رفتن به مطلب

تداخل افزونه autoptimize با افزونه foogallery

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی، احتمالا بعد از آپدیت افزونه foogallery خطای زیر رو نشون میده. من اومدم توی تنظیمات افزونه autoptimize فایل foogallery.min.js رو حذف کردم ولی تاثیری نداشت.

اومدم به صورت آدرس کامل قراردادم ولی بازم نتیجه نداد. یعنی به این صورت : /wp-content/plugins/foogallery/extensions/default-templates/shared/js/foogallery.min.js

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر و سپاسerror.png.622fc1897a7001d93ab49da73854cad8.png

لینک به ارسال

اومدم کلا foogallery.min.js رو از رو هاست حذف کردم. بازم همون پیغام رو نشون میده.

لینک به ارسال

سلام،

تو این پیام به شما گفته که فایل foogallery.min.js  رو به افزونه ی کش خودتون معرفی کنید تا از کش شدن این فایل جلوگیری شه.

مسیری هم که باید برید؛ براتون مشخص کرده اگر نمیتونید این کار رو انجام بدید، دسترسی بدید تا براتون انجام بدم.

لینک به ارسال
در در 4/10/2019 at 19:04، Ehsan Np گفته است :

سلام،

تو این پیام به شما گفته که فایل foogallery.min.js  رو به افزونه ی کش خودتون معرفی کنید تا از کش شدن این فایل جلوگیری شه.

مسیری هم که باید برید؛ براتون مشخص کرده اگر نمیتونید این کار رو انجام بدید، دسترسی بدید تا براتون انجام بدم.

ممنون. میدونم چی گفته. ولی طبق چیزی که گفتم انجام دادم کلا گالری بهم میریزه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...