رفتن به مطلب

بلاگ نویسی در ووکامرس

HAMRAH

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

سال نو مبارک

بنده سایت با ووکامرس دارم، یه بخشی هم دارم که بلاگ هست مرتبط با موضوعات ، اما محصولات پولی هست و بلاگ مطالبش و ویدیوهاش رایگانه

به نظر شما یه بخش بلاگ ایجاد کنم و از طریق نوشته مطالب بزارم یا همون با ووکامرس محصول بزارم و قیمت رو رایگان بزنم و بیان بخونن؟

اینم در نظر بگیریم که برچسب زدن هم در پیشنهاد دوم راحت تره

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

لینک به ارسال

سلام

برای مطلب باید از دسته بندی های وردپرس ، موضوعات مورد نظر خودتون رو بسازید و از طریق نوشته ها در اون دسته بندی مطالب رو ارسال کنید.

ارسال مطالب وبلاگ از طریق محصولات ووکامرس و قیمت رایگان ، کار بسیار اشتباهی هستش.

مگر اینکه مطالب شما جز آموزش های پولی باشه و کاربر مثلا یک دمو و قسمتی از مطلب اون رو باید بخونه و برای ادامه اش هزینه پرداخت کنه

در غیر این صورت و در صورتی که مطالب رایگان هستش ، اشتباه بزرگی هستش که بخواهید مطلب رو از طریق محصول رایگان منتشر کنید....

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، ایزی دیزاین گفته است :

سلام

برای مطلب باید از دسته بندی های وردپرس ، موضوعات مورد نظر خودتون رو بسازید و از طریق نوشته ها در اون دسته بندی مطالب رو ارسال کنید.

ارسال مطالب وبلاگ از طریق محصولات ووکامرس و قیمت رایگان ، کار بسیار اشتباهی هستش.

مگر اینکه مطالب شما جز آموزش های پولی باشه و کاربر مثلا یک دمو و قسمتی از مطلب اون رو باید بخونه و برای ادامه اش هزینه پرداخت کنه

در غیر این صورت و در صورتی که مطالب رایگان هستش ، اشتباه بزرگی هستش که بخواهید مطلب رو از طریق محصول رایگان منتشر کنید....

ممنون از پاسخ شما

اما من یکم گیج شدم

دسته بندی محصولات با مطالب فرق داره

فرض کنید ما برای محصولات آموزش php داریم و در بلاگ هم میخاییم در این مورد مطلب بزاریم رایگان

خب دو تا منو با یه اسم درست نیست، حالا فرض کنید چندین نوع آموزش هم باشه به جز php که بخاد برای هرکدوم هم دسته بندی محصول باشه هم دسته بندی مطلب

و اینکه مطلب ما لینک pdf رو هم برای دانلود داره

اینجا باید چیکار کنم؟

و اینکه چرا فرمودین اشتباهه؟

با تشکر

لینک به ارسال

ببنید اگر یک مقاله صرفا آموزش و پست وبلاگی هست و محصولی برای عرضه و خرید وجود نداره باید و باید از نوشته های وردپرس استفاده کنید؛

اگر هم راجع همون مطلب محصول دارید باید و باید توی محصولات ووکامرس ارسالش کنید،

درباره لینک pdf هم اگر رایگان در نظر گرفتید باید توی رسانه های وردپرس اپلود کنید و لینکشو در انتهای مطلب قرار بدید.

حالا میرسیم به موضوع 2 تا نام یکسان در منو، این مونده به تصمیم و استراتژی شما در سایتتون مثلا سایت معروف 7learn :

محصول آموزش زبان php رو توی این لینک گذاشته ( مربوط به فروشگاهش )

https://www.7learn.com/course/php

و

مطلب مربوط به php رو توی این لینک (مربوط به وبلاگش)

https://www.7learn.com/programming/future-of-php

---------

شما میتونید توی وبلاگ سایتتون (دسته بندی خود وردپرس ) یک بخش به اسم مقالات اموزشی درست کنید و چند تا زیر مجموعه براش بزارید مثل آموزش php

توی این دسته بندی ها اقدام به انتشار مطالبی مثل کاربرد php آینده php برخی از اموزشی ها پیش پا افتاده و مبانی

و توی ووکامرس هم بخشی به محصولات درست کنید و براش چندتا زیر مجموعه بزارید مثل دوره php

بعدش برای بازاریابی هم می تونید توی مطالب وبلاگتون به محصولات فروشگاهتون لینک بدید، مثلا اخر مطلب آموزش مبانی php بنویسید اگر علاقه به یادگیری زبان php از مبتدی تا حرفه ای دارید ، محصول فیلم اموزشی هنرداد در خصوص  آموزش صفر تا صد پی اچ پی رو تهیه کنید.

-----------------

یوقت قیمه هارو نریزی تو ماستا مطالب رایگان سایتت رو توی محصولات ووکامرس منتشر کنی....

ویرایش شده توسط ایزی دیزاین
لینک به ارسال

خواهش میکنم اگر بازم موردی بود در صورتی که بتونم راهنمایی کنم جواب میدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...