7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

و خسته نباشید به تیم قوی و فعال وردپرس پارسی

میخاستم منو در ضمینه تغییر صفحه ورود پیشفرض وردپرس کمک کنید

میخوام مثل این صفحه رو برای صفحه ورودبسازم

http://www.sepanta.com/

بتونم بالاش رو یه فهرست دلخواه بزارم

لوگو سایت رو قرار بدم

ویژگی های سایت رو قرار بدم یا چندتا از آخرین پست ها نمایش داده بشه (با تصویر شاخص باشه جالب تر میشه)

لینک چندتا ازصفحات ثابت مثل (ثبت نام ، تماس با ما و ... رو بزارم)

post-984-0-12328700-1359139974_thumb.png

باعث خجالته که در جمع شما دوستان حرفه ای این خصوصیات من باشه :unsure:

تازه کار ، آشنایی بسیار کم در کد نویسی و ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام - یه پیشنهاد ساده

پوسته ی arras رو انتخاب می کنی - اسلایدرشو حذف می کنی - 2 قسمت زیر اسلایدرشم حذف می کنی

فقط بخش نیوز باقی میمونه - با تصویر شاخص و تعیین می کنی که مثلاً 4 یا 5 تا از آخرین پست ها رو تو اونجا نمایش بده

در ساید هم فرم لاگین قرار بدید

منو های بالا رو هم که به سادگی و سایر .....

پوسته ی arras رو به این دلیل پیشنهاد دادم چون نسخه ی اصلیش بدون نیاز به دستکاری راست چین شده و قابلیت افزودن باکس های متعدد رو داره ( از پست یا از پیج)

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته اگر میخواین این صفحه ایستا باشه بهتره یه پیج ایجاد کنید و استایل و فراخوانی های خاص خودشو بهش بدید - و بعد این صفحه رو به عنوان صفحه ی اصلی سایتتون تعیین کنید - این راحت تره

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته اگر میخواین این صفحه ایستا باشه بهتره یه پیج ایجاد کنید و استایل و فراخوانی های خاص خودشو بهش بدید - و بعد این صفحه رو به عنوان صفحه ی اصلی سایتتون تعیین کنید - این راحت تره

ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید که این صفحه ایستا رو ایجاد کنم

البته میخام شبیه چیزی باشه که عکسشو ضمیمه کردم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این مباحث رو مطالعه کنید:

عضویت با فیلد دلخواه و راحت تر در وردپرس

فرم عضویت

فرم ثبت نام دلخواه

با همین متدها میشه بخش ورود رو هم ایجاد کرد.

البته افزونه theme my login هم میتونه کار رو براتون راحتتر کنه و شما فقط استایل بندی کنید.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببخشید

پوسته arras رو فعال کردم بازم ارور داد و سایت بالا نمیاد.

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/u557758083/public_html/wp-includes/widgets.php on line 777

کلا من زیاد از این جور مشکلات میبینم. چرا؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببخشید

پوسته arras رو فعال کردم بازم ارور داد و سایت بالا نمیاد.

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/u557758083/public_html/wp-includes/widgets.php on line 777

کلا من زیاد از این جور مشکلات میبینم. چرا؟

قالب رو که از نت دانلود کردی یک بار خودتون اون رو " آن زیپ " کنید بعد که آن زیپ همون قایل رو دوباره " زیپ" کنید و فایل جدید رو اپلود کنید !

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ariux
      سلام دوستان ، من با استفاده از این مقاله اقدام به تعبیه ورود و ثبت نام در سایتم کردم ، اما با مشکلی رو به رو شدم .
      مشکل در واقع این هستش که فرم به خوبی کار میکنه و کاربر ورود ؛ و یا ثبت نام رو انجام میده اما صفحه به صورت اتوماتیک ری لود / ری فرش نمیشه تا اطلاعات کاربر لاگین شده رو نمایش بده .
      البته بعد از ری فرش صفحه توسط بروزر اطلاعات کاربر نمایش داده میشه اما مشکل همینجاست که ری لود باید اتوماتیک انجام بشه و نه توسط کاربر . 
      مورد عجیب اما این هستش که تمام مواردی که عرض کردم روی سایت آنلاین بروز پیدا میکنه و روی نسخه لوکال که توسط wamp ایجاد شده ، تمام موارد بدون کوچکترین مشکلی کار میکنند و جواب میدهند .
      این کدهایی هستش که بنده کمی شخصی سازیشون کردم اینجا قرار میدم ، امیدوارم دوستی بتونه کمک بکنه 

function auth_user_login($user_login, $password, $login) { $info = array(); $info['user_login'] = $user_login; $info['user_password'] = $password; $info['remember'] = (isset( $_POST['rememberme'] ) && true == $_POST['rememberme'] ? true : false); $userdata = get_user_by('login', $info['user_login']); $result = wp_check_password($info['user_password'], $userdata->data->user_pass, $userdata->data->ID); if ( $result ) { auto_login( $userdata ); echo json_encode(array('loggedin'=>true, 'message'=>__('ورود موفقیت امیز بود ، در حال بارگذاری'))); } else { echo json_encode(array('loggedin'=>false, 'message'=>__(' اطلاعات وارد شده نادرست می باشد! '))); } die(); } function auto_login( $user ) { if ( !is_user_logged_in() ) { $user_id = $user->data->ID; $user_login = $user->data->user_login; wp_set_current_user( $user_id, $user_login ); wp_set_auth_cookie( $user_id ); } }  
      jQuery(document).ready(function ($) { // Display form from link inside a popup $('#pop_login, #pop_signup').on('click', function (e) { formToFadeOut = $('form#register'); formtoFadeIn = $('form#login'); if ($(this).attr('id') == 'pop_signup') { formToFadeOut = $('form#login'); formtoFadeIn = $('form#register'); } formToFadeOut.fadeOut(100, function () { formtoFadeIn.fadeIn(); }) return false; }); // Display lost password form $('#pop_forgot').click(function(){ formToFadeOut = $('form#login'); formtoFadeIn = $('form#forgot_password'); formToFadeOut.fadeOut(100, function () { formtoFadeIn.fadeIn(); }) return false; }); // Close popup $(document).on('click', '.close-any, .close', function () { $('form#login, form#register, form#forgot_password').fadeOut(100, function () { $('.close-any').remove(); }); return false; }); // Show the login/signup popup on click $('#show_login, #show_signup').on('click', function (e) { $('[canvas]').prepend('<div class="close-any"></div>'); if ($(this).attr('id') == 'show_login') $('form#login').fadeIn(100); else $('form#register').fadeIn(100); e.preventDefault(); }); // Perform AJAX login/register on form submit $('form#login, form#register').on('submit', function (e) { if (!$(this).valid()) return false; $('p.status', this).show().text(auth_script_object.loadingmessage); action = 'ajaxlogin'; username = $('form#login #username').val(); firstName = ''; lastName = ''; rememberme = ''; email = ''; password = $('form#login #password').val(); security = $('form#login #security').val(); if ($(this).attr('id') == 'register') { action = 'ajaxregister'; username = $('#signonname').val(); firstName = $('#signonfirstname').val(); lastName = $('#signonlastname').val(); password = $('#signonpassword').val(); email = $('#email').val(); security = $('#signonsecurity').val(); } ctrl = $(this); $.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: auth_script_object.ajaxurl, data: { 'action': action, 'username': username, 'password': password, 'email': email, 'firstName': firstName, 'lastName': lastName, 'security': security }, success: function (data) { $('p.status', ctrl).text(data.message); if (data.loggedin == true) { document.location.href = auth_script_object.redirecturl; window.location.reload(true); } } }); e.preventDefault(); }); // Perform AJAX forget password on form submit $('form#forgot_password').on('submit', function (e) { if (!$(this).valid()) return false; $('p.status', this).show().text(auth_script_object.loadingmessage); ctrl = $(this); $.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: auth_script_object.ajaxurl, data: { 'action': 'ajaxforgotpassword', 'user_login': $('#user_login').val(), 'security': $('#forgotsecurity').val(), }, success: function (data) { $('p.status', ctrl).text(data.message); } }); e.preventDefault(); return false; }); // Client side form validation if ($("#register").length) $("#register").validate( { rules: { password2: { equalTo: '#signonpassword' } } } ); else if ($("#login").length) $("#login").validate(); if ($('#forgot_password').length) $('#forgot_password').validate(); });  
      ممنون از شما
    • توسط soshiant
      سلام
      فرض بفمرایید من از شرکت X یه دامین دارم به اسم Site.com
      حالا رفتم و از شرکت Y یه هاست دانلود خریدم به اسم DownloadFile.Site.com و همه فایلهای دانلودم رو داخلش آپلود کردم
      حالا چطوری میتونم به گوگل بفهمونم که محتویات هاست دانلود، لینک خارجی نیست و جفت این دو آدرس باید یکی حساب بشه و لینک های دانلود در اصل لینک داخلی محسوب بشن نه خارجی؟
    • توسط m3hdigh
      سلام و وقت بخیر ،
      بنده یک قالب آماده خریداری کرده ام برای آموزش آنلاین LMS . یک سرویس ارسال sms هم از کاوه نگار باری احراز هویت خریداری کرده ام . ثبت نام و ورود در دوره ها با استفاده از یک پلاگین انجام میشه . که من در قسمت account اون رو به طور کل پاک کردم و تغییر دادم ( قسمت عضویت در سایت )
      در حال حاضر یکسری مشکلات برای چک کردن اعضای ثبت نام شده دارم و همچنین فراموشی رمز عبور .
      ممنون میشم اگر کمکم کنید .
      صفحه عضویت

<h2 class="registerFormTitle">ثبت نام</h2> <div class="AuthWithMobile"> <form action="#" method="post" id="AuthWithMobileForm"> <label>کد ارسال شده خود را وارد نمایید.</label> <input type="hidden" name="AuthCodeDefault" id="AuthCodeDefault"> <input type="text" class="isNumberic" name="AuthMobileCode" id="AuthMobileCode" placeholder="کد احراز هویت" maxlength="4"> <input type="submit" class="btn btn-default" id="SumbitAuthMobile" value="احراز هویت"> </form> </div> <form action="#" method="post" id="SignUpForm"> <div class="form-group"> <label for="register_first_name">نام</label> <input type="text" name="register_first_name" id="register_first_name" > </div> <div class="form-group"> <label for="register_last_name">نام خانوادگی</label> <input type="text" name="register_last_name" id="register_last_name" > </div> <div class="form-group"> <label for="register_mobile">شماره موبایل</label> <input type="text" name="register_mobile" class="isNumberic" id="register_mobile" maxlength="11"> </div> <div class="form-group"> <label for="register_first_name">کلمه عبور</label> <input type="password" name="register_password" id="register_password" > </div> <input type="submit" class="btn btn-default" id="SubmitRegisterForm" value="ثبت نام"> </form>  
      javascript
      function AuthMobile(){ var ajaxurl = "/wp-admin/admin-ajax.php"; var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); jQuery.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: ajaxurl, data: { 'action' : 'exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'mobile' : register_mobile, }, success: function (data) { if (data.status !== 'true' ) { jQuery(".AuthWithMobile").show(); jQuery("#AuthCodeDefault").val(data.auth_code); return true; return true; }else{ alert("کلمه عبور وارد شده اشتباه می باشد."); } }, error: function (errorThrown) { } }); } jQuery(document).ready(function () { jQuery("#AuthWithMobileForm").submit(function (e) { e.preventDefault(); var auth_code = jQuery("#AuthMobileCode").val(); auth_code = + auth_code * 3781; var Current_auth_code = jQuery("#AuthCodeDefault").val(); if(auth_code.length < 4){ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").removeAttr("style"); } if(auth_code == Current_auth_code){ var ajaxurl = "/wp-admin/admin-ajax.php"; var register_first_name = jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").val(); var register_last_name = jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").val(); var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); var register_password = jQuery("form#SignUpForm #register_password").val(); jQuery.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: ajaxurl, data: { 'action' : 'exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'user_name' : register_mobile, 'user_password' : register_password , 'user_first_name' : register_first_name , 'user_last_name' : register_last_name , }, success: function (data) { if (data.status) { // $(".SignUpMobile#AlertAjax").hide(); // $("form#SignUpForm #SignUpBtn").val(data.message); window.location.reload(); }else{ window.location.reload(); } }, error: function (errorThrown) { window.location.reload(); } }); } else{ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").css("border","1px solid #ff0035"); alert("error"); } }) jQuery("body .isNumberic").on("keypress keyup blur",function () { jQuery(this).val(jQuery(this).val().replace(/[^\d].+/, "")); if ((event.which < 48 || event.which > 57)) { event.preventDefault(); } if(jQuery(this).val() == ""){jQuery(this).val()} }); jQuery("form#SignUpForm").submit(function (e) { e.preventDefault(); var register_first_name = jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").val(); var register_last_name = jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").val(); var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); var register_password = jQuery("form#SignUpForm #register_password").val(); if(register_first_name.length < 3){ jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").removeAttr("style"); } if(register_last_name.length < 3){ jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").removeAttr("style"); } if(register_mobile.length < 11){ jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").removeAttr("style"); } if(register_password.length < 8){ jQuery("form#SignUpForm #register_password").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_password").removeAttr("style"); } if(AuthMobile()){ return true; } else{ return false; } }); });  
      sms.php

<?php function CurlSend($request,$params,$result = false){ // Generate curl request $session = curl_init($request); // Tell curl to use HTTP POST curl_setopt ($session, CURLOPT_POST, true); // Tell curl that this is the body of the POST curl_setopt ($session, CURLOPT_POSTFIELDS, $params); // Tell curl not to return headers, but do return the response curl_setopt($session, CURLOPT_HEADER, false); curl_setopt($session, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); // obtain response $response = curl_exec($session); curl_close($session); // print everything out if($result){ return true; } } add_action( 'wp_ajax_exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'exir_danesh_Auth_With_Mobile' ); add_action( 'wp_ajax_nopriv_exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'exir_danesh_Auth_With_Mobile' ); if( !function_exists('exir_danesh_Auth_With_Mobile') ): function exir_danesh_Auth_With_Mobile(){ $mobile = sanitize_text_field($_POST['mobile']); $message = rand(1000,9999); $apiCode = "*************************************************"; $request = 'https://api.kavenegar.com/v1/'.$apiCode.'/verify/lookup.json'; $params = array(); $params['receptor'] = $mobile; $params['token'] = $message; $params['template'] = "VerifyCode"; $send_auth = CurlSend($request,$params); $code = $message * 3781; print json_encode(array("status" => true, "auth_code" => $code)); exit(); } endif; ?>  
      Function.php
      require_once get_template_directory().'/inc/ajaxcall.php'; require_once get_template_directory().'/inc/sms.php';  
      ajaxcall.php
      <?php //SignUp Mobile add_action( 'wp_ajax_exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'exir_danesh_SignUpWith_mobile' ); add_action( 'wp_ajax_nopriv_exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'exir_danesh_SignUpWith_mobile' ); if( !function_exists('exir_danesh_SignUpWith_mobile') ): function exir_danesh_SignUpWith_mobile(){ $user_name = sanitize_text_field($_POST['user_name']); $user_password = sanitize_text_field($_POST['user_password']); $user_first_name = sanitize_text_field($_POST['user_first_name']); $user_last_name = sanitize_text_field($_POST['user_last_name']); $user = wp_create_user($user_name,$user_password,""); update_user_meta($user,"first_name",$user_first_name); update_user_meta($user,"last_name",$user_last_name); $login = wp_signon(array("user_login" => $user_name,"user_password" => $user_password, "remember" => "true"),true); print json_encode(array('status'=>true,'message'=>"شما با موفقیت ثبت نام شدید لطفا منتظر بمانید...")); exit(); } endif; ?>  

• توسط cyfer
      سلام
      میشه بگید چطوری میتونم سایت وردپرس خودم رو در هنگام جستجو به این شکل در بیارم!
      عکس رو در زیر قرار دادم لطفا ببینید!

• توسط Selno
      سلام دوستان به یه مشکلی برخوردم که هیچ جوره حل نمیشه 
      یه پلاگین به اسم تایتان فریمورک دارم که برای قالب اپشن پنل میسازه ولی تو بخش داینامیک سازی استایل ها گیر کردم برای مثال میخوام کاربر رنگ سایت رو انتخاب کنه اما چجوری میتونم متغیر php  رو داخل استایل قرار بدم که اجرا بشه ؟ اگه میشه با مثال توضیح بدید چون چنتا راه حل دیدم اما مشکلم رو حل نکرد