رفتن به مطلب

باز نشدن صفحه تنظیمات در wp sms 1.9.4

پست های پیشنهاد شده

با سلام و دورد

چند جستجو در مورد این موضوع انجام دادم ولی باز امید وارم تاپیک تکراری نباشه .

سوال :

بعد از نصب پلاگین wp sms نوشته آقای مصطفی صوفی در قسمت تنظیمات iransmspanel رو که انتخاب میکنم دیگه صفحه تنظیمات نمایش نمیده و صفحه بدون گزینه میاد .

چندیدن بار هم اقدام به فعال و غیر فعال کردن و نصب ورژن های قدیمی تر کردم ولی مشکلم حل نشد

ازین بابت مظمئن هستم که با انتخاب گزینه ایران اس ام اس پنل این موضوع اغاز شد .

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش امدین دوست عزیز

با بقیه مشکلی نیست؟

ممکنه مشکلی در حین ارتباط با پنل مربوطه ایجاد میشه.

لینک به ارسال

ممنونم

من برای اولین بار نسخه 1.9.3 نصب کردم و بعد انتخاب ایران پنل حتی نشد یوزر و پسورد وارد کنم واسه ارتباط .. بعد این موضوع حتی با نصب ورژن جدید تو صفحه تنظیمات دیگه هیچ گزینه ای نمیاد حتی انتخاب سرویس دهنده های دیگه

ولی نسخه ویرایش شده این پلاگین رو گه برای وبسایت پستگاه بود و برای سرویس پنل خودش تنظیم شده بود (در فولدر inc فقط کلاس پستگاه بود) نصب کردم درست بود و صفحه تنظیمات بدرستی اومد .

فکر میکنم مشکل از کد های داخل class ایران اس ام اس .. چون با بقیه سرویس دهنده ها راخل پوشه inc متفاوت

لینک به ارسال

باید صبر کنید تا مصطفی عزیز این موضوع رو بررسی کنه. چون هر سرویس دهنده یک کلاس مخصوص به خودش داره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...