رفتن به مطلب

تولید محتوا

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت من ( poyeh.com ) از اونجایی که یه سایت نوپا و تفریحیه نیاز به تولید محتوای زیادی داره.

محتوا هم همونطور که می‌دونید نباید کپی باشه و بهتره از سایت های خارجی ترجمه یا با استفاده از سایت های ایرانی بازنویسی بشه، بازنویسی که به نظر من روش مناسبی برای تولید محتوا نیست (درسته کپی محسوب نمیشه ولی از اونجایی که محتوای مطلب تکراریه کاربر اقدام به خوندن اون نمیکنه و این واسه سایت خوب نیست ، البته خیلی از وقت ها هم اینطور نیست ولی من ترجیح می‌دم از بازنویسی استفاده نکنم.)

روش دیگه واسه تولید محتوا، رفتن تو سایتای خارجی و ترجمه مطالب اونهاست، این روش هم خب کمی زمانبر و مشکل هست و از اونجایی که من تنها یک نفرم کار واسم سخت می‌شه، خیلی هم دنبال یه مترجم گشتم که با کمترین غلط و به صورت روون مطلب رو ترجمه کنه اما پیدا نکردم ( بهترینشون مترجم گوگله که اونم روون نیست و فقط مفهوم رو "اونم تا حدودی" می‌رسونه...)

خوشحال می‌شم اگه راهی به ذهنتون (برای تولید محتوا) می‌رسه منو راهنمایی کنید.

متشکر

لینک به ارسال

شرکت هایی هستند که در ازای دریافت مبلغ 20ت برای هر کلمه مطلب خوبی براتون مینویسند مثلا 500 کلمه ای میشه 10000تومن!

بازنویسی هم خیلی خوبه عالی اصلا، کی گفته نمیخونن ! همه که همه ی مطالب دنیا رو نخوندن ، حجم مطالب رو ببرید بالا

اگه اوکی نبودید  ( کاملا با احتیاط و رعایت جوانب) از ربات نویسنده وردپرس استفاده کنید، لینک منبع مطلب رو آخرش درج کنید و بنویسید کپی هستش تا جریمه نشید،

از 20 تا سایت تفریحی مرجع همزمان مطلب ارسال بکنه براتون تا شما مرجع اصلی بشید، مثل سایت خبر فارسی یا تی نیوز یا قطره (البته اینا اون موازینی که گفتم رو رعایت کردن...)

لینک به ارسال

@kasra277

سلام ، ممنون از راهنماییتون

من قبلا مطالب رو از همین روشی که می‌گین انجام می‌دادم ، یعنی کپی می‌کردم یک سری تغییرات جزئی توش می‌دادم، عنوان رو عوض می‌کردم و بعد هم منتشرش می‌کردم ولی خب این روش، سئوی کلاه سیاهه که به ضرر سایت تموم میشه (البته خیلی از سایتا هستن که با مطالب کپی خودشونو بالا نگه داشتن مثل بیتوته ، البته من نمیدونم چطور اما این روش واسه سایت من جواب نمیده.)

اینکه عکس فلان بازیگر و مطالب جنجالی بزارم هم ایده خوبیه و می‌تونه خیلی به سایت کمک کنه و بازدید سایتو بالا ببره.

اما یه سوال دیگه ای که من دارم اینه ، سایت من دسته بندی های مختلفی داره ( از آشپزی و سبک زندگی گرفته تا بیوگرافی و تکنولوژی ) به خاطر همین علاوه بر مطالب بازیگران و سلبریتی ها باید رو این مطالب هم کار کنم. بهترین راه برای تولید محتوا برای من، ترجمه‌ی محتواهای خارجیه. ولی مشکل اینجاست که من سایت منبع برای این مطالب سراغ ندارم، مثلا برای دسته سبک زندگی از سایت (wikihow)، برای دسته بندی مد از (pintrest) و برای عکس از سایتهای ایرانی و سایت (wallpaperscraft) استفاده می‌کنم اما بقیه دسته بندی ها متاسفانه منبعی براشون ندارم.

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، پویه گفته است :

سلام

سایت من ( poyeh.com ) از اونجایی که یه سایت نوپا و تفریحیه نیاز به تولید محتوای زیادی داره.

محتوا هم همونطور که می‌دونید نباید کپی باشه و بهتره از سایت های خارجی ترجمه یا با استفاده از سایت های ایرانی بازنویسی بشه، بازنویسی که به نظر من روش مناسبی برای تولید محتوا نیست (درسته کپی محسوب نمیشه ولی از اونجایی که محتوای مطلب تکراریه کاربر اقدام به خوندن اون نمیکنه و این واسه سایت خوب نیست ، البته خیلی از وقت ها هم اینطور نیست ولی من ترجیح می‌دم از بازنویسی استفاده نکنم.)

روش دیگه واسه تولید محتوا، رفتن تو سایتای خارجی و ترجمه مطالب اونهاست، این روش هم خب کمی زمانبر و مشکل هست و از اونجایی که من تنها یک نفرم کار واسم سخت می‌شه، خیلی هم دنبال یه مترجم گشتم که با کمترین غلط و به صورت روون مطلب رو ترجمه کنه اما پیدا نکردم ( بهترینشون مترجم گوگله که اونم روون نیست و فقط مفهوم رو "اونم تا حدودی" می‌رسونه...)

خوشحال می‌شم اگه راهی به ذهنتون (برای تولید محتوا) می‌رسه منو راهنمایی کنید.

متشکر

سلام

یکی از راه هایی که می تونید سئو سازی کنید کپی کردن از کتاب ها و ترکیب کردن با مقالات سایت ها هست

در همه زمینه ها هم کتاب پیدا میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...