Ghaffari0098

ووکامرس
عدم نمایش تصاویر محصول در صفحه محصول

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من در حال توسعه یک قالب ووکامرس هستم و اخیرا با مشکلی برخورد کرده ام که از شما میخوام کمک کنید که بتونم اونو برطرف کنم. اخیرا در صفحه single product ، گالری تصاویر محصول نمایش داده نمیشوند، من کد های صفحه را بررسی کردم و متوجه شدم که کلاس woocommerce-product-gallery__wrapper دارای width 1600 پیکسل است، همچنین دارای استایل 
 t
transform: translate3d(-792px, 0px, 0px)
 میتونید کمکم کنید؟
ویرایش شده در توسط Ghaffari0098
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 57 دقیقه قبل، Ghaffari0098 گفته است :

سلام دوستان

من در حال توسعه یک قالب ووکامرس هستم و اخیرا با مشکلی برخورد کرده ام که از شما میخوام کمک کنید که بتونم اونو برطرف کنم. اخیرا در صفحه single product ، گالری تصاویر محصول نمایش داده نمیشوند، من کد های صفحه را بررسی کردم و متوجه شدم که کلاس woocommerce-product-gallery__wrapper دارای width 1600 پیکسل است، همچنین دارای استایل 
 t

transform: translate3d(-792px, 0px, 0px)
 میتونید کمکم کنید؟

سلام؛ من خودمم یبار با این مشکل مواجه شدم (توی صفحه محصول هیچ تصویری رو نداشتم) و مشکل من با ویرایش فایل راست چین قالب حل شد.

فکر میکنم اگر شما هم همین مورد رو بررسی کنید؛ مشکلتون حل شه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nazanin7730
      سلام مراحل نصب وردوپرس و لمپ روی سیستم ابونتو من انجام شده و بعد از ساخت دیتابیس و مراحل اولیه و واردشدن به صفحه سایتم در لوکال هاست و استفاده از ان بعداز خاموش کردن سیستم و تلاش مجدد در روز بعد موفق به دسترسی به صفحه سایتم نشدم
      با ادرس localhost/phpmyadmin به اررور mysql said connection field 
      و با ادرس localhost/mydatabasename با اررور establishing database مواجه شدم
      کدهای مربوطه در اینترنت هم در اخر جواب نمیدهد
    • توسط roshanak97
      سلام من یک سری ویدیو در سایت از طریق آپارات آپلود کردم ولی وقتی تو تصویر کوچک ویدیو کلیک می کنم همانجا پخش می شود و پنجره بزرگ آن باز نمی شود.لطفا راهنمایی کنید
    • توسط Worldword
      سلام وقت بخیر.
      دوستان من قبلا یک موضوع در این خصوص ایجاد کردم ، متاسفانه پروژه ی ما همچنان انجام نشده و نیاز داریم که هرچه سریعتر انجام بشه . جناب @resanehwp تمایل به همکاری داشتن .ما یک بخش بزرگ و مهمترین بخش پروژه ی خودمون رو با ایشون درمیان گذاشتیم ، ایشون گفتن که به دلیل محاسبات پیچیده ووکامرس و... فقط برای همین بخش ، چند میلیون باید هزینه کنیم ، بعد از این گفتگو  متوجه شدیم که تغییراتی که برای این بخش مدنظر ما بود به صورت پیشفرض در خود ووکامرس وجود داشته و هیچ نیازی حتی به پلاگینی در اینباره نبوده... متاسفانه نه زمان و نه تمایلی داریم که در ادامه ی راه با چنین دوستانی در رابطه با کارمون همکاری کنیم... پروژه ی ما به طور مشخص شامل موارد زیر هستش ، شاید در طول انجام پروژه ، موارد جزیی دیگری هم نیاز داشته باشیم که انجام بشه (با پرداخت هزینه جداگانه) . از دوستان با تجربه و متخصص و همچنین اساتید درخواست دارم اگر خودشون هم تمایلی به همکاری ندارن ، لطفا دوستی رو برای شروع همکاری به ما معرفی کنن. 
      1. صفحات پروسه ی پرداخت ووکامرس (از زمان اضافه کردن محصول در سبدخرید تا پایان خرید) . این بخش باید به این شکل باشه که وقتی مشتری از داخل "سبد خرید" روی گزینه ی ثبت سفارش کلیک میکنه وارد یک صفحه بشه که در این صفحه سه مرحله ی جزییات سفارش ، اطلاعات تماس و در آخر شیوه ی پرداخت قرار داشته باشه ( در این صفحه مراحل به صورت ایجکس خواهد بود) .
      2. نشاندار کردن خریداران محصول ( زمانیکه مشتری نظری برای محصولی که خریداری کرده ثبت میکنه)( برای ثبت نظر باید حتما وارد حساب شد).
      3. صفحات ورود و ثبت نام به صورت پاپ اپ باشه و مثلا کاربر میخواد وارد بشه اما رمز عبورش رو فراموش کرده ، حالا میخواد از همین صفحه ی ورود روی گزینه ی " بازیابی رمز عبور" کلیک کنه ، این کلیک ها باید به صورت ایجکس انجام بشه.
      4. متغیرها رو در لینکی برای یک محصول اضافه کردم که عملکرد اون رو مشاهده کنید و با تغییراتی که ما میخوام انجام بشه مقایسه کنید.(لینک و تصاویر رو ارسال میکنیم) . این بخش مربوط به صفحه ی تکی محصولات می باشد که مهمترین بخش موردنظر ماا نیز خواهد بود.
      5. ویرایش صفحه پیگیری سفارش .
      6. ویرایش صفحه پروفایل کاربر.
      موارد جزیی دیگه ای هم هست که باید انجام بشه . اما فعلا مهمترین بخش ، مربوط به صفحه تکی محصولات هست و بعد از اون طراحی صفحات پروسه پرداخت ووکامرس و ....
       تمام موارد باید در حالت ریسپانسیو در دستگاه های مختلف به خوبی اجرا بشه. همچنین موارد در صورت امکان به صورت چایلد تم اجرا بشه..ظاهر صفحات پرداخت ووکامرس رو یا به سلیقه ی خودتون انجام بدید یا اینکه من یک نمونه براتون میفرستم که شبیه اون باشه.
      همچنین لطفا اگر دوستان تمایل به همکاری دارن ، مدت زمان انجام پروژه و هزینه ی تقریبی رو براورد کنن و به صورت پیام خصوصی برای بنده ارسال کنن. ممنونم
      اسم قالب ما: الکترو 

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      مشاهده سایت من کنید:
      https://srcabad.ir/
      حالا مشاهده تصویر زیر کنید

می خواهم برای این 3 محصول اول سایت ابعاد عرضی بیشتر که برای بنر مناسب باشد
      و عدد 1 و 2 و 3 می خواهم که توضیح محصول هست حذف شود
      باید چی کار کنم من به کد نویسی مسلط نیستم و با صفحه ساز نمیشه کاریش کرد باید چی کار کنم؟

• توسط asoukala
      سلام و عرض ادب . پس از بروز رسانی وردپرس  هم صفحه سایت و هم مدیریت  بطور کامل از دسترس خارج شد و خطای زیر را نشان میدهد ؟
      سایت با مشکلات فنی دچار شده است."
      دسترسی به مدیریت هم امکان پذیر نیست  پیش تر هم خودبخود اینگونه شده بود که با حذف و نصب مجدد وردپرس مجدد سایت را از صفر راه اندازی کردم .  لطفا در این خصوص و رفع مشکل راهنمایی فرمایید .