رفتن به مطلب

تغییر عنوان برگه بایگانیها

miraziz

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان در برگه‌ی بایگانی معمولا اگر ما به صفحه‌ی یک دسته یا برچسب یا نویسنده و ... مراجعه کنیم یک عنوان نوشته می‌شود. برای مثال در کدهای برگه بایگانی سایت من، کد زیر برای دسته ها است/

<?php elseif ( is_category() ) : ?>
  <?php printf( __( 'Category: %s', 'lingonberry' ), '' . single_cat_title( 'منتشر شده در ', false ) . '' ); ?>

در این کد در ابتدای عنوان صفحات برگه کلمه‌ی «منتشر شده در» اضافه شده است. ولی در عنوانی که در تب مرورگر نشون میده این نمی افته. برای مثال عنوان  صفحات دسته ها در مرورگر به صورت زیر است:
نام سایت | توضیحات سایت | نام دسته
من می‌خواستم به صورت زیر در آید:
نام سایت | توضیحات سایت | منتشر شده در نام دسته

برای این مورد باید در کد بالا تغییرات ایجاد کنم یا کد اشتباهی را پیدا کرده ام؟  

ویرایش شده توسط miraziz
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، kasra277 گفته است :

سلام

این احتیاجی به تغیر در کد نداره

احتمالا شما از افزونه سئو یواست استفاده میکنید

بع تنظیمات سئو مراجعه کنید گزینه بهبود ظاهر جستجو بد اون بالا نوشته طبقه بندی ینی دسته برگه و..

کلیک کنید میبینید که نوشته عنوان نوشته | عنوان سایت و...

ازونجا ویرایش کنید

سلام. خیلی ممنون کسرا.
از افزونه all in one seo استفاده می‌کنم. کمی پیش به تنظیمات افزونه نگاه کردم و از قسمت فرمت عنوان دسته بندی: درست شد. ممنونم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...