رفتن به مطلب

1free host یا you hosting؟

پست های پیشنهاد شده

من با يوهاستيگ كار كردم چندان خوش آيند نيست ... در كل اين فري ها هر كدوم يه عيبي دارن مثلا 3owl يه مدت بودم با اينكه ذكر كرده بود فضا و پهناي باند نامحدود

ولي اگر بازديدت بيشتر از 100 اي پي ميشد سوسپاند ! تيكت زدم چرا اينجوريه گفت فعلا تواناييمون در اين حد ارتقا بده به پرميوم من گفتم پول ندارم و اين حرفا اخرش گفت كه باشه يه چند جا واسه ما فيدبك + بده من خودم بهت پرميوم ميدم مجاني ... خلاصه اينكه به فيد بك ها هم نمي تونيد اعتماد كنيد به نظر من تنها راه همون امتحان كردنه !

لینک به ارسال

من با يوهاستيگ كار كردم چندان خوش آيند نيست ... در كل اين فري ها هر كدوم يه عيبي دارن مثلا 3owl يه مدت بودم با اينكه ذكر كرده بود فضا و پهناي باند نامحدود

ولي اگر بازديدت بيشتر از 100 اي پي ميشد سوسپاند ! تيكت زدم چرا اينجوريه گفت فعلا تواناييمون در اين حد ارتقا بده به پرميوم من گفتم پول ندارم و اين حرفا اخرش گفت كه باشه يه چند جا واسه ما فيدبك + بده من خودم بهت پرميوم ميدم مجاني ... خلاصه اينكه به فيد بك ها هم نمي تونيد اعتماد كنيد به نظر من تنها راه همون امتحان كردنه !

البته من تا به حال مشکلی با هاستم یعنی 1free host مشکلی نداشتم فقط گفتم شاید یوهاستینگ سرعتش بیشتر باشه به نظر شما سرعت یوهاستینگ چطوره؟
لینک به ارسال

عرض كردم معمولا منابع كمي در اختيار شما قرار ميدن و اين طبيعيه چون پولي نميديد !

نصيحت: اگر هاست اذيت نمي كنه اصلا انتقال نديد چون بعدش فقط دردسر داره ...

لینک به ارسال

باور کنید سرورهای اشنراکی اصلاً مناسب نیست . یک هاستینگ معمولی 30 - 40 تومن در سال میشه . خیلی راحت و بی دردسر میتونید سرویس داشته باشید با حداقل هزینه .

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

سلام

لطفا اگه هاست دیگه ای که امکاناتی مثل هاست من داره می شناسید اعلام کنید

در ضمن من هنوز نفهمیدم که یو هاستینگ خوبه یا بد (بیشتر سرعت ملاکمه).

ممنون

ویرایش شده توسط great2012
لینک به ارسال

با هردوشون کارکردم ، فرق چندانی ندارن ، 1free host تنها خوبیش اینه که addon domain داره ، من چندتا دامین ام رو که خالی بود اضافه کردم و الان برای تست قالب و اسکریپت و ... استفاده میکنم ازشون ، به هیچ وجه مناسب بالا آوردن سایت روشون نیستند

از هیچ کدوم نمیتونید انتظار سرعت بالایی داشته باشید

توی یک جمله : هر چه قدر پول بدی آش میخوی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...