• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
karfarma

باز نشدن صفحه تنظیمات در wp sms 1.9.4

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و دورد

چند جستجو در مورد این موضوع انجام دادم ولی باز امید وارم تاپیک تکراری نباشه .

سوال :

بعد از نصب پلاگین wp sms نوشته آقای مصطفی صوفی در قسمت تنظیمات iransmspanel رو که انتخاب میکنم دیگه صفحه تنظیمات نمایش نمیده و صفحه بدون گزینه میاد .

چندیدن بار هم اقدام به فعال و غیر فعال کردن و نصب ورژن های قدیمی تر کردم ولی مشکلم حل نشد

ازین بابت مظمئن هستم که با انتخاب گزینه ایران اس ام اس پنل این موضوع اغاز شد .

ممنون میشم راهنماییم کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش امدین دوست عزیز

با بقیه مشکلی نیست؟

ممکنه مشکلی در حین ارتباط با پنل مربوطه ایجاد میشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم

من برای اولین بار نسخه 1.9.3 نصب کردم و بعد انتخاب ایران پنل حتی نشد یوزر و پسورد وارد کنم واسه ارتباط .. بعد این موضوع حتی با نصب ورژن جدید تو صفحه تنظیمات دیگه هیچ گزینه ای نمیاد حتی انتخاب سرویس دهنده های دیگه

ولی نسخه ویرایش شده این پلاگین رو گه برای وبسایت پستگاه بود و برای سرویس پنل خودش تنظیم شده بود (در فولدر inc فقط کلاس پستگاه بود) نصب کردم درست بود و صفحه تنظیمات بدرستی اومد .

فکر میکنم مشکل از کد های داخل class ایران اس ام اس .. چون با بقیه سرویس دهنده ها راخل پوشه inc متفاوت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید صبر کنید تا مصطفی عزیز این موضوع رو بررسی کنه. چون هر سرویس دهنده یک کلاس مخصوص به خودش داره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری