خیلی ساده بخوام بهتون توضیح بدم : 

سیستم ساخت و پردازش لایسنس که میتونه توسط خودتون نوشته بشه یا از یه افزونه پولی استفاده بشه. سپس استفاده از یک گارد مثل سورس گاردین که بشه جلوی دیده شدن کدها رو گرفت و یا به نوعی کدگذاری کرد کدها رو .

اگر شما صرفا یک سیستم لایسنس بنویسین که امنیت پایینی داشته باشه . یک برنامه نویس حرفه ای میتونه با صرف شاید چند روز زمان کدهایی که شما برای لایسنس گذاشتید رو حذف کنه و از قالب استفاده کنه . 

این مورد هم که میگین فقط روی یک دامنه فعال میشه سادست : توی سیستم بررسی لایسنس هر لایسنس ایجاد شده با دامنه مورد بررسی قرار گرفته میشه . 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، دنیای وردپرس گفته است :

خیلی ساده بخوام بهتون توضیح بدم : 

سیستم ساخت و پردازش لایسنس که میتونه توسط خودتون نوشته بشه یا از یه افزونه پولی استفاده بشه. سپس استفاده از یک گارد مثل سورس گاردین که بشه جلوی دیده شدن کدها رو گرفت و یا به نوعی کدگذاری کرد کدها رو .

اگر شما صرفا یک سیستم لایسنس بنویسین که امنیت پایینی داشته باشه . یک برنامه نویس حرفه ای میتونه با صرف شاید چند روز زمان کدهایی که شما برای لایسنس گذاشتید رو حذف کنه و از قالب استفاده کنه . 

این مورد هم که میگین فقط روی یک دامنه فعال میشه سادست : توی سیستم بررسی لایسنس هر لایسنس ایجاد شده با دامنه مورد بررسی قرار گرفته میشه . 

یعنی میشه به وسیله rest api ها این کار کرد که مثلا کد سفارش رو به همراه دامنه وارد میکنه اگه کد سفارشی بود دامنه فعال بشه درسته؟ ولی چطوری دامنه رو ثبت کنم که کاربر نیازی به مراجعه به سایت من نداشته باشه و فقط دامنه رو از طریق پنل قالب وارد کنه وثبت بشه تو دیتابیس من راهی امن سراغ دارید؟

لینک به ارسال

منم این رو پیدا کردم :

https://stackoverflow.com/questions/6611611/protect-wordpress-theme-with-license-key-validation?answertab=active#tab-top

برم ببینم چیکار میتونم بکنم ممنوون از همه

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

سلام 

تمام مکانیزم هایی که با کدهای خام لایسنس گذاری رو انجام میدن قابل دور زدن هستن

نمونه اش قالب های حرفه ای تم فارست و ...

بهتره از Ioncube Encoder استفاده کنید

ما برای قالب فروشگاهی کانی شاپ از این نرم افزار استفاده کردیم

مشورت خواستین در خدمتیم خصوصی

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، resanehwp گفته است :

سلام 

تمام مکانیزم هایی که با کدهای خام لایسنس گذاری رو انجام میدن قابل دور زدن هستن

نمونه اش قالب های حرفه ای تم فارست و ...

بهتره از Ioncube Encoder استفاده کنید

ما برای قالب فروشگاهی کانی شاپ از این نرم افزار استفاده کردیم

مشورت خواستین در خدمتیم خصوصی

بله دقیقا قصدم اینه اگه تونستم کامل کنم با  ioncube کدش کنم

اگه تجربه ای تو این ضمینه دارید خوشحال میشم از تجربتون استفاده کنم.

این رو بگم که تا الان به این جا رسیدم که از کاربر دامین رو میگیرم یه لایسنس هم برا هر خرید ایجاد میکنه. الان باید یه فایل جیسون درست کنم ولی اطلاعی ندارم وباید طوری ام باشه که دسترسی مستقیم بهش اجازه نداد تا لو نره کد لایسنس ها

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام مجدد

با توجه به مشکلاتی که در لایسنس گذاری اتوماتیک و آنلاین برای ما وجود داشت ، ما فعلاً فایل های لایسنس رو خودمون تولید می کنیم و در اختیار مشتری قرار میدیم

البته نسخه آنلاین متناسب با نیاز خودمون رو ایجاد کردیم و در حال تست های نهایی هستیم

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

یه اسکریپت برای اینکار خریدم (نال شده و دانلودی و ... نیست) خوب کار می کنه ، محدودیتی نداره قیمتشم ارزونه ، کسی خواست پی ام بده .

کاری که اسکریپت می کنه بر روی فایل های php مورد نظر سه نوع لایسنس ایجاد می کنه یکی می تونید محدودیت زمانی تعریف کنید که بعد از اون تاریخ اون فایل از کار می افته می تونید بر روی یک دامین قفل کنید و یا می تونید فایل php رو کد کنید و فرآیند کد کردن اونطور که من متوجه شدم از الگوریتم خاصی پیروی می کنه که توسط چند هاست که خود استفاده می کنم مشکلی نداشت و بر روی کدهایی که می کنید رمز دلخواهتون رو می گذارید و بنابراین هر وقت بخواید می تونید کد رو با همون اسکریپت و با در اختیار داشتن رمز بشکنید.

ioncube و sourceguardian اگر به قیمتشون توجهی نداشته باشیم گزینه های مناسبی هستند که البته در تمام این نرم افزارها مگر با پلاگین های جانبی  ، فرایند قفل کردن رو باید دستی انجام بدید البته توی اسکریپتی که من خریدم هم باید خودتون کد رو به اسکریپت بدید و خروجی رو جایگزین کنید ، 

در کل این اسکریپت با توجه به اینکه مطابق توضیحات فروشنده با پیش فرضهای سرورها مطابقت داره و نیاز به نصب نرم افزار خاصی بر روی سرور در اجرا و یا خروجی نداره ،و اینکه محدودیتی هم نداره و می تونید هزاران لایسنس تولید کنید ، نیازها رو رفع می کنه و بعید می دونم کسی بتونه به راحتی این نوع کدگذاری رو بشکنه اما خوب مطمئنا ioncube و sourceguardian بی دلیل لایسنسشون اینقدر گرون نیست.

مورد سومی که در اسکریپت هست بیشتر به این کار میاد که بخواید کپی رایت کار رو حفظ کنید و از دسترسی کاربر به بخشی از کدها یا حذفشون جلوگیری کنید و اینکار رو هم وب سایت هایی هستند که به رایگان انجام می دن :

مثل این وب سایت که استفاده کردم قبلا و اوکی هست : http://www.pipsomania.com/best_php_obfuscator.do

ویرایش شده توسط go23user
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...