designer.w

مشکل در تعداد اعشار

2 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام،

ووکامرس> پیکربندی>

تعداد اعشار در سایتم تغییر نمی کند. باید چکار کنم؟

محل ذخیره سازی اعشار در دیتابیس کجاست؟

ویرایش شده در توسط designer.w
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از قسمت پیکربندی تعداد اعشار در تب همگانی وجود داره که میتونین روی صفر قرار بدین.

همچنین آموزش تصویری رو از این لینک میتونین مطالعه کنین.

ویرایش شده در توسط دنیای وردپرس
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، برای مشکل محاسبه هزینه حمل ووکامرس بر اساس وزن راه حل وجود داره؟
      با تشکر و سپاس
    • توسط alizolfaghary3
      سلام من سایتی دارم که کارمون به این صورت هست که مشتری میاد سفارشش رو ثبت و پرداخت میکنه و بعد اون یه فرم نیاز دارم به این صورت

مشتری باید تعدادی عکس به ما بده و ما با اون عکس ها یه عکس بزرگ میسازیم بعد باید عکس رو بهش توی همون فرمی که فرستاده عکس هارو باید بتونیم بهش پیشنمایش بدیم تا انتخواب کنه

بیشتر یه فرم دو طرفه س عکس ها رو بفرسته منتظر پیشنمایش باشه و تایید

ممنون میشم که افزونه رایگان ، پولی ، یا نبود برنامه نویسی بشه برام هزینه رو هم پرداخت میکنم
    • توسط Erfan.H
      با سلام و احترام وقت بخیر دوستان یه سوالی داشتم بنده ووکامرس فارسی رو نصب کردم فعال میکنم اصلا تو قسمت پیشخوان وردپرس اثری از ووکامرس نمیبینم که بخوام برم ثبت نام کنم کلا وقتی ووکامرس نصب و فعال میکنم هیچیتو پیشخوان وردپرس نمیاد ولی وقتی افزونه دیگه نصب میکنم میاد مشکل از چیه
    • توسط mhdy06333
      سلام خدمت دوستان گرامی مشکل نصب نشدن ووکامرس در وردپرس و ارور دادن  چیه {{{نصب شکست خورد: این بسته نمی‌تواند نصب شود. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature}}}منظورم این ارور هستش دلیلش چیه 

• توسط alirezashoiee@gmail.com
      سلام. در صفحه پرداخت محصول وقتی کار بر اطلاعات خود را وارد میکند مانند نام و ادرس و..... در هنگام کلیک بر روی دکمه ثبت نمایش خطای خالی بودن فیلدها نمایان میشود.  لطفا اگر راه حلی برای این موضوع دارید بگید. با تشکر