یونسی

منو ها سایت باید برگه باشند یا نوشته؟

10 پست در این موضوع قرار دارد

برای قسمت منو های سایت  هر کدام از تب ها را باید در نوشته ایجاد کرد یا برگه ها ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 30 دقیقه قبل، یونسی گفته است :

برای قسمت منو های سایت  هر کدام از تب ها را باید در نوشته ایجاد کرد یا برگه ها ؟

درود

برای کاربرد بیشتر و رعایت اصولی ساختار سایت ، از برگه استفاده می کنند.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 28 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

برای کاربرد بیشتر و رعایت اصولی ساختار سایت ، از برگه استفاده می کنند.

مچکرم از راهنماییتون. برای قسمت بلاگ سایت باید از دسته بندی استفاده کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، یونسی گفته است :

مچکرم از راهنماییتون. برای قسمت بلاگ سایت باید از دسته بندی استفاده کنم؟

خواهش برای ساخت بلاگ از برگه ها استفاده کن و از قسمت تنظیمات>خوانایی به عنوان برگه اخبار یا همون بلاگ انتخابش کن.

برای اضافه کردن دسته بندی یا موضوعات در نوشته ها از قسمت زیرش استفاده کن و حتما نیازی نیست داشته باشی، اما خیلی لازمت میشه و حتما بساز و مرتب دسته بندی کن.

برای تشکر میتونی روی قلب کلیک کنی. تشکر (:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

خواهش برای ساخت بلاگ از برگه ها استفاده کن و از قسمت تنظیمات>خوانایی به عنوان برگه اخبار یا همون بلاگ انتخابش کن.

برای اضافه کردن دسته بندی یا موضوعات در نوشته ها از قسمت زیرش استفاده کن و حتما نیازی نیست داشته باشی، اما خیلی لازمت میشه و حتما بساز و مرتب دسته بندی کن.

برای تشکر میتونی روی قلب کلیک کنی. تشکر (:

برایساخت بلاگ منظورتون اینه یک برگه ایجاد کنم با اسم بلاگ؟بعد از قسمت تنظیمات پیشخوان وردپرس به عنوان برگه اخبار یا بلاگ انتخاب کنم؟ داخل تنظیمات خوانایی نداره فقط گزینه خواندن داره که نمیشه برگه رو به عنوان بلاگ انتخاب کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، یونسی گفته است :

برایساخت بلاگ منظورتون اینه یک برگه ایجاد کنم با اسم بلاگ؟بعد از قسمت تنظیمات پیشخوان وردپرس به عنوان برگه اخبار یا بلاگ انتخاب کنم؟ داخل تنظیمات خوانایی نداره فقط گزینه خواندن داره که نمیشه برگه رو به عنوان بلاگ انتخاب کرد

درود

بله یک برگه به اسم بلاگ ایجاد کنید. و در همه تنظیمات موجود این برگعه رو به عنوان برگه اخبار یا بلاگ تنظیم کنید که اگه کسی رو اخبار یا بلگ کلیک کرد به این برگه انتقال پیدا کنه.

چرا میشه به عکس دقت کن:

Untitled.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

بله یک برگه به اسم بلاگ ایجاد کنید. و در همه تنظیمات موجود این برگعه رو به عنوان برگه اخبار یا بلاگ تنظیم کنید که اگه کسی رو اخبار یا بلگ کلیک کرد به این برگه انتقال پیدا کنه.

چرا میشه به عکس دقت کن:

Untitled.png

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون یه سوال دیگه دارم از خدمتتون . اینکه بعد از اینکار نوشته ها خود به خود داخل برگه بلاگ می رن؟ 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، یونسی گفته است :

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون یه سوال دیگه دارم از خدمتتون . اینکه بعد از اینکار نوشته ها خود به خود داخل برگه بلاگ می رن؟ 

هم آره و هم نه بستگی به تنظیمات شما و تنظیمات قالبتون داره.

میتونید برید برگه بلاگ و ویرایش بزنید و مطالب رو در این برگه فراخوانی کنید. و اگه درست انجام داده باشید مطلبتون داخل این برگه نمایش داده میشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

هم آره و هم نه بستگی به تنظیمات شما و تنظیمات قالبتون داره.

میتونید برید برگه بلاگ و ویرایش بزنید و مطالب رو در این برگه فراخوانی کنید. و اگه درست انجام داده باشید مطلبتون داخل این برگه نمایش داده میشه.

ممنونم از راهنماییتون کمک بزرگی بهم کردین.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، یونسی گفته است :

ممنونم از راهنماییتون کمک بزرگی بهم کردین.

خواهش میکنم لطف دارین.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری