رفتن به مطلب

ایجاد بخش خصوصی در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام در سایت برای اعضا مطالبی رو به نمایش بذارم که کاربران غیر عضو اصلا اون بخش یا اون دسته بندی رو نبینن.

همچنین در حال حاضر  نمی خوام اون دسته از مطالب ایندکس بشن چون محتواش باعث سایت فیلتر بشه.

آیا راهی هست بعدا این مطلب ایندکس بشن ولی فقط برای اعضا نمایش داده بشن؟ 

اصلا بین این دو تا ربطی هستش؟ مطالب اختصاصی اگر نمایش داده نشن ایندکس هم نمیشن؟

بهترین افزونه برای این کار چی هست؟

بسیار ممنونم

لینک به ارسال

اگر از افزونه yoast seo استفاده میکنید هر مطلبی میخواید ایندکس نشه باید توی تنظیمات سئوی همون مطلب گزینه noindex را انتخاب کنید (عکس پیوست 1)

برای خصوصی کردن نوشته ها هم میتونید قابلیت مشاهده نوشته رو به حالت خصوصی تغییر بدید تا فقط اعضا بتوانند اون مطلب رو ببینند

Capture.PNG

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، AlborzComp گفته است :

اگر از افزونه yoast seo استفاده میکنید هر مطلبی میخواید ایندکس نشه باید توی تنظیمات سئوی همون مطلب گزینه noindex را انتخاب کنید (عکس پیوست 1)

برای خصوصی کردن نوشته ها هم میتونید قابلیت مشاهده نوشته رو به حالت خصوصی تغییر بدید تا فقط اعضا بتوانند اون مطلب رو ببینند

ممنون از پاسخ شما، آیا بعداً اگر حالت ایندکس برگردونم! نوشته ایندکس میشه؟ یعنی انگار تازه ارسال شده باشن؟

حالت خصوصی یعنی فقط اعضا مشاهده کنن؟ چون به نظر میرسه فقط مدیر اون مطلب رو می بینه نه اعضا!

ویرایش شده توسط mahanm93
لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، mohama226 گفته است :

پلاگین Registered Users Only فکر کنم بدردتون بخوره اگر منظورتون این باشه که یکسری مطاب رو تعیین کنید که فقط به اعضای سایت نمایش داده بشه

ممنون از شما. توی توضیحات این افزونه نوشته کل بلاگ رو خصوصی می کنه نه فقط نوشته ای رو که مشخص می کنیم.

ویرایش شده توسط mahanm93
لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

افزونه user pro هم می تونه بدرد بخور باشه

سلام، ممنون از پاسخ شما

قبلاً با این افزونه کار کردم خیلی شلخته هست به افزونه تمیزتر و جمع و جورتری نیاز دارم.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mahanm93 گفته است :

ممنون از شما. توی توضیحات این افزونه نوشته کل بلاگ رو خصوصی می کنه نه فقط نوشته ای رو که مشخص می کنیم.

یک پلاگین هم بود که اگر نصب کنید میتونید جایی از متن رو که مد نظر دارید بین کد قرار بدید و اون قسمت متن برای کاربران عضو نمایش داده میشه / اگر این بدردتون میخوره / تو نت یک جستجو بزنید پیدا میشه

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، mohama226 گفته است :

یک پلاگین هم بود که اگر نصب کنید میتونید جایی از متن رو که مد نظر دارید بین کد قرار بدید و اون قسمت متن برای کاربران عضو نمایش داده میشه / اگر این بدردتون میخوره / تو نت یک جستجو بزنید پیدا میشه

خب بعدش بخوام این مطالب روی عمومیش کنم خیلی دردسر میشه!

به نظر شما از انجمن ساز روی ساب دامین استفاده کنم بهتر نیست؟ با توجه به اینگه مطالب بخش خصوصی (موسیقی باکلام) ممکنه فیلتر بشه اما بخش عمومی که بی کلام هست مشکلی نداره!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...