رفتن به مطلب

یک سوال فنی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من زیاد تجربه ای در برنامه نویسی سایت ندارم

من یک سایت تفریحی دارم که صفحه ی اصلیش دارای چندین بلوک هست مانند اخبار گالری عکس و ...

حال می خواهد تو هر بلوک یک سری دکمه معرفی کنم

مثلا در بلوک گالری عکس بعد از 5 عنوان مطالب مربوطه زیرش چند دکمه عکس ماشین عکس طبیعت و ... تعریف کنم همین طور برای بلوک های دیگه

می خواهم بدونم این کدها رو در خود فایل index مستقیم بنویسم در فایل دیگه بنویسم انجا فراخوانی بشه چکار کنم

اگر بخواهم فراخوانی کنم چطوری این کار را بکنم

ممنون

ویرایش شده توسط sokoot67
لینک به ارسال

فکر میکنم فایل بلوک های قالب ثابته و با دسته هخای مختلف مقادیر مختلفی رو نشون میده . شما نمیتونید بگید توی هر بلوک چه دکمه هایی رو نشون بده مگر اینکه :

1- تمامی دکمه ها رو برای تمامی بلوک ها ثابت بگیرید . مثلاً برای بلوک اخبار و بلوک گالری عکس و . .. دکمه ها ثابت باشند .

2- توسط کدهای php دسته ها رو متمایز کنید و برای هردسته دکمه تعریف کنید که فکر کنم کار رو یکم پیچیده میکنه و دوستان php کار باید راهنماییتون کنن .

لینک به ارسال

الان توسط کد php تمام دسته ها جدا جدا هستند

نمی دونم اگر بخواهم برای هیجده بلوک هر کدام حداقل پنج تا دکمه معرفی کنم حجم فایل بالا نمی ره و در نهایت روی سرعت و مسائل دیگه تاثیر بزاره

لینک به ارسال

چه بصورت دستی بزارید چه بصورت کدنویسی در هر صورت اون بخشها ایجاد میشن و حجم اون بخش به کل کار اضافه میشه.

لینک به ارسال

سوال: وقتی این مثلاً 5 مطلب هر بلوک تغییر می کنند، آیا دکمه های زیرشونم در همون بلوک تغییر می کنند؟

اگر خیر، می تونید در همون فایل home.php یا هر فایلی که هست در زیر هر بلوک یه چند خط ساده اچ تی ام ال بنویسید برای اون دکمه ها و یا آبجکت ها

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...