رفتن به مطلب

هاست خوب از کجا بخریم؟

ahmad25532

پست های پیشنهاد شده

سلام. یه فروشگاه میخوام راه بندازم. هاست خوب از کجا بخرم؟که هم اذیت نکنه هم تو بحث های سئو کمک کنه. 

سوال دیگه اینکه این هاست هایی که اسمِ هاست وردپرسی روش گذاشتن واسه بازار گرمیه یا واقعا چیزی داره که برای وردپرس بهتره. 

ممنون از همگی

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، ahmad25532 گفته است :

سلام. یه فروشگاه میخوام راه بندازم. هاست خوب از کجا بخرم؟که هم اذیت نکنه هم تو بحث های سئو کمک کنه. 

سوال دیگه اینکه این هاست هایی که اسمِ هاست وردپرسی روش گذاشتن واسه بازار گرمیه یا واقعا چیزی داره که برای وردپرس بهتره. 

ممنون از همگی

سلام و وقت بخیر

بنده چند سالی است  که با میزبان فا کار میکنم و راضی هستم میهن وب هاست هم خوبه ولی به میزبان فا نمیرسه

میزبان فا هم قیمتش خوبه هم پشتیبانیش و هم حجم های که ارائه میده

ویرایش شده توسط afshin171
لینک به ارسال

سلام

میزبان فا سرور ایران داره فقط. احساس میکنم سرور خارجی بهتر باشه. نمیدونم.

از نظر سئو راضی هستی؟

(دیشب جمعه ساعت 1 و نیم شب به چنتا هاستینگ تیکت زدم ببینم سرعت جواب دادنشون چجوریه. میهن وبهاست خوب بود. میزبان فا بعد از 2 ساعت جواب داد. البته دیگه صبح ساعتش رو دیدم. برتینا عالی بود. از این پشیبان آنلاین ها داشت همون لحظه جواب داد. یه چنتا دیگه هم تیکت کردم که دیگه انقدر دیر جواب دادن چکشونم نکردم. میزبان فا کلا پشتیبانیش خوبه؟؟ راضی ای؟)

ویرایش شده توسط ahmad25532
اضافه کردن متن
لینک به ارسال

میزبان فا ارزونتره ... و متاسفانه طبق نظرات کاربرانش ظاهرا کیفیت خدماتش اخیرا پایین اومده. (لینک)

میهن وب هاست پاسخگوی سریعتری دارند اما پشتیبان فنی‌شون کمه؛ بطوری که یکی پاسخ الکی میده و در صورت پاسخ شما یک متخصص پاسخ شما رو میده.

با تجربه من هاست دی‌ال بهترین کیفیت رو داره اما کمی قیمتشون بالاست که از نظر من ارزششو داره.

در کل اگر خودت شک داری کدومو انتخاب کنی میتونی یک سرویس یک‌ماهه ازشون بخری و تست کنی و اگر جوابگوی نیازت نبود منتقل کنی.

لینک به ارسال

سلام

تست کردنشونم سخته. چی رو تست کنم؟یه ماه اول که احتمالا دیتای خیل زیادی رو سایت نباشه، بازدید کننده ی زیادی هم نباشه. بعد نمیدونم اصلا چی رو و چجوری تست کنم. مثلا سرعت سایت رو تست کنم؟خب با چی مقایسه کنم؟ وقتی مقایسه درست میشه که همین شرایط (همین قالب و افزونه و ...) رو روی یه هاست دیگه هم داشته باشم. ابزاری، وبسایتی چیزی برای بررسی هاست نداریم؟

(سایت هاست دی ال چرا انقدر زشته آخه؟!!!!!!!)

لینک به ارسال

هاست وردپرس میزبان فا خوبه ولی قیمتش یه خورده بالاست و سرعتشم خوبه ولی هاست اشتراکیش اصلا به درد نمیخوره و فوق العاده سرعت پایینی داره.

لینک به ارسال

سرور پارس رو پیشنهاد میدم. من حدود 5 ساله که با این شرکت کار میکنم و انصافا راضی هستم.

سرعت پاسخگویی و راهنمایی که در تیکت ها دارن خیلی خوبه. همچنین از طریق تماس تلفنی هم بهتون جواب میدن.

قیمت هاش هم نسبت به جاهای دیگه خوبه.

لینک شرکت سرور پارس

لینک به ارسال
در در 4/19/2019 at 23:04، ahmad25532 گفته است :

ممنون از همگی

با سلام و وقت بخیر؛

اگر میخوایین یه هاست خیلی خوب داشته باشید بهتره که اصلا سمت هاست های ایران نرید! می پرسید چرا؟ باید بهتون بگم که دلیل اینکه سخت افزار های که توی ایران هستن و به برخی دلایل گوگل نمیتونه با سایت شما خوب ارتباط برقرار کنه. پیشنهاد من هاست های خارج از ایرانه. این بخش اولش

بحث دوم باید ببینید با چه سیستمی میخواید سایت فروشگاهی خودتون رو راه اندازی کنید. اگه  سایت خیلی سنگینی دارید پیشنهاد میکنم حتما هاست های ابری ایران سرور رو امتحان کنید. ( https://hub.iranserver.com/aff.php?aff=798 )

ممکنه شما فقط بخواهید که یک سایت فروشگاهی متوسط راه اندازی کنید که من پیشنهاد میکنم از سرویس ها میهن وب هاست استفاده کنید که میتوانید پلن مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید که یکی از ویژگی های خوبش پشتیبانی بی نظیرشه مورد دوم ارائه یک ssl رایگان به شماست. ( https://my.mihanwebhost.com/aff.php?aff=10519)

بحث سوم بله بازار گرمی نیست تمام هاست ها برای اهدافی راه اندازی میشن مثلا هاست ویندوزی برای سایت های با زبان asp طراحی شده و هاست های لینوکس هم برای زبان های php. قبلا که وردپرس انقدر همه گیر نشده بود همین دو مدل کلی وجود داشت. اگر تجربه استفاده از هاست هایی که وردپرس روشون نصب رو داشته باشید میبینید که وردپرس یک سری اسکریپت داره که خیلی رم و CPU هاست رو به خودش درگیر میکنه و بعضی مواقع باعث جلوگیری از لود شدن سایت میکنه حتی درصد استفاده از cpu رو به 99 میرسونه .بهترین حالت استفاده از هاست های وردپرسی که توان و کشش این مدل سایت هارو دارن. پیشنهاد من بازم ایران سروره ( https://hub.iranserver.com/aff.php?aff=798&url=web-hosting/wordpress )

بحث چهارم تمام این مسائل به کنار من پیشنهاد میکنم اول راه زیاد هزینه های اضافی نکنید چون وسط راه اگه به بازدهی نرسید یکم ناامید میشد سعی کنید با کمترین هزینه (نه که کیفیت رو کامل بیخیال بشید هزینه معقول) به بیشترین سود برسید

امیدوارم کمکتون کرده باشم

لینک به ارسال
در در 4/27/2019 at 12:01، chetorir گفته است :

با سلام و وقت بخیر؛

اگر میخوایین یه هاست خیلی خوب داشته باشید بهتره که اصلا سمت هاست های ایران نرید! می پرسید چرا؟ باید بهتون بگم که دلیل اینکه سخت افزار های که توی ایران هستن و به برخی دلایل گوگل نمیتونه با سایت شما خوب ارتباط برقرار کنه. پیشنهاد من هاست های خارج از ایرانه. این بخش اولش

بحث دوم باید ببینید با چه سیستمی میخواید سایت فروشگاهی خودتون رو راه اندازی کنید. اگه  سایت خیلی سنگینی دارید پیشنهاد میکنم حتما هاست های ابری ایران سرور رو امتحان کنید. ( https://hub.iranserver.com/aff.php?aff=798 )

ممکنه شما فقط بخواهید که یک سایت فروشگاهی متوسط راه اندازی کنید که من پیشنهاد میکنم از سرویس ها میهن وب هاست استفاده کنید که میتوانید پلن مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید که یکی از ویژگی های خوبش پشتیبانی بی نظیرشه مورد دوم ارائه یک ssl رایگان به شماست. ( https://my.mihanwebhost.com/aff.php?aff=10519)

بحث سوم بله بازار گرمی نیست تمام هاست ها برای اهدافی راه اندازی میشن مثلا هاست ویندوزی برای سایت های با زبان asp طراحی شده و هاست های لینوکس هم برای زبان های php. قبلا که وردپرس انقدر همه گیر نشده بود همین دو مدل کلی وجود داشت. اگر تجربه استفاده از هاست هایی که وردپرس روشون نصب رو داشته باشید میبینید که وردپرس یک سری اسکریپت داره که خیلی رم و CPU هاست رو به خودش درگیر میکنه و بعضی مواقع باعث جلوگیری از لود شدن سایت میکنه حتی درصد استفاده از cpu رو به 99 میرسونه .بهترین حالت استفاده از هاست های وردپرسی که توان و کشش این مدل سایت هارو دارن. پیشنهاد من بازم ایران سروره ( https://hub.iranserver.com/aff.php?aff=798&url=web-hosting/wordpress )

بحث چهارم تمام این مسائل به کنار من پیشنهاد میکنم اول راه زیاد هزینه های اضافی نکنید چون وسط راه اگه به بازدهی نرسید یکم ناامید میشد سعی کنید با کمترین هزینه (نه که کیفیت رو کامل بیخیال بشید هزینه معقول) به بیشترین سود برسید

امیدوارم کمکتون کرده باشم

کد معرفی نمیزاشتی نمی شد خخخخ

ویرایش شده توسط afshin171
لینک به ارسال
در در 4/20/2019 at 22:08، ahmad25532 گفته است :

سلام

میزبان فا سرور ایران داره فقط. احساس میکنم سرور خارجی بهتر باشه. نمیدونم.

از نظر سئو راضی هستی؟

(دیشب جمعه ساعت 1 و نیم شب به چنتا هاستینگ تیکت زدم ببینم سرعت جواب دادنشون چجوریه. میهن وبهاست خوب بود. میزبان فا بعد از 2 ساعت جواب داد. البته دیگه صبح ساعتش رو دیدم. برتینا عالی بود. از این پشیبان آنلاین ها داشت همون لحظه جواب داد. یه چنتا دیگه هم تیکت کردم که دیگه انقدر دیر جواب دادن چکشونم نکردم. میزبان فا کلا پشتیبانیش خوبه؟؟ راضی ای؟)

بنده تقریبا دو سال باهاشون کار میکنم راضی هستم بدک نیست هم قیمتش هم پشتیبانیش

حتی یه بار به مشکل خورده بودم به خاطر اینکه مشکل از اسکریپ بود. مدیرعامل شرکت خودش پیگیری موضوع بودن تا مشکل بنده رو حل کنن

در کل همه هاستینگ های معروف تو یه سطحی هستن بعضی هاشون الکی پول مفت میگیرن ولی پشتیبانی خوبی دارن و زود جواب میدن بعضی هاشون قیمت و کیفیت خوب دارن ولی پشتیبانی شون یکم ضعیف

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام به همه

درسته که مدتی از زمان این پست سپری شده

اما با توجه به اینکه بسیاری از کاربران در انتخاب هاستینگ مناسب با مشکل مواجه هستند (خودم هم حدود یک هفته همین مشکل رو داشتم و نمی دونستم از کجا هاست بگیرم)

بعد از کلی تحقیق و بررسی، با کلی شک و شبهه اومدم و از ماندگار وب هاست یک ماهه خریدم تا در صورت بد بودن کیفیت خدماتشون بتونم سریع هاستم رو عوض کنم!

برای همین لازم دونستم تجربه ام در این زمینه را با بقیه دوستا به اشتراک بگذارم.

خدمتتون عرض کنم که در طی مدت کوتاهی که از ماندگار وب هاست گرفتم و علیرغم اینکه مبلغ کمی هم هزینه کرده بودم، پشتیبانی و سرعت عمل این گروه رو بسیار عالی دیدم. (مودب، سریع، کاردان و ... ) که علاوه بر این کیفیت و قیمت هاستشون هم خیلی خوبه!

البته این هم بگم که به خدا قسم می خورم بنده هیچ ارتباط دیگری با ماندگار وب ندارم و قصد هیچ گونه تبلیغی هم ندارم. فقط برای راحتی سایر کاربران این پست رو گذاشتم.

اگر هم موردی بود اینم وب سایت منه در خدمتم

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

من چند ساله که از سون هاست استفاده می‌کنم.

روی وبلاگم از هاست معمولی استفاده می‌کنم و برای سایت استارتاپمون هم از هاست وردپرس استفاده می‌کنم.

پشتیبانی‌شون همیشه عالی بوده و قیمت‌هاشونم مناسبه. توی مناسبت‌های مختلف هم تخفیف‌های خوبی می‌دن.

بد نیست سون هاست رو هم امتحان کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...