رفتن به مطلب

نقش هاست تو سئو چقدره؟

ahmad25532

پست های پیشنهاد شده

سلام

دنبال یه هاست خوب برای فروشگاه اینترنتیم هستم. (تازه میخوام طراحیش کنم - اول کار خیلی بازدید کننده ندارم. حجمم خیلی بشه 2 گیگه)

تو وب که سرچ کردم خیلی نتونستم نتیجه ی خوبی بگیرم. چون بعضی پست ها بیشتر شبیه رپورتاژ اگهی بودن. رو کامنتها هم نمیشد خیلی حساب کرد. قشنگ بعضی هاشون معلوم بود از خود همون شرکت ها هستند.

سوالم اینه. هاست چقدر تو سئو تاثیر داره؟ البته هاست رایگان و خیلی بی کیفیت منظورم نیست. مثلا هاست اشتراکی میهن وبهاست ، هاست برتینا، نت افراز و این شرکت های پدر مادر دار. 

ممنون

لینک به ارسال

سلام

واقعیتش این هست که هاست به صورت غیر مستقیم در سئو تاثیر داره 

مثلا وقتی که کاربر وارد سایت شما میشه اگر سرعت هاست شما پایین باشه کمتر در سایت شما می مونه و همین اثر منفی داره

پیشنهاد می کنم از هاست خوب استفاده کنید

لینک به ارسال

هاست هایی که اغلب برای وب سایت های نوپا استقاده میشه از نوع اشتراکی هستن. و معمولا تفاوت چندانی با هم ندارن. پس از هر شرکتی می تونید یه هاست اشتراکی بگیرید.

اما چیزی که مهمه سرعت لود صفحات سایت هست که اون هم تابع رعایت اصول سئو تکنیکال هستش.

برای همین بهتره توی سایتتون نکاتی که موجب افزایش سرعت بارگذاری سایت میشه رو فقط رعایت کنید.

مثلا حجم صفحات رو کاهش بدین با استفاده از کاهش حجم تصاویر.

برای ارتقای پارامترهای افزایش سرعت بهتره از سایت gtmetrix استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...