رفتن به مطلب

مشکل در سئوی مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه مشکل جدی در سئو ی مطالب سایتم و نه صفحات ثابت دارم. اونم اینه همون طور که میبینید فقط صفحات استاتیک ایندکس میشن و نه مطالب.

چی کار کنم؟؟؟؟

از افزونه xml site maps استفاده میکنم

http://www.rombazaar.ir/sitemap.xml

ببینید لطفا:

site:rombazaar.ir

لطفا کمک کنید :wub:

تنظیمات xml site map

w9rgxb4dekfk31git3q.png

8h4rtolma4eb0zh5bkf3.png

لینک به ارسال

درود

تنظیمات نقشه سایت رو دست کاری کردی باید افزونه رو نقشه رو پاک و از اول نصب کرد

لینک به ارسال

این نشانی سایت مپ پست های شماست

شما کلاً 2 تا پست بیشتر منتشر نکردید

از طرفی ببینید در تنظیمات سایت مپ، پست ها رو Exclude نکرده باشید

در نهایت اینکه سایت مپ رو rebuild کنید

لینک به ارسال

تنظیمات کاملاً اشتباهه . prioritie رو برای صفحه اصلی باید 1 در نظر بگیرید و برای پست ها 0.9 و به ترتیب اهمیت بیاید پایین .

در قسمت change frequencies هم باید صفحه اصلی رو اگر هر روز پست میدید برابر "روزانه" و اگر هفتگی پست میدید به هفتگی تغییر بدید . پست ها رو بسته به تغییرات احتمالی یک هفته - یک ماهه و یا یک ساله تنظیم کنید . الان مشخص کردید پست هایی که میزنید مرتب بصورت روزانه در حال تغییره در صورتی که شما پست ها رو تغییر نمیدید . صفحات استاتیک رو زدید یکساله و این درسته . چون ممکنه در طول یک سال فقط یکبار اطلاعات اون صفحات رو ویرایش کنید .

تنظبمات رو درست اعمال کنید .

لینک به ارسال

پست های ایشون الان مپ شدند - تنظیمات سایت مپ هم به جز include و exclude صرفاً برای پینگ و اولویت قرار گیری در فایل xml‌ است.

سایت مپ طوری عمل می کنه که به محض انتشار و یا تغییری در مطلب، اون رو مپ می کنه مگر اینکه باگ داشته باشه

لینک به ارسال

پست های ایشون الان مپ شدند - تنظیمات سایت مپ هم به جز include و exclude صرفاً برای پینگ و اولویت قرار گیری در فایل xml‌ است.

سایت مپ طوری عمل می کنه که به محض انتشار و یا تغییری در مطلب، اون رو مپ می کنه مگر اینکه باگ داشته باشه

مرسی از جواب همه ی دوستان. :) و اما:

من الان دارم دوباره نصب میکنم و یه گزارش میدم الان.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...