رفتن به مطلب

مشکل در انتقال وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان . مشکلی که دارم زمانی که سایت وردپرسی رو از لوکال زمپ انتقال میدم به هاست سی پنل ( همه مسیر هارو درست میرم و حتی هنگام انتقال سایت های دیگر بدون مشکل سایت بالا میاد ) وردپرس مجدد درخواست نصب دوباره ارسال میکنه و دیتابیس رو نمیتونه بخونه انگار . هرچی توی اینترنت هم گشتم راهی پیدا نکردم !

اگر کسی میدونه چطور میشه این مشکل رو رفع کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، rez0ow گفته است :

سلام خدمت دوستان . مشکلی که دارم زمانی که سایت وردپرسی رو از لوکال زمپ انتقال میدم به هاست سی پنل ( همه مسیر هارو درست میرم و حتی هنگام انتقال سایت های دیگر بدون مشکل سایت بالا میاد ) وردپرس مجدد درخواست نصب دوباره ارسال میکنه و دیتابیس رو نمیتونه بخونه انگار . هرچی توی اینترنت هم گشتم راهی پیدا نکردم !

اگر کسی میدونه چطور میشه این مشکل رو رفع کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

در این آموزش کامل توضیح داده شده است مطالعه بفرمائید :

https://sepahanserver.com/how-to-move-wordpress-from-localhost-to-host.html/

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، djmostafa گفته است :

در این آموزش کامل توضیح داده شده است مطالعه بفرمائید :

https://sepahanserver.com/how-to-move-wordpress-from-localhost-to-host.html/

سلام . من هم دقیقا همین مسیر رو میرم ولی این خطا رو دریافت میکنه و درخواست نصب مجدد میده . اگر راه دیگه ای وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، rez0ow گفته است :

سلام . من هم دقیقا همین مسیر رو میرم ولی این خطا رو دریافت میکنه و درخواست نصب مجدد میده . اگر راه دیگه ای وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید

اطلاعات دیتابیس جدید رو در فایل کانفینگ به درستی وارد کردید ؟

اطلاعات دیتابیس رو به درستی ایمپورت کردید ؟

لینک به ارسال

به احتمال خیلی زیاد مشکلتون مربوط به فایل wp-config.php هست.

اطلاعات دیتابیس شامل نام دیتابیس / نام کاربری دیتابیس و رمز عبور دیتابیس رو چک بکنین که دقیقا با دیتابیسی که ساختین یکی باشه . 

همچنین دیتابیس رو هم ایمپورت کرده باشین.

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، دنیای وردپرس گفته است :

به احتمال خیلی زیاد مشکلتون مربوط به فایل wp-config.php هست.

اطلاعات دیتابیس شامل نام دیتابیس / نام کاربری دیتابیس و رمز عبور دیتابیس رو چک بکنین که دقیقا با دیتابیسی که ساختین یکی باشه . 

همچنین دیتابیس رو هم ایمپورت کرده باشین.

سلام مجدد . دیتابیس رو بررسی کردم و مشکلی نداره و اتصال کاملا درست انجام شده . و فایل sql هم ایمپورت کردم و دیتاها همه موجود هست ولی نمیدونم چرا این خطا رو دریافت میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...